13 Eylül 2019 Cuma 14:22

GÜNDEM

Huawei, Ifa 2019’Da Aldığı 20’Den Fazla Önemli Ödülle Teknoloji Liderliği Pozisyonunu Pekiştirdi

Huawei, Ifa 2019’Da Aldığı 20’Den Fazla Önemli Ödülle Teknoloji Liderliği Pozisyonunu Pekiştirdi

34volt » 34Volt

Huawei, Almanya'nın Berlin kentinde düzenlenen IFA 2019 Fuarı’nda kazandığı 20'den fazla ödül ile ürün tasarımında ve yeniliklerde endüstri lideri olarak pozisyonunu güçlendirdi. Huawei, tüm senaryolara uygun kullanıcı deneyimini artıran cihazları ile hem tüketici elektroniği basının ilgisini çekti hem de birbirinden önemli ödülleri kendi bünyesine topladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Huawei, Kirin 990 işlemcisini, FreeBuds 3 aktif gürültü önleyici kulaklıkları, Yeni Huawei P30 Pro akıllı telefonu ve yüksek hızlı WiFi Q2 Pro router’ını tanıttı. Ödüllü ürünler, Huawei’nin insan odaklı tasarım felsefesi doğrultusunda tüketicilerin yüksek performanslı ürünleri deneyimlemelerine olanak sağlıyor.

20’den fazla ödül kazanıldı

EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği), Huawei P30 Pro’yu “En İyi Akıllı Telefon” ödülüne layık gördü. Dernek, P30 Pro'yu, düşük ışık özellikleri, ultra geniş lensi, portre modu ve 50x telefoto lensi ile, fotoğrafçılığa değer veren, tüketiciler için ideal bir cihaz olarak nitelendirdi.

Fuara katılan global teknoloji yayınları da Huawei’nin yeni cihazlarını ödüle layık gördü. Mobil işlemcilere 5G’yi entegre eden devrim niteliğindeki Huawei Kirin 990 SoC, Android Central, Android Headlines, Big Tech Question, GadgetMatch, Gear Diary, Mightygadget, Ubergizmo yayınları tarafından 7 adet “Best of IFA 2019” ödülü aldı.

Huawei’nin yeni tanıttığı ve giyilebilir teknolojiler için özel tasarladığı Kirin A1 çipine sahip Freebuds 3 kulaklıklar ise Android Authority, Android Headlines, Gdget Match, Gear Diary, Geekspin, SoundGuys, Stuff, TalkAndroid yayınlarından 9 adet “Best of IFA 2019” ödülü kazandı.İlginizi Çekebilir

“Virjinyalı” Vahşi Batı’Yı Anlatan Hikayesiyle Filmbox Hd’De

“Virjinyalı” Vahşi Batı’yı anlatan hikayesiyle FilmBox HD’de


Gıda Takviyesi Pazarının Lideri Aksuvital, Türkiye'den 85 Ülkeye 'Sağlık' Dağıtıyor

Gıda takviyesi pazarının lideri Aksuvital hızlı büyüyor


Vakıfbank Doğu Karadeniz’İn Yanındaki Güç

VakıfBank Doğu Karadeniz’in yanındaki güç


Tüp Bebekler, Doğal Bebeklerden Daha Mı Riskli

Son yıllarda, çeşitli nedenlerden dolayı çocuk sahibi olamayan pek çok çift, tüp bebek tedavisine başvuruyor. Tüp bebek yönteminin yaygınlaşmasıyla, anne baba adayları için en önemli soru ‘acaba tüp bebek ile doğan çocuklar, doğal yol ile olanlardan farklı mı?’ olarak karşımıza çıkıyor. Centrum Clinic Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu, tüp bebek ile doğal bebek arasında sağlık açısından ne gibi farklılıkların olduğunu özetledi.


Honor 7S 799 Tl Fiyat Etiketi İle A101 Mağazalarında

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, tam bir fiyat performans modeli olan HONOR 7S cep telefonunu, uygun fiyatı ile tüketicilerle buluşuyor.


Etiketler: Huawei, Android, Kirin, yüksek, layıkYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img