13 Eylül 2019 Cuma 14:22

GÜNDEM

Huawei, Ifa 2019’Da Aldığı 20’Den Fazla Önemli Ödülle Teknoloji Liderliği Pozisyonunu Pekiştirdi

Huawei, Ifa 2019’Da Aldığı 20’Den Fazla Önemli Ödülle Teknoloji Liderliği Pozisyonunu Pekiştirdi

34volt » 34Volt

Huawei, Almanya'nın Berlin kentinde düzenlenen IFA 2019 Fuarı’nda kazandığı 20'den fazla ödül ile ürün tasarımında ve yeniliklerde endüstri lideri olarak pozisyonunu güçlendirdi. Huawei, tüm senaryolara uygun kullanıcı deneyimini artıran cihazları ile hem tüketici elektroniği basının ilgisini çekti hem de birbirinden önemli ödülleri kendi bünyesine topladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Huawei, Kirin 990 işlemcisini, FreeBuds 3 aktif gürültü önleyici kulaklıkları, Yeni Huawei P30 Pro akıllı telefonu ve yüksek hızlı WiFi Q2 Pro router’ını tanıttı. Ödüllü ürünler, Huawei’nin insan odaklı tasarım felsefesi doğrultusunda tüketicilerin yüksek performanslı ürünleri deneyimlemelerine olanak sağlıyor.

20’den fazla ödül kazanıldı

EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği), Huawei P30 Pro’yu “En İyi Akıllı Telefon” ödülüne layık gördü. Dernek, P30 Pro'yu, düşük ışık özellikleri, ultra geniş lensi, portre modu ve 50x telefoto lensi ile, fotoğrafçılığa değer veren, tüketiciler için ideal bir cihaz olarak nitelendirdi.

Fuara katılan global teknoloji yayınları da Huawei’nin yeni cihazlarını ödüle layık gördü. Mobil işlemcilere 5G’yi entegre eden devrim niteliğindeki Huawei Kirin 990 SoC, Android Central, Android Headlines, Big Tech Question, GadgetMatch, Gear Diary, Mightygadget, Ubergizmo yayınları tarafından 7 adet “Best of IFA 2019” ödülü aldı.

Huawei’nin yeni tanıttığı ve giyilebilir teknolojiler için özel tasarladığı Kirin A1 çipine sahip Freebuds 3 kulaklıklar ise Android Authority, Android Headlines, Gdget Match, Gear Diary, Geekspin, SoundGuys, Stuff, TalkAndroid yayınlarından 9 adet “Best of IFA 2019” ödülü kazandı.İlginizi Çekebilir

Anneler Günün İçin Moda Aramaları Yüzde 31 Arttı!

GLAMI Türkiye’nin araştırma sonuçlarına göre, Anneler Günü’nde online moda alışverişi yoğunluğu son Cuma ve hafta sonu yaşanırken, bu günlerde aramalarda yüzde 31’in üzerinde artış görüldü


Modern Türkiye’Nin Alman Mültecileri

Almanya’daki Nazi zulmünden kaçıp Kadıköy Moda’ya gelerek Türkiye’de çalışmalarını yürüten Alman bilim insanlarının öyküsünün yer aldığı “Moda’nın Mülteci Alman Profesörleri” kitabı, Kadıköy Belediyesi Kültür Yayınları’ndan çıktı.


Mesa Cadde’De 180 Ay Yüzde 0.79 Faizle Cazip Ödeme Fırsatı

Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Maltepe’de yükselen MESA CADDE, yaşamı, alışverişi, denizi ve doğayı aynı caddede buluşturuyor. Ziyarete hazır örnek dairesi ile seçkin yaşamın ilk sinyallerini veren MESA CADDE’de ev sahibi olmak isteyenlere 180 ay yüzde 0.79 faizle cazip ödeme seçeneği sunuluyor.


Uykusuzluk Ve Depresyon Alzheimer Riskini Artıyor

UYKUSUZLUK VE DEPRESYON ALZHEIMER RİSKİNİ ARTIYOR


Küçük Mucitten İstanbul’Un Alt Yapısına Yenilikçi Çözüm Önerisi Sil Süpür

KÜÇÜK MUCİTTEN İSTANBUL’UN ALT YAPISINA


Etiketler: Huawei, Android, Kirin, yüksek, layıkYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img