22 Mart 2019 Cuma 15:11

GÜNDEM

Huawei Aı Fabric Akıllı Ve Kayıpsız Veri Merkezi Ağı, Üstün Performansıyla Tolly Testini Geçti

Huawei Aı Fabric Akıllı Ve Kayıpsız Veri Merkezi Ağı,  Üstün Performansıyla Tolly Testini Geçti
Huawei Aı Fabric Akıllı Ve Kayıpsız Veri Merkezi Ağı,  Üstün Performansıyla Tolly Testini Geçti

34volt » 34Volt

Huawei, Çin’de gerçekleştirilen Eko Eco-Partner Konferansı 2019'da; AI (Yapay Zeka) Fabric Akıllı ve Kayıpsız Veri Merkezi Ağı çözümünün, uluslararası bağımsız test kuruluşu Tolly Group tarafından yapılan karşılaştırma testini geçtiğini ve doğrulandığını açıkladı. Test sonuçları, Huawei AI Fabric'in ağ çözümlerinde çok yönlü bir üstün performansa sahip olduğunu, böylece yeni bir akıllı ve kayıpsız veri merkezi çağının başladığını gösterdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Huawei’nin Global Industry Vision (GIV), AI tedarik oranının 2025 yılına kadar yüzde 86’ya ulaşacağı tahmin ediliyor. Kararlar almak, iş modellerini ve ekosistemleri yeniden şekillendirmek ve müşteri deneyimlerini yeniden oluşturmak için yapay zeka kullanmak günümüzde önemli kazanıyor. Sadece bu değil, AI aynı zamanda BIT altyapı dönüşümüne de yön veriyor. Huawei, çağın gelişimine uyum sağlamak için AI Fabric Akıllı ve Kayıpsız Veri Merkezi Ağı çözümünü HUAWEI CONNECT 2018'de ilk kez tanıtmıştı. Huawei bu çalışmalarıyla birlikte, işletmelerin yüksek performanslı veri merkezleri kurmasına ve AI hizmetlerinin ticari kullanımını hızlandırmasına yardımcı oluyor.

Tolly bu test kapsamında, Huawei ve diğer ana üreticilerin veri merkezi anahtar ağ çözümlerini, AI çağındaki üç tipik veri merkezi uygulama senaryosunda değerlendirdi; yüksek performanslı bilgi işlem (HPC), yapay zeka (AI) / makine öğrenmesi (ML) ve dağıtılmış depolama. Ayrıca test çerçevesinde; Intel MPI Benchmark (IMB) modeli ve TensorFlow modelinin yanı sıra, tüm 100GE ve 100GE / 25GE ile aynı omurgalı ağ ortamında verim, paket kaybı oranı ve gecikme gibi performans göstergeleri ölçüldü. Zorlu testlerden sonra, Huawei AI Fabric her performans göstergesinde en yüksek puanı aldı ve ortalama % 30 daha iyi performans gösterdi.

Huawei AI Fabric Akıllı ve Kayıpsız Veri Merkezi Ağı, endüstri lideri CloudEngine serisi veri merkezi anahtarlarından oluşuyor ve sıfır paket kaybı, düşük gecikme süresi ve yüksek verimlilikle akıllı ve kayıpsız bir ağ sağlamak için benzersiz iLosslessTM anahtarlama algoritması kullanıyor. Bunlar Huawei AI Fabric tarafından gösterilen endüstri lideri performansın da temelini oluşturuyor.

Tolly Group'un kurucusu ve CEO'su Kevin Tolly yaptığı değerlendirmede; “Kapsamlı test ve doğrulamalarımız sonucunda, sıfır paket kaybı, düşük gecikme süresi ve yüksek verim oranıyla Huawei AI Fabric çözümünün ağ performansından çok etkilendik. Müşteriler, çözümün değerini test raporunun tamamından açıkça görebilirler. Daha akıllı zamanlama ve kayıpsız yönlendirme ile AI döneminde veri merkezi ağlarının inşasına öncülük edeceğine inanıyoruz” dedi.

Bulut veri merkezi ağ sistemlerinin lider markalarından Huawei'nin veri merkezi ağları, dünya çapında 7.800'den fazla işletme tarafından başarıyla kullanılıyor ve müşterilerin; finans, internet ve taşıyıcı gibi sektörlerdeki dijital dönüşümünü kolaylaştırıyor. Huawei, veri merkezi ağını akıllı ve kayıpsız olmaya doğru yönlendiren, AI hizmetlerinin yaygın kullanımını kolaylaştıran ve tamamen bağlı, akıllı bir dünya oluşturmak için AI Fabric çözümünü tüm dünyada ticari kullanıma sunuyor.İlginizi Çekebilir

Küçük Yatırımcının Gözdesi Tesla

Bitcoin, Etherium gibi birçok kripto para birimini tek bir uygulama ile alıp satmaya olanak tanıyan ABRA, kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyen küçük yatırımcılara fırsatlar sunuyor. Abra, 30 ayrı kripto para biriminin yanında 50 ulusal para birimine ve ABD borsalarında işlem gören 50 şirketin hisse senetlerine de yatırım olanağı tanıyor. Üstelik sadece beş dolarlıkdilimler karşılığında.


Privia Security Facebook’Un Bug Bounty Programı, Adobe’Nin Acrobat Ve Reader’Daki Güvenlik Açıkları, İterm2 Uygulamasındaki 7 Yıllık Rce Zafiyeti Ve Sudo Programındaki Kritik Güvenlik Açığı’Na Dikkat Çekiyor

Yakın dönemde gerçekleşen önemli gelişmelerin yer aldığı bu bültenler, Privia Security ekibi tarafından derlenerek son kullanıcıları ve sektör uzmanlarını bilgilendirilmek üzere hazırlanmaktadır. Konu hakkında açıklama yapan Privia Security’in Kurucu Ortağı Nisan Betül Erdem, “Privia Security olarak siber güvenlik sektörüne her anlamda farklılık getirmek istiyoruz. Bu doğrultuda sunduğumuz hizmetler, verdiğimiz eğitimler, geliştirdiğimiz siber güvenlik ürünlerinin yanında hazırladığımız siber güvenlik bültenleri ile de hem sektörümüzü hem de vatandaşları bilgilendirmeyi şirketimiz için bir görev olarak belirledik.” dedi.


Gefco Türkiye Yeni Depo Ve Gümrüklü Alanını Açıyor!

Türkiye’deki büyümesine ve yatırımlarına devam eden GEFCO Türkiye, yeni depo ve gümrüklü alan yatırımı ile müşterilerine sunduğu katma değerli hizmetlerini çeşitlendiriyor.


Bülten Nars Exposed Collection

NARS’ın sınırlı sayıdaki Exposed Koleksiyonu ile kendinden ödün vermeyen renkleri ortaya çıkarın. Eşsiz renkleri ve çığır açan formülüyle altı etkileyici tona sahip çok amaçlı palet ile yanaklar ön planda. Yeni dudak setleri ise kültleşen favori Velvet Matte Lip Pencil ve sınırlı sayıdaki ışıltılı Lip Tint’i içeriyor. Daha cesur ve çok boyutlu ışıltıya sahip bir dudak görünümü için karıştırın ve sürün. Oyna ve parla. Kendi stilinle öne çık.


Adana’Da Sıla Ruzgarı

ADANA’DA SILA RUZGARI


Etiketler: Huawei, veri, merkezi, Fabric, yüksekYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img