17 Temmuz 2019 Çarşamba 10:51

GÜNDEM

Hsbc Advantage’Tan Motorlu Taşıtlar Vergisi’Ne 3 Taksit Fırsatı

Hsbc Advantage’Tan Motorlu Taşıtlar Vergisi’Ne 3 Taksit Fırsatı

34volt » 34Volt

Motorlu Taşıtlar Vergisini HSBC Advantage ile ödeyenler 3 taksit avantajından yararlanıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni HSBC Advantage ile ödeyenler Temmuz ayı boyunca taksit fırsatından faydalanabilecek[1]. Yasal ödeme süresinden sonra yapılacak ve gecikme zammının dâhil olacağı ödemelerde ise HSBC Advantage ile 3 taksit seçeneği geçerli olmayacaktır.

Kampanya detayları için:

HSBC Hakkında

Ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren HSBC Türkiye; Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır. HSBC Türkiye, şubeleri, telefon bankacılığı, ATM bankacılığı ve dijital bankacılık kanallarıyla müşterilerine finansal çözümler sunmaktadır. Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın en büyük bankacılık ve finans hizmetleri kuruluşlarından biri olan HSBC Grubu; bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere 66 ülke ve bölgede yaklaşık 3 bin 800 ofisiyle hizmet vermektedir.

[1] HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır. Ticari ve business kartlar kampanyaya dâhil değildir. HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.İlginizi Çekebilir

Divan Otellerinden Dünya Saati Etkinliğine Destek

DAHA YAŞANABİLİR BİR DÜNYA İÇİN BİR SAAT KARANLIK


Omega De Vılle Tresor Yeni Altın Ve Mineli Kadran

OMEGA DE VILLE TRÉSOR


Rehau, Avrasya Maratonu’Nda Koruncuk Vakfı Yararına Koştu

REHAU, Avrasya Maratonu’nda Koruncuk Vakfı yararına koştu


Çevreye Saygılı Gıda Üretimi İçin Büyük İş Birliği!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Gıda Sektörü, gıda üretiminin çevresel etkilerinin en aza indirilmesi hedefinde buluştu. Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü ile TGDF arasında “Tarım ve Gıdanın Çevresel Sürdürülebilirliğinin Garanti Altına Alınması İçin İşbirliği İçerisinde Yürütülecek Çalışmaları Destekleme Protokolü” imzalandı.


'Mutlu Cuma' Bağış Kampanyası Yarın Başlıyor

Kadın girişimci Deniz Topçuoğlu tarafından kurulan denizbutik.com, Black Friday (Kara Cuma) kampanyası kapsamında örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Depodaki binlerce ürünün 10-15 liradan satışa çıkarılacağı 29 Kasım Cuma günü elde edilen tüm gelir, LÖSEV VE MORÇATI başta olmak üzere ülkemiz için önemli sosyal projeler geliştiren çeşitli vakıflara bağışlanacak.


Etiketler: HSBC, Advantage, taksit, dâhil, geçerliYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img