27 Haziran 2019 Perşembe 12:23

GÜNDEM

Hilton'dan 2119 Otel Raporu 100 Yıl Sonra Oteller Nasıl Olacak

Hilton'dan 2119 Otel Raporu  100 Yıl Sonra Oteller Nasıl Olacak
Hilton'dan 2119 Otel Raporu  100 Yıl Sonra Oteller Nasıl Olacak
Hilton'dan 2119 Otel Raporu  100 Yıl Sonra Oteller Nasıl Olacak
Hilton'dan 2119 Otel Raporu  100 Yıl Sonra Oteller Nasıl Olacak
Hilton'dan 2119 Otel Raporu  100 Yıl Sonra Oteller Nasıl Olacak

34volt » 34Volt

Galaksiler arası geçitler, ay yürüyüşü gezileri, fast-food gıda hapları, 2-3 saatlik iş günleri ve konukları tropik ormanlardan sıradağlara kadar her yere götürebilen uyarlanabilir, kişiselleştirilmiş odalar… Hilton(NYSE: HLT) 100. yıldönümünü kutlarken önümüzdeki 100 yılda seyahat ve konaklama sektörünün trendlerini bildiriyor. Sürdürülebilirlik, yenilik, tasarım, insan ilişkileri ve beslenme alanlarından uzman görüş ile desteklenen bir raporda yer alan bulgular teknolojideki gelişmenin ve iklim değişikliğinin gelecekte otelcilik sektörünü nasıl etkileyeceğini ortaya koyuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İşte geleceğin otelinden öne çıkan özellikler

Kişiselleştirme Kraldır: Anında kimlik değiştiren lobiler, deri altı çipleri…

Menü Sürprizleri: Deniz Yosunu Keki, Böcekli Bolonez, Plankton Turtası

Fütüristik Fitness: Havuzda sanal bir deniz kaplumbağası, dijital Everest’e tırmanış

‘Sürdürülebilir Her şey’: Okyanustaki plastik atıklardan inşa edilen oteller

İnsani Dokunuş

Raporla ilgili değerlendirmelerde bulunan Hilton EMEA Başkanı Simon Vincent 2119’un oteliyle ilgili olarak şunları söyledi: “Hilton 1919 yılındaki kuruluşundan itibaren havalandırma ve odalarda televizyon gibi endüstrideki ilkleri devreye sokarak dünya konaklama sektörüne öncülük yaptı. Geçen yıl çevrede yarattığı etkiyi azaltmak amacıyla bilimsel esaslı hedefleri oluşturan ilk konaklama şirketi oldu. İkinci yüzyılımıza da yenilik taahhüdümüzü, çalışanlarımızın gücünü ve teknolojiyi konukların taleplerine cevap vermeye yönlendirerek giriyoruz. Araştırmamız konaklama sektörü için heyecanlandırıcı bir gelecek çiziyor, teknoloji merkezli bir dünyada artan insan etkileşiminin önemini vurguluyor.”

Fütürolog Gerd Leonhard ise rapor bulgularını şu sözleriyle değerlendirdi: “2119 yılında biz hala benzersiz deneyimleri arıyor olacağız ama bunlar her zamankinden daha kişiselleşmiş olacak. Teknoloji hayatlarımızı şekillendirdikçe başkalarıyla çevrim dışı bağlantılı olma anlarını daha çok arayacağız. Buna konaklamalardan ihtiyacımız olanları elde etmemize yardımcı olacak otel çalışanları da dâhil. Önümüzdeki 100 yıl içinde otellerin dostluk kurmak, iş birliği yapmak ve bağlantı kurmak için fırsatlar yaratmaları gerekecek. Bu da her konuğa bireysel olarak önemli olan zamanlar kazandıracak”

Rapor için linki tıklayınız.İlginizi Çekebilir

Jowae’Nin Doğal Maskeleri İle Cildinize Bahar Tazeliği!

Fransa'nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore'nin şifalı bitkilerinin eşsiz uyumu ile geliştirilen Jowaé maskeleri, cildinizi hızlı hayat temposunun verdiği zararlara karşı koruyor ve ışıltılı bir görünüm sunarak bahar tazeliği sağlıyor! Kore güzellik rutininin olmazsa olmazı olan yüz maskeleri ile değişimi anında hissedeceksiniz!


Dekupe Ürünler Ayşe Burcu Kaya

Kasım ayı dosya konularınız için Ayşe Burcu Kaya'nın "Timeless" koleksiyonuna ait tasarımların dekupe görsellerini fiyatlarıyla birlikte sizinle paylaşmak istedik.


Bbtürk Takımlarından, 2020’Deki Shell Eco Marathon’A İddialı Başlangıç

Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a


17. Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali Perdelerini Açıyor

YILDIZLAR ALTINDA TİYATRO KEYFİ BAŞLIYOR


Huawei, “Techradar Mobil Okur Ödülleri”Nde İki Prestijli Ödülün Birden Sahibi Oldu

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, her yıl gerçekleştirilen TechRadar Mobil Seçim Tüketici Ödülleri (MCCA) 2019'da iki prestijli ödülün sahibi oldu.


Etiketler: konaklama, için, ilgili, Hilton, 2119Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img