27 Haziran 2019 Perşembe 12:23

GÜNDEM

Hilton'dan 2119 Otel Raporu 100 Yıl Sonra Oteller Nasıl Olacak

Hilton'dan 2119 Otel Raporu  100 Yıl Sonra Oteller Nasıl Olacak

34volt » 34Volt

Galaksiler arası geçitler, ay yürüyüşü gezileri, fast-food gıda hapları, 2-3 saatlik iş günleri ve konukları tropik ormanlardan sıradağlara kadar her yere götürebilen uyarlanabilir, kişiselleştirilmiş odalar… Hilton(NYSE: HLT) 100. yıldönümünü kutlarken önümüzdeki 100 yılda seyahat ve konaklama sektörünün trendlerini bildiriyor. Sürdürülebilirlik, yenilik, tasarım, insan ilişkileri ve beslenme alanlarından uzman görüş ile desteklenen bir raporda yer alan bulgular teknolojideki gelişmenin ve iklim değişikliğinin gelecekte otelcilik sektörünü nasıl etkileyeceğini ortaya koyuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İşte geleceğin otelinden öne çıkan özellikler

Kişiselleştirme Kraldır: Anında kimlik değiştiren lobiler, deri altı çipleri…

Menü Sürprizleri: Deniz Yosunu Keki, Böcekli Bolonez, Plankton Turtası

Fütüristik Fitness: Havuzda sanal bir deniz kaplumbağası, dijital Everest’e tırmanış

‘Sürdürülebilir Her şey’: Okyanustaki plastik atıklardan inşa edilen oteller

İnsani Dokunuş

Raporla ilgili değerlendirmelerde bulunan Hilton EMEA Başkanı Simon Vincent 2119’un oteliyle ilgili olarak şunları söyledi: “Hilton 1919 yılındaki kuruluşundan itibaren havalandırma ve odalarda televizyon gibi endüstrideki ilkleri devreye sokarak dünya konaklama sektörüne öncülük yaptı. Geçen yıl çevrede yarattığı etkiyi azaltmak amacıyla bilimsel esaslı hedefleri oluşturan ilk konaklama şirketi oldu. İkinci yüzyılımıza da yenilik taahhüdümüzü, çalışanlarımızın gücünü ve teknolojiyi konukların taleplerine cevap vermeye yönlendirerek giriyoruz. Araştırmamız konaklama sektörü için heyecanlandırıcı bir gelecek çiziyor, teknoloji merkezli bir dünyada artan insan etkileşiminin önemini vurguluyor.”

Fütürolog Gerd Leonhard ise rapor bulgularını şu sözleriyle değerlendirdi: “2119 yılında biz hala benzersiz deneyimleri arıyor olacağız ama bunlar her zamankinden daha kişiselleşmiş olacak. Teknoloji hayatlarımızı şekillendirdikçe başkalarıyla çevrim dışı bağlantılı olma anlarını daha çok arayacağız. Buna konaklamalardan ihtiyacımız olanları elde etmemize yardımcı olacak otel çalışanları da dâhil. Önümüzdeki 100 yıl içinde otellerin dostluk kurmak, iş birliği yapmak ve bağlantı kurmak için fırsatlar yaratmaları gerekecek. Bu da her konuğa bireysel olarak önemli olan zamanlar kazandıracak”

Rapor için linki tıklayınız.İlginizi Çekebilir

İşkur Ödemelerinde Yeni Önlemler

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde bazı illerimize giriş çıkışların kısıtlandırılması sonucu veya herhangi bir nedenle resmi ikametinde bulunmayan müşterilerimizin işsizlik sigortası, iş kaybı tazminatı, ücret garanti fonu ödemesi ve kısa çalışma ödemelerini kolaylıkla alabilmeleri için yeni önlemler alınmıştır.


İmamoğlu “Ortak Akıl Çabası, İstanbul Hizmet Yol Haritasının Öncüsü Olacak”

İMAMOĞLU: “ORTAK AKIL ÇABASI, İSTANBUL HİZMET YOL HARİTASININ ÖNCÜSÜ OLACAK”


Netflıx, Yeni Fantastik Dizisi Cursed’Ten İlk Kareleri Paylaştı

Afişi indirmek için tıklayınız


Sevgililer Günü’Ne Özel Altın Ve Pırlanta İndirimi Başladı

BİRBİRİNDEN ŞIK MÜCEVHERLERDE BÜYÜK FIRSAT!


Siemens Akıllı Çamaşır Ve Kurutma Makineleri Alışkanlıkları Değiştiriyor

Siemens Ev Aletleri’nin yeni iQ700 serisi çamaşır ve kurutma makineleri akıllı ve ileri teknolojiye sahip özellikleri ile günlük yaşamın rutinlerini değiştiriyor. iQ700 serisi kurutma makinelerinde bulunan ve pazarda bir ilk olan intelligentClean filtre sistemi, temizliği sorun olmaktan çıkarıyor. Akıllı kurutma programı ve ütü asistanı opsiyonu kullanıcılarının hayatına yeni bir kolaylık getiriyor. iQ700 serisi çamaşır makinelerine eklenen powerSpeed 59’ programı ise 59 dakikada etkili yıkama sağlıyor. Yenilikçi teknolojilerle donatılmış iQ700 serisi yeni çamaşır ve kurutma makinelerinin tüm fonksiyonlarına Home Connect uygulaması üzerinden uzaktan ulaşılabiliyor.


Etiketler: konaklama, için, ilgili, Hilton, 2119Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img