22 Mayıs 2020 Cuma 17:04

GÜNDEM

Hewlett Packard Enterprise, Müşterilerin Dağıtım Modellerini Güçlendirecek Hpe Konteyner Platformunu Kullanıma Sundu

Hewlett Packard Enterprise, Müşterilerin Dağıtım Modellerini Güçlendirecek Hpe Konteyner Platformunu Kullanıma Sundu

34volt » 34Volt

Hewlett Packard Enterprise (HPE), Kasım 2019'da tanıtılan HPE Konteyner Platformu’nun genel kullanıma sunulduğunu duyurdu. HPE Konteyner Platformu, sektörün ilk kurumsal konteyner platformu olarak öne çıkıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mayıs 2020 - Hewlett Packard Enterprise (HPE), Kasım 2019'da tanıtılan HPE Konteyner Platformu’nu genel kullanıma sundu.

HPE Hybrid IT Kıdemli Başkan Yardımcısı Kumar Sreekanti, “Kurumsal konteyneri benimsemek yenilikçi bir yaklaşım gerektiriyor” dedi. Sreekanti şöyle devam etti; “HPE Konteyner Platform yazılımımız, Kubernetes ile hedeflenen ölçekte uygulama geliştirmeyi hızlandırmak için çevikliği ve hızı beraberinde getiriyor. Müşteriler, konteynerleri fiziksel sunucu üzerinde çalıştırarak, VM'lerde veya bulut ortamında çalışma esnekliğiyle artan verimlilikten ve maliyet avantajından yararlanıyor”.

HPE Türkiye Hibrit BT Kategori Yöneticisi Burak Özgür ise konuya ilişkin şunları söyledi; “Bilişim sektörü olarak büyük bir değişimin eşiğindeyiz ve bu defa değişimin adı konteyner teknolojileri. Hewlett Packard Enterprise olarak müşterilerimizin konteyner teknolojilerinden kaynaklanacak maliyet ve çeviklik kazanımlarını en kısa sürede ve en yüksek geri dönüş oranında faydalanabilmeleri adına “HPE Container Platform” yazılımını duyurduk. Bu yazılım yüzde yüz açık kaynaklı Kubernetes üzerine inşa edilmiş, veri merkezinde, bulut ve uçlarda çalışabilen; hem buluta hazır, hem de geleneksel uygulamaları modernize ederek konteyner mimarisi içerisine entegre etmek için geliştirilmiş bir selfservis platformudur.”

HPE Konteyner Platformu’nun ve fiziksel sunucu konteynerlerin ek avantajları şöyle sıralanıyor:

Ek Kaynaklar

Hewlett Packard Enterprise Hakkında

Hewlett Packard Enterprise, uçlardan buluta platform bazlı hizmetler sunan global bir şirkettir. Kurumlara, verileri nerede olursa olsun, bu verilerden hızla değer yaratmalarına yardımcı olur. Geleceği yeniden öngörerek, insanların iş ve yaşam şekillerini geliştirmek üzere inovasyona odaklanan HPE; özgün ve akıllı teknoloji çözümleriyle tüm bulut ve uçlar arasında kesintisiz deneyim sunar. HPE, müşterilerinin güncel yöntemlerle operasyonel performansını artırarak yeni iş modelleri yaratmasına destek olur. Daha fazla bilgi için: www.hpe.comİlginizi Çekebilir

Beymen Club'tan Aşk Temalı Özel Hediyeler

Doğadan, etnik zenginliklerden, şehir yaşamından ve sanattan ilham alan casual tarzıyla her sezon güncel kodları yeniden yorumlayan BEYMEN Club, renkli ve ayrıcalıklı hediye seçenekleri ile Sevgililer Günü coşkunuza ortak oluyor.


19 Mayıs’Ta Gençlerden Dünyanın En Büyük Resim Rekoru

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” diyerek bir araya gelen 19 Tuzlalı genç, 15 bin 130 metrekarelik alanda yeryüzünün “Zemine Çizilen En Büyük Resmi” ile dünya rekorunun sahibi oldu.


En Hızlı A101!

Deloitte Perakendenin Küresel Güçleri 2020 Raporu açıklandı:


Vodafone’Dan Ramazan’A Özel 15 Gb Mobil İnternet

VODAFONE, AVANTAJLI İNTERNET KAMPANYASIYLA RAMAZAN SEVİNCİNİ KATLIYOR


Genler Doğru İlacı Söylüyor

KONU: GENLER DOĞRU İLACI SÖYLÜYOR


Etiketler: Hewlett, Packard, Enterprise, Konteyner, bulutYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img