27 Ağustos 2019 Salı 10:05

GÜNDEM

Herkese Kitap Vakfı “Kitapcan Sohbetleri”


34volt » 34Volt

HERKESE KİTAP VAKFI “KİTAPCAN SOHBETLERİ”

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Herkese Kitap Vakfı, “Doğan Kardeş Kitapcan Sohbetleri”ni başlatıyor.

Harry Potter’ı bir de Mösyö Taha’dan dinleyin

Herkese Kitap Vakfı, “Kitapcan Sohbetleri”nin ilkini 1 Eylül 2019 Pazar günü saat 14:30’da

Yapı Kredi Kültür Sanat’ta gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Yayınları’nın desteğiyle gerçekleşecek olan sohbet, ünlü youtuber Mösyö Taha ve Büyücü Kitap Kulübü’nün üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek. Sohbetin odağında da dünyanın en meşhur büyücüsü Harry Potter yer alacak.

Herkese Kitap Vakfı, Türkiye’de kitap okumayı sevdirmek, yaygınlaştırmak ve ihtiyaç sahiplerine kitap iletmek için çalışmalar yapıyor. http://www.herkesekitapvakfi.org/

Kitap sevgisi küçük yaşlarda başlar. Çocuklar kendilerine söyleneni değil gördüklerini yapmak isterler. Anne babalarının evde kitap okuyup mutlu olduklarını gören çocuklarda kitap sevgisi gelişir. “Kitapcan Sohbetleri” kitaba ilgiyi arttırmayı, kitaplarla eğlenmeyi, mutlu olmayı, ruh sağlığımızı korumayı hedefliyor. Gençlerimiz öğrenmek ve bilgi bulmak için artık interneti kullanıyor. Çağımızda kitapları bilgi edinmek için değil ruhumuzu beslemek için okumaya ihyacımız var” diyen Herkese Kitap Vakfı Kurucu Genel Başkanı Bülent Şenver, herkesi Doğan Kardeş Kitapcan Sohbeti’ne davet etti.

01 Eylül 2019 Pazar günü saat 14:30’da Yapı Kredi Yayınlarının İstanbul Galatasaray’daki genel müdürlük binasında “Büyücü Kitap Kulübü” kurucusu youtuber Mösyö Taha ile yapılacak ve sosyal medyadan canlı yayınlanacak olan “Doğan Kardeş Kitapcan Sohbeti”nin bitiminde yapılacak yarışmayı kazananlara Harry Potter kitapları hediye edilecek.İlginizi Çekebilir

New Holland’In Yerli Üretim Kazıcı Yükleyicileri Kullanıcılarıyla İlk Kez İzmir Agroexpo 2020’De Buluşuyor

TÜRKTRAKTÖR’ÜN ANKARA FABRİKASI’NDA ÜRETİLEN


İkitelli Osb Çalışanları Koronavirüs Hakkında Bilgilendirildi

M3 Halkla İlişkiler


Xir "Bbb" İle Yine Dikkatleri Üzerine Çekecek

Son albümü XX ve İstanbul Trip ile 110 albümleriyle karşımıza çıkan XiR sessizliğini yeni teklisi BBB ile bozuyor. Sözleri XiR imzalı şarkının altyapısı BKE tarafından yapıldı. Mix işlemlerinde ise büyük beğeni toplayan Angela Merkel şarkısından hatırlayacağımız Serkan Özyurt dikkat çekiyor. Mastering ise Almanya’dan başarılı ses mühendisi Gökhan Güler’e ait olan şarkı, dinleyeni ilk anda yakalayacak nitelikte.


82 Bin Kişiye İşsizlik Maaşı Bağlandı

2,6 milyon çalışanın kısa çalışma başvurusu kabul edildi


İhtişamın Yeniden Keşfi Michael Kors

Michael Kors’un yeni modeli altın renginin ve ışıltısı taşların buluşmasıyla sizi ihtişamı yeniden keşfetmeye çağırıyor.


Etiketler: Kitap, Kitapcan, Herkese, Vakfı, kitapYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img