12 Ağustos 2017 Cumartesi 18:43

MODA

Her şey için moda için

Her şey için moda için

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
2015 yılında Türkiye’nin ilk online PR Showroom’u olarak açılan www.showroomist.co moda, güzellik, dekorasyon gibi farklı disiplinlerdeki markaların, tasarımcıların yanı sıra medya ve dijital platformlarda çalışanların ortak buluşma noktası olmaya devam ediyor.
Anlaşmalı olduğu markaların sezona ait dekupe (fiyatlı olarak) ve imaj görsellerinin yanı sıra basın bültenlerini de sunan Showroomist, üyelerinin işini kolaylaştırırken işbirliği içerisinde olduğu marka ve tasarımcıların duyulması, gelişmesi ve herkese ulaşması anlamında da onlara destek oluyor. Basın mensuplarının ihityacı olan görselleri dijital ortama taşıyarak markalarla medyayı birbirine bağlayan Showroomist.co’da 50’ye yakın marka, 20 tasarımcı ve binlerce görsel yer alıyor!

İlginizi Çekebilir

Netflix'te Dünya Kupası Heyecanı!

Dünya Kupası heyecanına kendini kaptırıp futbola doyamayanların imdadına Netflix yetişiyor! Belgesellerden filmlere, meşin yuvarlak etrafında dönen pek çok yapım Netflix’te sizi bekliyor. Biz de futbol tutkunlarının işini kolaylaştırmak için bir izleme listesi çıkardık. Bir de müjdemiz var!


Solimpeks’Ten Özbekistan’A Know How Transferi

Yenilenebilir enerji sektörünün lider şirketlerinden Solimpeks, sektördeki tecrübesini yurt dışındaki şirketlerle de paylaşıyor. Özbekistan merkezli Artel Grup’a güneş enerjisi kolektörü ve sıcak su boylerleri üretimi, satışı ve kurulumu için gerekli know-how desteğini sağlayan Solimpeks, bu iş birliğiyle Türkiye yenilenebilir enerji sektörünün ihracatına da ciddi manada katkıda bulundu.


Su Tüketicisinin Cama İlgisi Artıyor

Kuruluşu 1582 yılına dayanan ve kurulduğu günden bugüne tüketicilerle suyun en doğal halini buluşturan Vakıf Taşdelen Su, doğal ve sağlıklı su kategorisinde ilk sıralarda yer alan Taşdelen Premium’u tüketiciyle buluşturdu.


Oğuzhan Kaya Osmancık'ta Oyunu Kullandı

Osmancık'ın sevilen isimlerinden biri olan Ak Parti Çorum Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya oyunu Osmancık ilçesinde kullandı.


Bbtatilciler, Tren Beach Yalıkavak ’Da Yağmura Rağmen Eğlendiler

Bodrum’da eğlencenin en yüksek tempolu adresi olmaya aday Tren Beach Yalıkavak, bayramın ilk gününde happy hour partilerine start verdi. Son zamanların en popüler isimlerinden Kerimcan Durmaz’ın DJ kabininde yer aldığı partide, tempo bir an olsun düşmedi. Yerli ve yabancı, günümüzün en popüler şarkıları ile Tren Beach’te tüm tatilcileri çoşturan Kerimcan, showlarıyla da büyük alkış aldı.


Etiketler: için, moda, olarak, markaların, tasarımcılarınYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img