17 Mayıs 2019 Cuma 14:08

GÜNDEM

Hearthstone’Un En İyi Oyuncusu Kim

Hearthstone’Un En İyi Oyuncusu Kim

34volt » 34Volt

17.05.2019 – Aralarında HCT 2019 Dünya Şampiyonu Caster “Hunterace” Notto gibi çok özel isimlerin yer aldığı ve Hearthstone’un en iyi oyuncularını çevrimiçi ortamda karşı karşıya getirecek olan Hearthstone Grandmasters turnuvaları, an itibariyle başladı!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hearthstone Grandmasters liginde Amerika, Avrupa ve Asya Pasifik olmak üzere üç bölge karşı karşıya gelecek ve her bölgeden 16 oyuncu olmak üzere toplam 48 oyuncu maçlarda yer almaya hak kazanacak. Bölgelerden katılacak 16 oyuncu öncelikle kendi içlerinde 8’erli iki gruba ayrılacak ve bu gruplardaki oyuncular da çift devreli lig usulüne dayanan best-of-three Specialist formatında karşı karşıya gelecek. Tüm karşılaşmalar tamamlandığında oyuncular, kazandıkları toplam maç sayısı üzerinden sıralanacaklar.

Maçlar sezon boyunca Cuma-Pazar günleri arasında Türkiye saatiyle öğlen 12:00’de Asya-Pasifik bölge maçları ile start alacak. Avrupa bölgesi maçları Türkiye saatiyle öğleden sonra 17:00, Amerika maçları ise akşam 21:00’da oynanmaya başlayacak.

Her bölgenin maç başlangıç saatleri ve karşılaşacak olan oyuncular aşağıdaki şekilde sıralanıyor. Eşleştirmeler ve deste listeleri ile ilgili detaylı bilgiler için Hearthstone Grandmasters Takvimimizi ziyaret edebilir, ya da Hearthstone bloğumuza göz atarak uzmanlarımızın haftalık olarak yazacağı ‘bu haftanın kaçırılmayacak maçları’ yorumlarını takip edebilirsiniz:

Hearthstone Grandmasters 1. Sezon – 17 Mayıs Cuma

Hearthstone Grandmasters 1. Sezon – 18 Mayıs Cumartesi

Hearthstone Grandmasters 1. Sezon – 19 Mayıs Cumartesi

Hearthstone Grandmasters ile ilgili detaylı bilgi almak için https://playhearthstone.com/en-us/blog/22934880/ adresini, Hearthstone eSpor basın materyalleri içinse https://blizzard.gamespress.com/Esports-Hearthstone adresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Vans “Vanguards” Babylon’Da Risk Alabilen Kaykaycı Kadınları Kutladı!

Kaykay ve aksiyon spor dünyasının sevilen markası Vans, sınırların dışında yaşama felsefesi “OFF THE WALL” kampanyasının ilk bölümü olan, “Vanguards” etkinliğinde, Vans kaykay takımı sporcularından Lizzie Armanto, Brighton Zeuner, Yndiara Asp ve Mami Tezuka’nın kaykay yaparken çekilen adrenalin dolu fotoğraflarıyla, kadınların kaykay dünyasındaki başarılarını kutladı.


Kişisel Verileri Koruma Yasaları Ağırlaşıyor

Kullanıcı verisini koruyamayan kurumları


Metin Akpınar’La “Kabare Tiyatro” Söyleşisi Tesakta

Tiyatro’nun ve Yeşilçam’ın duayen ismi Metin Akpınar 27 Nisan Cumartesi saat 14:00’te TESAK’ta sevenleriyle buluşuyor.


Anadolu Yakası’Nın En Kapsamlı Diş Hastanesi ‘Üsküdar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’ Açıldı

Anadolu Yakası’nın en kapsamlı diş hastanesi


Ergenekon, Eskişehir Ve Bozkurt Mahalleleri Esnaf Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Ergenekon, Eskişehir ve Bozkurt Mahalleleri’nde esnafı ziyaret etti.


Etiketler: Hearthstone, Grandmasters, maçları, oyuncu, oyuncularYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img