17 Mayıs 2019 Cuma 14:08

GÜNDEM

Hearthstone’Un En İyi Oyuncusu Kim

Hearthstone’Un En İyi Oyuncusu Kim

34volt » 34Volt

17.05.2019 – Aralarında HCT 2019 Dünya Şampiyonu Caster “Hunterace” Notto gibi çok özel isimlerin yer aldığı ve Hearthstone’un en iyi oyuncularını çevrimiçi ortamda karşı karşıya getirecek olan Hearthstone Grandmasters turnuvaları, an itibariyle başladı!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hearthstone Grandmasters liginde Amerika, Avrupa ve Asya Pasifik olmak üzere üç bölge karşı karşıya gelecek ve her bölgeden 16 oyuncu olmak üzere toplam 48 oyuncu maçlarda yer almaya hak kazanacak. Bölgelerden katılacak 16 oyuncu öncelikle kendi içlerinde 8’erli iki gruba ayrılacak ve bu gruplardaki oyuncular da çift devreli lig usulüne dayanan best-of-three Specialist formatında karşı karşıya gelecek. Tüm karşılaşmalar tamamlandığında oyuncular, kazandıkları toplam maç sayısı üzerinden sıralanacaklar.

Maçlar sezon boyunca Cuma-Pazar günleri arasında Türkiye saatiyle öğlen 12:00’de Asya-Pasifik bölge maçları ile start alacak. Avrupa bölgesi maçları Türkiye saatiyle öğleden sonra 17:00, Amerika maçları ise akşam 21:00’da oynanmaya başlayacak.

Her bölgenin maç başlangıç saatleri ve karşılaşacak olan oyuncular aşağıdaki şekilde sıralanıyor. Eşleştirmeler ve deste listeleri ile ilgili detaylı bilgiler için Hearthstone Grandmasters Takvimimizi ziyaret edebilir, ya da Hearthstone bloğumuza göz atarak uzmanlarımızın haftalık olarak yazacağı ‘bu haftanın kaçırılmayacak maçları’ yorumlarını takip edebilirsiniz:

Hearthstone Grandmasters 1. Sezon – 17 Mayıs Cuma

Hearthstone Grandmasters 1. Sezon – 18 Mayıs Cumartesi

Hearthstone Grandmasters 1. Sezon – 19 Mayıs Cumartesi

Hearthstone Grandmasters ile ilgili detaylı bilgi almak için https://playhearthstone.com/en-us/blog/22934880/ adresini, Hearthstone eSpor basın materyalleri içinse https://blizzard.gamespress.com/Esports-Hearthstone adresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

İstmarina Avm’De Aleyna Tilki İzdihamı

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, pop müziğin parlayan yıldızı Aleyna Tilki'yi ağırladı.


“Yandex Haritalar Apı Teknolojileri” İle Kurumlar Artık Yandex’İn Harita Alt Yapısından Yararlanabilecek

Yandex, harita servislerini kurumlara açıyor


Ofis Mobilyalarında 2023 İhracat Hedefi 250 Milyon Dolar

Dünya ofislerinin mobilyaları Türkiye’den gidiyor, Türkiye’nin ofis mobilyaları ihracatı her geçen gün artıyor. Türkiye, 2019 yılının ilk çeyreğinde yüzde 4’lük artışla 28 milyon 114 bin dolara ulaştı.


Modül İstanbul Anadolu Yakası’Ndaki İlk Mağazasıyla Emaar Mall’Da

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, yeni konsept mağazalarla büyümeye ve çeşitlenmeye devam ediyor. Türkiye’nin gözde tasarım markalarının tek bir çatı altında bir araya gelmesiyle oluşan yeni mağazacılık konsepti Modül İstanbul, Emaar Mall’da kapılarını açıyor.


Egeli İhracatçılar 2019’U Çin Yılı İlan Etti

Ege İhracatçı Birlikleri, 2019 yılını Çin Yılı ilan etti. EİB, Türkiye’nin ihracatı açısından büyük potansiyel taşıyan Çin pazarı ve sunduğu fırsatlar ile ilgili ihracatçıları bilgilendirmek amacıyla “Hedef Pazar: Çin” semineri düzenledi.


Etiketler: Hearthstone, Grandmasters, maçları, oyuncu, oyuncularYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img