17 Eylül 2019 Salı 09:57

MODA

Haydi Kadıköy Sahillerini Birlikte Temizleyelim

Haydi Kadıköy Sahillerini Birlikte Temizleyelim

34volt » 34Volt

Çevre kirliliği ile mücadele etmek amacıyla Türkiye’nin dört bir yanı yurttaşların el birliği ile temizlenecek. Çevre temizliğine farkındalık hareketi ‘Haydi Yapalım’ (Lets Do It) öncülüğünde ve Kadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla 21 Eylül’de düzenlenen etkinlikte Kadıköy’de Yoğurtçu Parkı ve Moda sahili el birliği ile temizlenecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HAYDİ, SEN DE KATIL KADIKÖY

21 Eylül’de eş zamanlı olarak Türkiye’nin 81 ilinde düzenlenecek etkinlik için her ilde ayrı ayrı temizlik noktaları belirlendi. İstanbul’dan da birçok ilçenin yer alacağı etkinlikte, Kadıköy’den Yoğurtçu Parkı ve Moda sahili gönüllülerin desteği ile temizlenecek. Kadıköy Belediyesi de 21 Eylül Cumartesi saat 10.00’da başlayacak etkinliğe “Haydi Sen de Katıl Kadıköy” sloganıyla çevreye duyarlı herkesi davet ediyor.

Tüm Dünya’da katı atık haritaları içinde işaretlenmiş alanların temizliğinin yapılması ve çevre bilincinin aşılanmasını amaçlayan Haydi Yapalım (Let’s Do It) Hareketi 2008 yılında Estonya’da başladı. Bugün 112 ülkede etkinlik gösteren ve her yaş aralığından gönüllüsü bulunan hareketin çevre konusunda farkındalık oluşturmak, temiz bir çevre sağlamak, çöp körlüğünü yenmek ve sürdürülebilir projeler üretilmesine teşvik etmek amacıyla düzenlediği etkinlikleri bulunuyor.2018 yılında 158 ülkede aynı anda yapılan etkinlik 17 milyon kişiye ulaştı. Geçtiğimiz yıl 3 Mart’ta 50 bin kişi 10 bin ton çöpü 5 saatte temizleyerek rekor kırmıştı.

Sivil Yasam Dernegi, JCI Türkiye, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), Türk Tıp Ögrencileri Birligi, Çöpüne Sahip Çık Vakfı ortaklıgında ve yerel yönetimler destegiyle gerçeklesecek olan Let’s Do It ile genç nesillere temiz bir dünya bırakılması hedefleniyor.İlginizi Çekebilir

Ayla Çelik Tüm Aşıkları Bir Araya Getirdi!

“Daha Bi Aşık” albümü ve albüme adını veren çıkış şarkısıyla müzik listelerinin üst sıralarındaki yerini alan Ayla Çelik, albüm öncesi yaptığı sürprizi sevenleriyle buluşturdu.


Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün

Her gün aynı cilt bakım rutinini uyguluyor ancak hayâllerimizdeki cilde sahip olmakta zorlanıyoruz. Aldığımız birçok farklı kozmetik ürünü beklentilerimizi karşılamaya yeterli olmuyor. Birçok klişe rutini takip ediyoruz ama cildimiz istediğimiz gibi pırıltılı ve bakımlı görünmüyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun, size özel güzellik koçunuz olacak uygulama kontrollü yeni yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı LUNA 3 ile ev ortamında bizzat yapacağınız kişiselleştirilmiş mini terapilerle pürüzsüz, sağlıklı ve taze görünen bir cilde sahip olmak artık çok kolay.


Koku Ve Tat Zirvesi Sona Erdi

Kokunun hayatımızdaki yeri nedir? Koku alamayan tat alabilir mi? Kendi kokumuzu nasıl yaratırız? 3-4 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenen Koku ve Tat Zirvesi’nde bu soruların yanıtları tartışıldı. 58 yıllık esans üreticisi MG International Fragrance Company bir panel ve atölyeyle zirve davetlilerini kokunun gizemli dünyasında keşif dolu bir yolculuğa çıkardı.


Tüyap Samsun 5. Tarım Fuarı Büyük İlgi Gördü

“Ülke Genelinden 53.733 Profesyonel Ziyaretçi”


Aşırı El Terlemesinin Tedavisi Mümkün

AŞIRI EL TERLEMESİNİN TEDAVİSİ MÜMKÜN


Etiketler: etkinlik, Kadıköy, çevre, Eylül, TürkiyeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img