12 Ağustos 2018 Pazar 10:52

GÜNDEM

Hayalleri Süsleyen Bmw’Ler Kişiye Özel Tasarımlarla Borusan Otomotiv Premıum Kiralama’Da

Hayalleri Süsleyen Bmw’Ler Kişiye Özel Tasarımlarla Borusan Otomotiv Premıum Kiralama’Da
Hayalleri Süsleyen Bmw’Ler Kişiye Özel Tasarımlarla Borusan Otomotiv Premıum Kiralama’Da

34volt » 34Volt

Premium otomobil kiralama sektörünün öncüsü Borusan Otomotiv Premium Kiralama, BMW tutkunlarının bir hayalini daha gerçekleştiriyor. Heyecan verici otomobillere uzun dönem bireysel ve kurumsal kiralama avantajıyla sahip olma fırsatı veren Borusan Otomotiv Premium Kiralama, BMW otomobillerde kişiye özel tasarım ve donanım seçeneği de sunuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Buna göre; Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcı showroomlarından seçilen otomobilin özellikleri mevcut otomobillerde yoksa, kişinin isteğine göre özel üretim siparişiyle tedarik edilebiliyor. Hayallerindeki otomobili kişiye özel tasarlanmış ve üretilmiş olarak kiralamak isteyenlere üretim sürecinde kullanmak üzere muadil geçici bir otomobil de sunuluyor.

Özel Üretim BMW Kiralama Ayrıcalığı

Kiralanmak istenen BMW otomobil için özel dış renk, özel dikişli kumaş ya da deri iç döşeme, ön koltuk havalandırma, elektrikli konfor koltuklar gibi ayrıntıların yanı sıra gerçek zamanlı trafik bilgisi ve Connected Drive dahil tüm bilgi ve eğlence sistemleri de isteğe göre tasarlanabiliyor.

Otomobilin özel üretiminden teslimata kadar geçecek süre için isteğe göre muadil bir otomobil tedarik edilebiliyor. Özel üretim araçların teslimatı seçilecek bir Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısında gerçekleştiriliyor.

Borusan Otomotiv Premium Kiralama premium segmentte BMW’nin yanı sıra Land Rover, Jaguar ve MINI marka otomobilleri de kiralıyor. Çözüm odaklı ve kişiye özel Premium Hizmet Danışmanları’nın lastik değişiminden bakım randevusuna, yurtdışı çıkış evraklarından faturalandırmaya kadar bizzat takip ettiği hizmetleriyle de Borusan Otomotiv Premium Kiralama ayrıcalıklı bir kiralama deneyimi vaat ediyor.İlginizi Çekebilir

Trt World Forum’Un Sabah Oturumları Yoğun Bir Katılım İle Gerçekleşti

Robert Dickson Crane (A.B.D Başkanı Richard Nixon’ın Danışmanı): “Türkiye iki bin yıldır Avrupa’da önde giden bir güç. Türkiye liderlik rolünü üstlenebilirse bütün dünya için bir model olabilir.”


Schneider Electric Cinsiyet Eşitliği Konusunda Dünyada En İyi 15 Şirket Arasında Yer Aldı Ve Görselleri

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Equileap tarafından hazırlanan endekste Cinsiyet Eşitliği alanında en iyi 15 şirket arasında yer aldı. Schneider Electric kendi sektöründe liderliğini korudu ve Cinsiyet Eşitliği endeksinde birinci sırada yer aldı.


Ipek Ipekcioglu Ve Hakan Vreskala’Nın Düeti “Bir Çift Turna”Ya Yeni Bir Yorum Zigan Aldi Remix

DJ ve prodüktör kimlikleriyle dünyanın dört bir yanında elektronik müzik dinleyicilerini büyüleyen Ipek Ipekcioglu ile Hakan Vreskala’nın geleneksel Anadolu ezgilerini modern house müzik elementleriyle sentezlediği ortak çalışması ‘‘Bir Çift Turna“, son zamanlarda elektronik müzik dünyasında adından sıklıkla bahsedilmeye başlanan Zigan Aldi tarafından yorumlandı.


Deıchmann İle Ayaklar Hafifliyor

DEICHMANN İLE AYAKLAR


Enflasyonla Mücadele Varken Black Friday’E Gerek Kalmadı

Enflasyonla Mücadele Varken Black Friday’e Gerek Kalmadı


Etiketler: özel, göre, Borusan, Otomotiv, üretimYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img