11 Ocak 2017 Çarşamba 15:58

MODA

Hatice Gökçe, Genç Salı Tasarım Buluşmaları’nda

Hatice Gökçe, Genç Salı Tasarım Buluşmaları’nda

34VOLT

Türk moda perakendesinin lider markası LC Waikiki’nin, İstanbul Modern ile hayata geçirdiği “Genç Salı” projesi kapsamında Hatice Gökçe, 17 Ocak’ta gençlerle bir araya gelecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
LC Waikiki’nin desteğiyle gerçekleştirilen “Genç Salı” ile modern ve çağdaş sanatı her yaştan izleyiciyle buluşturmayı amaçlayan İstanbul Modern, salı günleri kapılarını ücretsiz olarak gençlere açıyor.

Tasarımcılarla gençleri bir araya getirmeyi amaçlayan “Genç Salı Tasarım Buluşmaları”nda Türkiye’de sofistike erkek giyimi dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Hatice Gökçe 17 Ocak’ta gençlerle deneyimlerini paylaşacak. Hatice Gökçe, gençlere malzeme ve form ilişkisi bağlamında yaratım sürecindeki deneyimlerini aktararak, kendisini en çok etkileyen tasarım ürünlerinden ve kendi tasarımlarından oluşan görsel örneklerini gençlerle paylaşacak.

LC Waikiki sponsorluğundaki etkinlik 17 Ocak’ta 17.00 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. “Genç Salı Tasarım Buluşmaları” tasarım dünyasının bileşenlerine odaklanan tüm gençleri bir araya getirecek.

İlginizi Çekebilir

Etkinliklerin Enerjisi Aksa Jeneratör’Den

Aksa Jeneratör sağladığı kesintisiz enerji ile etkinliklerin en büyük destekçisi konumunda yer almaya devam ediyor. Nisan ayında Eurasia Airshow ile başlayan Haziran’da Cappadox gibi büyük organizasyonlara enerji sponsoru olan Aksa, uzun süredir beklenen Shakira konserine de destek verdi


Vegan Cilt Bakımının Gücü Isana, Sonbaharı Karşılamaya Hazır!

Kendinizi iyi hissettiren her şey bir öz bakım aracıdır, bu düzenli bakımı, yeterli uyku almayı, egzersiz yapmayı ve doğru beslenmeyi içerir. Mevsim yüzünü sonbahara dönerken Isana’nın önerisi Q10 içeren Boyun ve dekolte kremi. Düzenli kullanımda ciltteki derin çizgileri hafifleten, cilt yüzeyini sıkı bir görünüme kavuşturan krem, bu hızlı düzelmeyi yumuşak köpüksü dokusu ve içeriğindeki ışıltılı pigmentlere borçlu.


Ufc’De Ülkemizi Temsil Eden Milli Gururumuz Gökhan Saki 7 Temmuz’Da Las Vegas’Ta 2. Ufc Maçına Çıkıyor!

Dünyanın en büyük dövüş organizasyonu UFC’de ülkemizi temsil eden, milli gururumuz Gökhan Saki 7 Temmuz’da Las Vegas’ta 2. UFC maçına çıkıyor. Saki,antremanlarına İsveç’deki efsanevi Allstars Training Center’da devam ediyor!


Eyvah! Çocuğum Üstün Zekalı Çıktı!

Çocuğunuz akranlarından bariz bir şekilde farklılık ve üstünlük gösteriyor; çok hareketli, merakı ve öğrenme isteği fevkalade, soruları bitmiyor, cevaplardan tatmin olmuyor, eve sığmıyor, farklı bir dünyası ve bambaşka hayalleri varsa üstün zekalı olabilir.


Gloria Gaynor Bodrum’Da Nef’Es Kesti

Son yıllarda yapılan yatırımlarla, en önemli turizm destinasyonları arasında yerini alan Bodrum dünyaca ünlü pop şarkıcısı Gloria Gayner’ı ağırladı. Pop müziğin dünyadaki sayılı efsane isimleri arasında gösterilen ve dünyada “disko kraliçesi” olarak anılan Gloria Gaynor, Bodrum’da düzenlenen özel etkinlikte sahne aldı. Türkiye’nin lider gayrimenkul şirketi Nef’in özel davetlisi olarak Bodrum’a gelen Gloria Gaynor; 9 Ağustos’ta Nef’in Reserve bakış açısı ile geliştirilen Bodrum’daki iki projesinden biri olan Nef Reserve Yalıkavak’ta düzenlenen organizasyonda sahneye çıktı.


Etiketler: Genç, Salı, Hatice, Gökçe, TasarımYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img