11 Ocak 2017 Çarşamba 15:58

MODA

Hatice Gökçe, Genç Salı Tasarım Buluşmaları’nda

Hatice Gökçe, Genç Salı Tasarım Buluşmaları’nda

34VOLT

Türk moda perakendesinin lider markası LC Waikiki’nin, İstanbul Modern ile hayata geçirdiği “Genç Salı” projesi kapsamında Hatice Gökçe, 17 Ocak’ta gençlerle bir araya gelecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
LC Waikiki’nin desteğiyle gerçekleştirilen “Genç Salı” ile modern ve çağdaş sanatı her yaştan izleyiciyle buluşturmayı amaçlayan İstanbul Modern, salı günleri kapılarını ücretsiz olarak gençlere açıyor.

Tasarımcılarla gençleri bir araya getirmeyi amaçlayan “Genç Salı Tasarım Buluşmaları”nda Türkiye’de sofistike erkek giyimi dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Hatice Gökçe 17 Ocak’ta gençlerle deneyimlerini paylaşacak. Hatice Gökçe, gençlere malzeme ve form ilişkisi bağlamında yaratım sürecindeki deneyimlerini aktararak, kendisini en çok etkileyen tasarım ürünlerinden ve kendi tasarımlarından oluşan görsel örneklerini gençlerle paylaşacak.

LC Waikiki sponsorluğundaki etkinlik 17 Ocak’ta 17.00 – 18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. “Genç Salı Tasarım Buluşmaları” tasarım dünyasının bileşenlerine odaklanan tüm gençleri bir araya getirecek.

İlginizi Çekebilir

Facebook’Tan Gizliliği Korumak İçin Yeni Önlemler

Merhaba,


Tekstil Malzemeleri Yüklü Minibüs Alev Alev Yandı

Konya'da içinde tekstil malzemeleri bulunan park halindeki minibüste belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyerek tüm minibüsü saran alevler, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonrası söndürüldü.


İşte Tunç Çağından kalan üzüm çekirdeği

Danimarka'da arkeoloji kazıları yapılan alanda bir kuyu içindeki kalıntılar arasında tunç çağından kalma üzüm çekirdeği bulundu.


Fenerbahçe, Manchester United Hazırlıklarını Sürdürdü

Fenerbahçe, Manchester United maçının hazırlıklarını bugün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.


Önder: 28 Şubat Yargılamasında Tüm Mağduriyetler Giderilmelidir

28 Şubat yargılamasında tüm mağduriyetler giderilmelidir


Etiketler: Genç, Salı, Hatice, Gökçe, TasarımYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img