22 Ekim 2019 Salı 14:09

GÜNDEM

Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın

Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın

34volt » 34Volt

Sosyal maskeler ve fiziksel maskeler; yıllara yayılan yaşanmışlıklar içerisinde hayatımıza yerleşmiş, güzelliğimizin önünde set gibi duran ritüellerimiz…

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Maskelerin arkasına saklandığım artık yeter! Ben her halimle güzelim” demek için İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, size özel güzellik koçu gibi çalışan kişiselleştirilmiş cilt bakımı cihazı LUNA 3’ü öneriyor. Benzersiz özellikleriyle LUNA 3, sadece cildinizi derinlemesine temizlemekle kalmıyor, cildinize parlaklık ve sıkılık sağlayacak dört farklı yüz masajı tekniği de sunuyor.

Günlük hayatın beklentileri, farklı mizaç ve anlık psikolojideki insanlar, bazen bizi de olmadığımız biri gibi davranmaya zorlayabiliyor. Örneğin işyerinde birine çok sinirlendiğimizde sakin surat maskemizi takmak zorunda kalıyoruz. Okulda dersinden geçmek zorunda olduğumuz hocamızın verdiği angarya işleri zevkle yapıyor gibi davranabiliyoruz. Bir restoranda ya da gittiğiniz davette beğenmediğimiz bir yemekten, kabalık olmasın diye beğenmiş gibi övgüyle söz edebiliyoruz. Kendimizi yalnız hissettiğimizde, hayat bizi fazlasıyla zorladığında güçlü insan maskemize bürünüp çevremizdekilere “Hayata kafa tutan bir kadın” dedirtebiliyoruz. Bunların her birini yaptığımızda aslında başka rollere bürünüyor, bambaşka suratlar sergiliyoruz. Farklı ortamlarda ve farklı kişilere karşı çeşitli nedenlerle gün içinde defalarca takıp çıkarıyoruz, bu sosyal maskelerimizi…

Bir de cildimizi, yüzümüzdeki kusurları gizlediğimiz maskeler var! Cildimizdeki akneler, yara izleri, lekeler gibi problemleri, cansız, mat görüntüyü makyajın ardına saklıyoruz. Hatta bazıları bu işte o kadar usta ki makyajlı ve makyajsız hali arasında inanılmaz bir fark göze çarpıyor. Belki sağlık nedenlerinden belki de hayatın getirdiği sorunların soldurduğu yüzümüz, iyiymişiz gibi görünsün diye solaryuma gidiyor, bronz tenin arkasına saklanıyoruz. Göz çevremizdeki ince çizgileri, şişlikleri, morlukları gizlemek için ya gözaltı kapatıcılarına sığınıyor ya da gözlüklerin arkasına saklanıyoruz. Alnımızda çıkan sivilceleri saklamak için kahkül kestiriyor, kulaklarımızı ya da elmacık kemiklerimizi beğenmediğimiz için saçlarımızı yüzümüze döküyoruz. Boynumuzdaki kırışıklıkları ya da biraz sarkmaya başlayan gıdımızı gizlemek için fularlar, şallar kullanıyoruz. Oysa doğal güzelliğimizi maskelemek yerine bütünüyle ortaya çıkarmak gerek!

İsveç güzellik teknoloji markası FOREO, en yeni ürünü LUNA 3 ile bütün kadınları içlerinden geldiği gibi olmaya ve doğal güzelliklerini yeniden keşfetmeye çağırıyor. Adeta kişiye özel bir güzellik koçu gibi çalışan LUNA 3, cilt bakımından beklediğiniz tüm faydaları bir cihazda sunabiliyor. Akıllı telefonlara indirilebilen FOREO For You uygulamasıyla senkronize olarak çalışan LUNA 3, bu sayede cildinizin durumunu yakından takip edip, her gün kaydını tutarak, hem gelişim evrenizi görmenize olanak tanıyor hem de en doğru bakımı yapabilmeniz için zemin hazırlıyor. Cildinize sıkılık getirirken, pırıltı katacak dört farklı yüz masajı tekniği sunuyor ve cildinizin gelişimi için bir program hazırlıyor. LUNA 3, bir dakikada yaydığı 8.000 T-Sonic™ titreşimle cildin gözenekleri içine işlemiş kir, yağ, makyaj kalıntıları ve ölü deriden arındırarak, derinlemesine bir temizleme sağlıyor. Tıbbi silikon yüzeyiyle diğer plastik yüz temizleme cihazlarına nazaran 35 kat daha hijyenik olan ve bakteri barındırmayan cihaz, önceki versiyonlarına göre yüzde 25 daha geniş temizleme yüzeyi ve yüzde 30 daha uzun temas noktalarına sahip. Bu sayede daha da keyifli ve derinlemesine cilt bakım terapisiyle kullanıcısını şımartıyor. Arka yüzeyinde sunduğu anti-aging etkili sıkılaştırıcı masaj terapileriyle ince çizgi ve kırışıkların görünümünün yumuşatarak yüzünüze dah gençleşmiş ve tazelenmiş bir ifade getirirken, bu esnada kullanacağınız cilt bakım ürünlerinin de cildinizin daha derinine güçlü bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor. FOREO LUNA 3, sunduğu SPA ayarındaki cilt bakım terapileriyle, uygulama destekli profesyonel seviye bakımı avucunuzun içine taşıyor.

FOREO LUNA 3 için tavsiye edilen satış fiyatı 1.599 TL’dir.

FOREO LUNA 3 yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı lansman süresince sadece Trendyol üzerinde satılmaktadır. Tüm FOREO ürün serisini Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve AlwaysFashion e-mağazalarında bulabilirsiniz.

FOREO Hakkında

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO ve yeniden tasarlanan ISSA diş fırçasıyla yepyeni bir güzellik ve refah standardı sunuyor. FOREO güzellik endüstrisine sunduğu yepyeni fikir ve tasarımlarla, en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü kendini iyi hisseden iyi de görünür ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.İlginizi Çekebilir

Linde Gaz, Yaratıcı Ve Dijital İletişim Çalışmaları İçin Golin İstanbul’U Seçti

1879’da Carl von Linde tarafından kurulan Linde, 100’ü aşkın ülkede faaliyetleri ve 80.000’i aşkın çalışanı ile dünyanın en büyük endüstriyel gaz ve mühendislik firmasıdır.


Shv Energy “Türkiye Bizim İçin Optimum Fayda Sağlayan Pazar”

SHV Energy’nin İpragaz ile birlikte Türkiye’deki 20’nci yılı vesilesi ile bir basın toplantısı düzenlendi. SHV Energy CEO’su Bram Graber ve İpragaz CEO’su ve SHV Energy Ülke Yöneticisi Eyüp Aratay’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.


Metin Akpınar’La Haldun Taner Ve Kabare Üzerine Söyleşi

Kadıköy Belediyesi Haldun Taner Müze Evi, 15 Haziran Cumartesi saat 19.00’da tiyatronun ve Yeşilçam’ın duayen ismi Metin Akpınar’ı konuk ediyor.


Viveport Ve Viveport Infinity 5 Haziran’Dan İtibaren Windows Karma Gerçeklik Başlıklarına Destek Vermeye Başlıyor

Geliştiriciler, içeriklerini tüketicilere sunmadan önce Windows Karma Gerçeklik ile uyumlu çözümler listesine dahil edebilecek


Melville’İn Veranda Öyküleri’Ni Vbky Yayımlıyor

Herman Melville 200 yaşında


Etiketler: FOREO, LUNA, için, güzellik, gibiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img