31 Aralık 2017 Pazar 00:17

HAYAT

Günlük Kiralık Ev Pisliğinde Boğuluyoruz!

Günlük Kiralık Ev Pisliğinde Boğuluyoruz!

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Günlük kiralık ev garabeti can almaya devam ediyor. Maalesef Esenyurt'ta 18 yaşında genç bir kız erkek arkadaşıyla kaldığı, günü birlik bir rezidanstan düşüp hayatını kaybetti. B.Ş isimli genç kızın düşüşünün, kaza mı yoksa kavga mı olduğu anlaşılamadı. Polis araştırmasını sürdürüyor. Günlük kiralık evler, terör örgütlerine, uyuşturucu ticaretine, beyaz kadın ticaretine ve her tür gayri yasal işlere kaynaklık etmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Dünya Kupası’Nın Oynanacağı Şehirlerdeki Açık Wi Fi Noktaları Güvenlik Riski Taşıyor

Kaspersky Lab’in yaptığı araştırmaya göre, 2018 FIFA Dünya Kupası’nın düzenlendiği şehirlerde bulunan herkese açık 32 bin Wi-Fi ağının 7176’sında trafik şifreleme kullanılmıyor. Bu ağlar, şehirleri ziyaret eden futbolseverler için potansiyel olarak risk taşıyor. Araştırmada elde edilen bulgular, futbolseverlerin özellikle FIFA Dünya Kupası maçlarının oynandığı yerlerin çevresinde sunulan herkese açık Wi-Fi bağlantılarını kullanırken kişisel verilerine dikkat etmeleri gerektiğini vurguluyor.


Üzerine Benzin Döküp Kendini Yakan İtfaiyeci Öldü

Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde, nöbet tuttuğu sırada üzerine benzin dökerek kendini yakan itfaiyeci 35 yaşındaki Mustafa Özkan tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.


Hilton İstanbul Bomonti'de Annenizle Birlikte Keyifli Bir Anneler Günü'ne Ne Dersiniz

Hilton İstanbul Bomonti, Anneler Günü’nde annesini özel lezzetlerle buluşturmak isteyenleri bekliyor. The Globe’un 7 Bölgeden Yöresel Lezzetler menüsü annesiyle birlikte farklı bir lezzet deneyimi yaşamak isteyenler için en güzel seçenek.


Ümit Ünal Son Filmi “Sofra Sırları” İle Bilgi’De

ÜMİT ÜNAL SON FİLMİ “SOFRA SIRLARI” İLE BİLGİ’DE


Özdilek’Ten Canım Annem'e

Mayıs 2018


Etiketler: Günlük, kiralık, devam, ediyor, gençYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img