11 Temmuz 2019 Perşembe 11:20

GÜNDEM

Guess’İn ‘’Vıbras’’ Kapsül Koleksiyonu İçin İş Birliği Yaptığı Global Latin Müzik Starı J Balvın Bu Kez İstanbul’U Müzikle Coşturacak


34volt » 34Volt

Global moda markası GUESS? ve son yıllara imzasını atan Kolombiyalı Latin pop sanatçısı J. Balvin güçlerini birleştirerek moda endüstrisine sundukları ‘’GUESS Vibras’’ koleksiyonunun ardından, bu kez de ses getirecek bir konser ile İstanbul’u sallamaya hazırlanıyor. J Balvin, 26 Temmuz’da moda ve sanat tutkunlarıyla Küçük Çiftlik Park sahnesinde buluşacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2009 yılında profesyonel müzik kariyerine başladığından bu yana Latin müziğinde devrim yaratan başarılara imza atan 3 Grammy ödüllü J Balvin, her yıl yüzbinlerce müzik severi bir araya getiren, ilk andan itibaren biletleri tükenen dünyanın en büyük müzik festivallerinden Tomorrowland’daki sıra dışı performansından sonra Türkiye’de sevenleriyle buluşacak. Medellin, Kolombiya kökenli Balvin, Latin müziğini global başarıya ulaştıran ikinci nesil reggaeton devriminin lideri olarak anılıyor. Balvin, 1 numara olan 12 Latin single ile kısa sürede 50 milyonun üzerinde sosyal medya takipçisi elde etti ve Youtube videosu 11 milyarın üzerinde izlenmeye ulaştı.

Detaylı Bilgi: Kingdom İstanbulİlginizi Çekebilir

Niziplioğlu 5 Maden Sahası Aldı

Niziplioğlu Holding, 5 Maden sahası aldı.


Albaraka Türk’Ten İhracat Finansmanı Kampanyası

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, Euro ve Dolar bazında avantajlı oranlar ve 6 ay ödemesiz 36 aya varan vade imkanı sunan İhracat Finansmanı Kampanyası ile ihracatın ve ihracatçıların dostu olmaya devam ediyor.


Kadın Girişimciler Bilgi’Li Öğrencilerle Buluştu

Kadın girişimciler BİLGİ’li öğrencilerle buluştu


Schneider Electric, Enerji Şebekelerinin Geleceğini Masaya Yatırdı Ve Görselleri

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, enerji şebekelerinin dijitalleşmesi üzerine Singapur’da düzenlediği panelde küresel arenadan sektör liderlerini bir araya getirdi.


Sosyal Medyanın Altın Ödülü Kiğılı’Nın Oldu!

BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğiyle bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Social Media Awards Turkey, Raffles Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.


Etiketler: müzik, Latin, Balvin, üzerinde, 2009Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img