11 Temmuz 2019 Perşembe 11:20

GÜNDEM

Guess’İn ‘’Vıbras’’ Kapsül Koleksiyonu İçin İş Birliği Yaptığı Global Latin Müzik Starı J Balvın Bu Kez İstanbul’U Müzikle Coşturacak


34volt » 34Volt

Global moda markası GUESS? ve son yıllara imzasını atan Kolombiyalı Latin pop sanatçısı J. Balvin güçlerini birleştirerek moda endüstrisine sundukları ‘’GUESS Vibras’’ koleksiyonunun ardından, bu kez de ses getirecek bir konser ile İstanbul’u sallamaya hazırlanıyor. J Balvin, 26 Temmuz’da moda ve sanat tutkunlarıyla Küçük Çiftlik Park sahnesinde buluşacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2009 yılında profesyonel müzik kariyerine başladığından bu yana Latin müziğinde devrim yaratan başarılara imza atan 3 Grammy ödüllü J Balvin, her yıl yüzbinlerce müzik severi bir araya getiren, ilk andan itibaren biletleri tükenen dünyanın en büyük müzik festivallerinden Tomorrowland’daki sıra dışı performansından sonra Türkiye’de sevenleriyle buluşacak. Medellin, Kolombiya kökenli Balvin, Latin müziğini global başarıya ulaştıran ikinci nesil reggaeton devriminin lideri olarak anılıyor. Balvin, 1 numara olan 12 Latin single ile kısa sürede 50 milyonun üzerinde sosyal medya takipçisi elde etti ve Youtube videosu 11 milyarın üzerinde izlenmeye ulaştı.

Detaylı Bilgi: Kingdom İstanbulİlginizi Çekebilir

Sepsiste İlk 1 Saat Hayat Kurtarıyor

13 Eylül Dünya Sepsis Günü


En Çok Sürprizi Merve İle Elif’E Yaptık

Online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti en çok hediye gönderilen isimleri açıkladı. Merve ve Elif, kişiye özel hediyelerle en çok sürpriz yapılan isimler oldu.


Londra Türk Filmleri Haftası’Nda Dijital Sanatlar’Dan İki Film

Londra Türk Filmleri Haftası’nda


Philips Tv, 5 Prestijli Tasarım Ödülüyle En Yüksek Resmi Onayı Aldı

Philips TV’nin özel işbirlikleri, Avrupalı tasarım uzmanlarınca ödüllendiriliyor.


Kalp Sağlığınızı Korumak Elinizde!

Türkiye’nin sağlıklı yaşam ve beslenme alanında ilk dijital bilimsel bilgi platformu “Bilim Bunu Konuşuyor” ile en güncel bilgileri kamuoyuyla paylaşan Sabri Ülker Vakfı, 12-18 Nisan Kalp Sağlığı Haftası’nda kalp sağlığını korumak için öneriler paylaşıyor


Etiketler: müzik, Latin, Balvin, üzerinde, 2009Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img