19 Ağustos 2019 Pazartesi 10:18

GÜNDEM

Göz Altına Özel Dolgu İle Bakışlarınızı Yenileyin

Göz Altına Özel Dolgu İle Bakışlarınızı Yenileyin
Göz Altına Özel Dolgu İle Bakışlarınızı Yenileyin
Göz Altına Özel Dolgu İle Bakışlarınızı Yenileyin
Göz Altına Özel Dolgu İle Bakışlarınızı Yenileyin
Göz Altına Özel Dolgu İle Bakışlarınızı Yenileyin

34volt » 34Volt

Teoxane Laboratuvarlarında geliştirilen dolgularla ile en son estetik ve uygulama teknik trendlerini paylaşmak üzere Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü Alman Dr. Stefan Lipp, mükemmel göz altına sahip olmanın yollarını anlatırken komplikasyonlarla karşılamamak için göz altına özellikle bu bölge için geliştirilmiş ürünün kullanılması gerektiğini vurguladı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Genetik faktörler başta olmak üzere yaşın ilerlemesi, metabolik sistem, uykusuzluk, bilgisayar kullanımı, yatış pozisyonu ve yanlış beslenmenin, göz çevresinde göz altı morluklarına, halkalanmalara ve çukurlukların oluşmasına sebep olduğunu vurgulayan Dr. Stefan Lipp, “Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı incelmekte, yağ kaybı yaşanmakta ve kemik de doğal olarak bu durumda geriye doğru hareket etmektedir. Bunun sonucunda da göz bölgemizin altında boşluk ve gölgeler oluşmaktadır. Bugüne kadar tek işlemle tüm bu sorunları kapsayabilecek bir çözüm bulunamamıştı. Ancak, Teoxane Laboratuvarları tarafından geliştirilen Göz Altı Işık Dolgusu öncelikle göz altı çukurunun güvenli bir şekilde düzeltilmesini, yeniden yapılanmasını sağlıyor. İçindeki yeniden yapılandırma kompleksi sayesinde göz çevresi derisinin kalitesini yüksek oranda artırırken morluklar üzerinde de etkisi oluyor. Göz çevresini gençleştirmek, halkalar ve morluklar için uygulanan Göz Altı Işık Dolgusu’nun etkisi 18aya kadar sürebiliyor.Göz Altı Işık Dolgusu için çoğu zaman tek seans dayeterli olabilmekte.Sadece hastaların küçük bir kısmında bir ay sonrasında rötuş gerekebilir. Göz altı için özel olarak geliştirilmiş bu dolgu, doğru bir şekilde uygulanması halinde oldukça güvenli. Hastalar uygulamadan hemen sonra sosyal yaşamlarına dönebilmektedirler” dedi.

Göz altı için kullanılacak ürünün içeriğine ve markasına dikkat edilmesinin önemini vurgulayan Dr. Stefan Lipp, “Hastaların bu konuda tecrübeli bir hekime başvurarak ve mutlaka göz altına uygulanan ürünün bu bölge için özel olarak üretilmiş olduğuna dikkat etmelerini öneririm. Hekimler de iyi sonuç alacakları, güvenilirliği ispatlanmış ürünleri tercih etmelidirler” diye vurguladı.İlginizi Çekebilir

İki Dev Teknoloji Fonundan Genç Türk Girişimcilere 30 Milyon Dolar Yatırım

Firefly, San Francisco ve Los Angeles’tan sonra New York sokaklarında


Kaspersky Açık İnovasyon Programı Yeni İş Fırsatları Geliştirecek

Kaspersky Lab’ın yeni girişimi Kaspersky Açık İnovasyon Programı (Kaspersky Open Innovations Program), teknoloji bazlı yenilikçi girişimlerle iş birliği kurarak yeni iş fırsatları geliştirmeyi hedefliyor. Tüm dünyada siber güvenlik çerçevesinde gelişmiş projeler üzerinde çalışarak büyümesini sürdüren şirketler, Kaspersky Lab’ın kanal iş ortağı ekosisteminden, geniş müşteri portföyünden ve sektör lideri uzmanlığından yararlanabilecek.


Akkuyu Ngs’De Core Catcher İle Güvenlik En Üst Düzeyde Sağlanacak

Nükleer Enerji Mühendisi Can Turgut, bugün dünyada aktif olarak faaliyet gösteren 449 reaktör olduğunu söyledi. Şu anda çalışan nükleer santralların büyük bölümünün 2’inci nesil olduğunu aktaran Turgut, “Akkuyu’ya kurulacak olan santral ise 3+ nesildir. Akkuyu NGS olası tüm senaryolar ve kombinasyonlar dikkate alınarak güvenlik sistemleri ile donatılacak” dedi.


Türkiye’Nin En Büyük Fuarı Evteks 25 Yaşında!

25. EVTEKS Fuarı’nın Kapıları Çocuklarla Birlikte Açıldı…


Dornier 328 Üretimi Almanya'da Başlıyor

Dornier 328 Üretimi Almanya'da Yeniden Başlıyor


Etiketler: için, altı, olarak, Altı, IşıkYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img