1 Temmuz 2019 Pazartesi 14:19

GÜNDEM

Görüntülü Haber Şişli Kent Konseyi Yeni Başkanını Seçti


34volt » 34Volt

Şişli Kent Konseyi’nin Genel Kurul Toplantısı 30 Mart Pazar günü gerçekleşti. Yapılan seçimin ardından Şişli Kent Konseyi Başkanı Av. Şükran Eroğlu seçildi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yerel yönetimler ile yerelde yaşayanlar arasında koordinasyon kurup birlikte çözümler üreten Şişli Kent Konseyi’nin üyeleri sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden oluşuyor. 30 Mart Pazar günü ise Şişli Kent Konseyi’nin yeni kurul üyelerinin ve danışma üyelerinin belirlendiği seçim gerçekleşti. Yoğun katılımın olduğu genel kurulda Av. Şükran Eroğlu ile yürütme kurulu ipi göğüsleyen taraf oldu.

Divan Başkanı olarak kent konseyleri konusunda duayen bir isim olan İkbal Polat’ın yanında Av. Turgay Keskin, Kazım Sizer ve Melis Tantan görev aldı.

Seçimlerin sonunda farklı farklı Sivil Toplum Kuruluşlarında yer alan 15 yürütme kurulu üyesi, 7 danışma kurulu üyesi ve Şişli Kent Konseyi Başkanı belirlendi. Yeni ekip Şişli’de katılımcı, yerel, demokratik, emekten, kadından, engelliden ve tüm dezavantajlı yapılardan yana bir çalışma yürütmeyi amaçlıyor.

NOT: Danışma kurulu ve yürütme kurulu üyelerinin listesi ekteki dosyada yer alıyor.İlginizi Çekebilir

Gökhan Tepe ''Unuturuz İnşallah'' Kliplendi!..

BİNLERCE ÖĞRENCİ İLE KLİP ÇEKTİ!


Simay Bülbül’Ün Yeni Hikayeleri Yeni Mekanında

Tasarımcı Simay Bülbül, tüm markalarını aynı çatı altında topladığı konsept mekanını Seyrantepe sanayi bölgesinde hizmete açtı. Simay Bülbül moda ve dekorasyon koleksiyonlarının da sunulduğu Perveran, İstanbul’un yeni tasarım durağı olarak, toplam 1500 m2 alana yayılmış 4 kattan oluşuyor.


'Sevmekten Öldü Desinler’ 5 Kasım Salı Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Sezonun en çok konuşulan oyunlardan biri olan ‘Sevmekten Öldü Desinler’, 5 Kasım Salı günü saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahneleniyor.


Mete’Den 3 Büyük Derece Daha!

Milli Okçumuz Mete Gazoz, Romanya’nın Bükreş kentinde düzenlenen Avrupa Grand Prix 2019 yarışlarının sıralama turlarında, yaptığı atışlar sonucunda 3 büyük rekor daha kırdı! Sıralama turlarında Gazoz, aldığı 698 puanla 1. olarak Gençler Dünya ve Büyükler Avrupa Rekolarının yeni sahibi oldu!


Koku Satın Alma Davranışlarını Etkiliyor Bb

Günümüz satın alma alışkanlıklarını etkileyen önemli unsurlardan biri de koku. Bu farkındalıkla da Kokusal Pazarlama, diğer adıyla “Scent Marketing”, son yıllarda pazarlamanın en gizli silahlarından bir tanesi.Kişisel beğenilere ve deneyimlere göre koku algısı değişim gösterdiği için de bu durum markaları etkisi altına alıyor. Bu yüzden markaların hedef kitlelerini iyi analiz etmesi ve stratejilerini bu bakış açısıyla geliştirmesi gerekiyor.


Etiketler: kurulu, Şişli, Kent, Konseyi, üyelerininYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img