29 Ağustos 2019 Perşembe 12:26

GÜNDEM

Görüntülü Haber Aspendos Gezisi Anne Marie’Yi Büyüledi!

Görüntülü Haber  Aspendos Gezisi Anne Marie’Yi Büyüledi!
Görüntülü Haber  Aspendos Gezisi Anne Marie’Yi Büyüledi!
Görüntülü Haber  Aspendos Gezisi Anne Marie’Yi Büyüledi!
Görüntülü Haber  Aspendos Gezisi Anne Marie’Yi Büyüledi!
Görüntülü Haber  Aspendos Gezisi Anne Marie’Yi Büyüledi!

34volt » 34Volt

Aspendos gezisi Anne Marie’yi büyüledi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Regnum Live in Concert serisi dünyaca ünlü yıldız Anne Marie’yle son buldu. Regnum Carya sahnesinde muhteşem bir konsere imza atan Anne Marie, konser sonrası devam eden Antalya tatilinde dünya kültür mirasları arasında yer alan Aspendos’u da ziyaret etti. Özel helikopterle Antalya’nın günümüze kadar ayakta kalmış ve ihtişamıyla asırlara meydan okuyan antik kent Aspendos’a giden Marie, gördüğü manzara karşısında büyülendi. Regnum Carya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün eşlik ettiği özel gezide Marie’ye Aspendos’un tarihi ve önemi tüm detaylarıyla anlatıldı. Aspendos’un adını bu yıl uluslararası kamuoyunda duyuran Aspendos yılını duyarak antik kenti çok merak ettiğini söyleyen genç yıldız, Aspendos’un yüzyıllara meydan okuyan tarihi tiyatrosuna ve su kemerlerine hayran kaldı. Gezi sonrası kendisine özel tahsis edilen helikopterle Antalya turu atan Marie “Antalya çok güzel bir şehir, Aspendos’u gördükten sonra da anladım ki tarihi zenginlikleri de denizi ve kumsalları kadar muhteşem” dedi.İlginizi Çekebilir

United Colors Of Benetton’La Okul Koridorları Rengârenk

Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte okula dönüş vakti geldi. Yeni bir başlangıç ya da eski bir hikayenin devamı, fark etmez: okula dönüş günleri çocukları için hep yılın en sevilen zamanı! Yapılacaklar listesinde kalan tek şey mi? Kurşun kalemler, defterler, kitaplar ve okulun ilk gününde spot ışıklarını üstünde toplamak için mükemmel kıyafetler.


Kadınlar Melis Goral Tasarımları İle Yeni Yılı Şık Karşılıyor Bülten&Görseller

Melis Goral özgün tasarımları ve zarif duruşuyla yeni yıla özel şık hediye seçenekleri sunuyor


Jw Marrıott Istanbul Bosphorus Ve Sheraton Istanbul Cıty Center’In Genel Müdürü Sinan Köseoğlu Oldu

İstanbul’un tarih kokan gözde semti Karaköy’ün merkezinde hizmete açılacak JW Marriott Istanbul Bosphorus ve yine Marriott International zincirinin bir parçası olan Beyoğlu’ndaki Sheraton Istanbul City Center’ın Genel Müdürlük görevine, otelcilik sektöründe 30 yıllık tecrübesi bulunan Sinan Köseoğlu getirildi.


Çin’De Burslu Eğitim İmkanları Artıyor

Üniversite sınavı yaklaştıkça yurt dışında eğitim almayı düşünen Türk öğrencilerin sayısı da artış gösteriyor. Her geçen yıl yabancı öğrencilerin sayısının da arttığı Çin üniversiteleri de Türk öğrencilere çeşitli imkanlar oluşturuyor.


Firmalar Neredeyse, Düğün.Com Orada!

Türkiye’nin dijital dönüşüme katkı sağlayan firmalarından Düğün.com, artık iş ortaklarına çok daha da yakın! Düğün.com İş Ortağım uygulamasını indiren iş ortakları, artık hiçbir çifti kaçırmayacak ve çiftlere anında dönüş yapabilecek! Böylece anlaşma oranlarını artırarak, karlarını katlayabilecekler.


Etiketler: Aspendos, Marie, Antalya, Regnum, tarihiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img