23 Nisan 2019 Salı 17:52

GÜNDEM

Görüntülü Haber 23 Nisan’Da Çocuklara Zeyço Sürprizi


34volt » 34Volt

23 Nisan’da çocuklara ZeyÇo sürprizi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen ZeyÇO Fest- Zeytinburnu Çocuk Festivali, Merkezefendi Parkı’nda Zeytinburnu Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) tarafından organize edilen çeşitli etkinlikler çerçevesinde gerçekleştirildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Zeytinburnu Çocuk Festivali (ZeyÇo Fest) Merkezefendi Parkı’nda 27 atölyeden oluşan çeşitli etkinlikler ile düzenlendi. Festivale Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy ve yüzlerce çocuk aileleri ile birlikte katıldı. Festivale katılan çocuklar, 27 adet atölyede farklı etkinliklere katılarak keyifli vakit geçirdiler. ZeyÇo Fest 2019’da origami, quilling, kinetik kum, oyun hamuru, kapla denge oyunu, parmak boyama, pixel, ekolojik hikâye, kuş evi boyama, organik bloklar, resim boyama, oyuncaklı sabun, kum boyama, sihirli anahtarlık, maske tasarım, rüzgâr gülü, eva gözlük, ritim, çocuk hakları (ebeveyn-çocuk), geri dönüşüm, animasyonlu defter, benim gözümden çocuk (anne-çocuk), güneş saati atölyeleri olmak üzere toplam 27 atölye yer aldı. Şişme parklar, trambolin, futbol şut, satranç gibi oyunların yanında palyaço gösterilerinin de gerçekleştiği ZeyÇo Fest 2019’da AKDEM’e devam eden okul öncesi öğrencilerin müzikli tavşan gösterisi, Uyum Okul’u öğrencilerinin halk oyunları gösterisi ve AKDEM Müzik Grubu çocuklara ve ailelerine keyifli anlar yaşattı.

"BU GÜZEL GÜNDE EĞLENEREK VE ÖĞRENEREK VAKİT GEÇİRİYORUZ”

Zeytinburnu Çocuk Festivali’nin bu yıl çok eğlenceli geçtiğini söyleyen Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, “Çocukları ben çok seviyorum. Onlar da beni seviyorlar, bundan çok mutluyum. Seçim döneminde de çocukları gördüğümde çok rahatlıyor, ferahlıyordum. Burada da bıraksanız beni gün boyunca çocuklarla vakit geçiririm. Çocuklar gerçekten en kıymetli varlıklarımız. Dünya’yı güzelleştiren varlıklar, onlar masumlar, ben çok mutluyum onları çok seviyorum. Onlar bizim geleceğimiz ama sadece geleceğimiz değil aynı zamanda dünyamızı güzelleştiren varlıklarımız. Zeytinburnu’ndaki tüm çocuklar beni ailesi ve ağabeyi olarak görüyor. Bugün burada 23 Nisan vesilesi ile çocuklarla birlikteyiz. Bizim önemli hizmet konularımızdan Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM)’in ikinci 23 Nisan çocuk şenliğindeyiz. Burada 27 kadar atölye var. Merkezefendi Parkımızdayız şu anda bu atölyelerde çocuklarımız çeşitli aktivitelerde yer alarak hem eğleniyor hem de öğreniyorlar. Gün boyunca burada ödüller de dağıtılacak. Düzenlenen sahne etkinliklerine ise çocuklarımız ücretsiz olarak giriyorlar. Biz de olabildiği kadar çocuklarla bu güzel havada vakit geçiyoruz” diye konuştu.

Başkan Arısoy ZeyÇo Fest’te çocuklarla vedalaştıktan sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kaymakamlığın düzenlediği 23 Nisan programlarına katıldı.İlginizi Çekebilir

Megastar Tarkan’In Avrupa Turnesi Londra Konseriyle Başladı

Megastar Tarkan’ın Avrupa Turnesi Londra konseri ile başladı.


Ticari Araç Almak İsteyenlere Isuzu’Dan, Çok Cazip Ödeme Koşulları

Isuzu, devlet katkılı kampanyası ile ticari araç müşterilerine yeni cazip ödeme koşullarını duyurdu. 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında 250.000 TL’ye kadar 48 ay vade ve %0,69 faiz oranı ile araç satın almak mümkün.


Son 3 Gün! Big Boyz Festival İçin Geri Sayım Başladı

Babalar Günü için en keyifli hediye, onu bu festivale götürmek...


“Red Bull Chess Masters” Finali, İbb'nin Desteği İle Emirgan Korusu’Nda Yapılacak

“RED BULL CHESS MASTERS” FİNALİ, İBB'NİN DESTEĞİ İLE


Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencilerine Ppp Ve Mega Projeler Eğitimi

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencilerine


Etiketler: Zeytinburnu, Nisan, Çocuk, AKDEM, ZeyÇoYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img