25 Eylül 2019 Çarşamba 12:31

GÜNDEM

Gordion Avm'den Sizin Adınıza Sevimli Dostlarımıza Mama Bağışı

Gordion Avm'den Sizin Adınıza Sevimli Dostlarımıza Mama Bağışı
Gordion Avm'den Sizin Adınıza Sevimli Dostlarımıza Mama Bağışı

34volt » 34Volt

Gordion AVM’den 10’uncu yaşında sevimli dostlarımıza özel festival

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ankara’da 150'den fazla mağazası ile hizmet veren Gordion Alışveriş Merkezi, 10’uncu yaşını çok özel bir sosyal sorumluluk projesi ile kutluyor. 27-28-29 Eylül’de yapılacak “MamaFest” etkinliğinde, küçük dostlarımız için en az 1 ton kedi veya köpek maması bağışı toplanıp hayvan barınaklarına bağışlanacak. Çocuklara özel birbirinden renkli standlar’ın kurulacağı etkinliğin son günü sahne alacak olan Türk Pop Müziği’nin efsane isimlerinden Mazhar Alanson’un konser biletleri de mama bağışı karşılığında temin edilecek.

BAŞKENTTE toplam 50,000 metrekarelik kiralanabilir alanında 150'den fazla mağazası ile hizmet veren Gordion Alışveriş Merkezi, 10’uncu yaşını çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi ile kutluyor. Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ve “MamaFest” adı verilen etkinlik kapsamında, küçük dostlarımız için en az 1 ton kedi veya köpek maması bağışı toplanıp hayvan barınaklarına bağışlanacak. 27-28-29 Eylül tarihlerinde yapılacak etkinliğin son gününde de Türk Pop Müziği’nin en sevilen isimlerinden Mazhar Alanson bir konser verecek. Saat 20.00’da gerçekleşecek konserin biletlerinin satışı da etkinliğin ruhuna uygun olarak mama bağışı karşılığında yapılacak.

Mama bağışıyla veteriner hekim hizmeti, çocuklara özel atölyeler

“MamaFest” boyunca yine mama bağışı karşılığında ziyaretçilerin veteriner hekim danışmanlığı ve pet kuaför stil danışmanlığı alabileceği standlar da açılacak. Festival, çocuklara yönelik de birbirinden renkli içeriklere sahne olacak. Köpek bandanası, kedi oyuncağı, köpek kulübesi yapımı ve mama kabı boyama gibi farklı atölyeler hayata geçirilecek. Çocuklar 8 adet kulübenin boyama çalışmasını yapacak ve bu kulübeler etkinlik sonrasında vale alanında GORDİ PET VALE olarak konumlandırılacak.

Kapalı mağaza teras alana kurulacak olan standlar’da ise 1 kilo mama bağışı yapan ziyaretçiler, kedi ve köpekleri için veteriner hekim ve pet kuaför stil danışmanlığı hizmeti alabilecek. Gordion AVM, 10. yıl kutlamaları kapsamında ekim ve kasım ayında da gene çok özel etkinliklerle ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Gordion AVM Hakkında:

Gordion Alışveriş Merkezi, toplam 50,000 metre karelik kiralanabilir alanında 150'den fazla mağazası ile ziyaretçilerine alışveriş, yemek ve eğlence için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Gordion Alışveriş Merkezi Türkiye'nin BREEAM Sertifikası'na sahip en büyük binası ve Ankara'nın ilk yeşil alışveriş merkezi olma özelliğine sahip. Ziyaretçilerine sunduğu ulusal ve uluslararası pek çok ünlü marka ile Ankara'da alışverişe yeni bir boyut kazandıran Gordion Alışveriş Merkezi'nin önde gelen kiracıları CarrefourSA Gurme, Mediamarkt, Zara, Koton, Mac-Fit, Cinemaximum, H&M ve Marks & Spencer. Bu markaların yanısıra AVM, başkentlilerin tercih ettiği Cafe des Cafes, Cook Shop, CineMaximum, Zara Home, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Oysho, Pull and Bear, Network, Mango, LC Waikiki, Nike, Adidas gibi pek çok markaya da ev sahipliği yapıyor.

Çiğdem Özkanİlginizi Çekebilir

Halk Ekmek Aş’De Fiyat Düzenlemesi Normal Ekmek Yine 75 Kuruş

HALK EKMEK AŞ’DE FİYAT DÜZENLEMESİ NORMAL EKMEK YİNE 75 KURUŞ


Üsküdar Üniversitesinden İngiliz Lorduna Fahri Doktora

Oxford Üniversitesi ve Üsküdar Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen I. Politik Psikoloji Sempozyumu, 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde Üsküdar Üniversitesinde gerçekleştirilecek. Politik psikoloji alanına katkıda bulunan, yurt içi ve yurt dışından önemli bilim insanlarının katılacağı sempozyumda, Oxford Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. LORD John Alderdice’ye Fahri Doktora Unvanı takdim edilecek.


Kiraz İhracatında Hedef 200 Milyon Dolar

Türkiye'nin üretiminde dünya birincisi, ihracatında ise üçüncü sırada yer aldığı kirazda yeni sezon heyecanı yaşanıyor. Kiraz üreticileri ve ihracatçıları güçlerini birleştirerek, 2019 yılında AB, Ortadoğu gibi mevcut pazarlarımızdaki payımızı artırırken yeni pazarlara girmeyi hedefliyor.


İstanbulkart Başvuru Merkezleri Sayısı İki Katına Çıkıyor

İSTANBULKART BAŞVURU MERKEZLERİ SAYISI


Bülten Swarovski Tarot Koleksiyonu’Nu Muhteşem Bir Partiyle Kutladı

Rakipsiz kalitesi, el işçiliği ve yaratıcılığıyla bilinen Swarovski, yeni sonbahar Tarot Koleksiyonu’nu muhteşem bir partiyle kutladı. Bu özel geceye katılan davetliler arasında Gözde Mutluer, Dilara Koçak, Batya Kebudi, Gözde Kaya, Melis Tüzunguç, Cansu Melis Karakuş, Sezgİ Sena Hasoğlu, Asena Sarıbatur, Zeynep Soylu gibi isimler bulunuyordu.


Etiketler: Gordion, bağışı, Alışveriş, Merkezi, mamaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img