15 Şubat 2020 Cumartesi 09:02

GÜNDEM

Goodyear Ürün Geliştirme Yeteneğini Artırmak İçin Vı Grade Sürüş Simülatörlerini Seçti

Goodyear Ürün Geliştirme Yeteneğini Artırmak İçin Vı Grade  Sürüş Simülatörlerini Seçti

34volt » 34Volt

Goodyear, dinamik sürüş simülatörü satın alan ilk ve tek lastik üreticisi oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Goodyear, lastik üreticileri için ilk olacak şekilde, dinamik model içeren VI-grade sürüş simülatörleri satın alarak ürün geliştirme yeteneğini artıracağını açıkladı.

Goodyear, şirketin Lüksemburg'daki inovasyon merkezine yakın zamanda teslim edilen COMPACT Simülatör ile Dinamik Sürüş Simülatörü DiM250'yi (Driver-in-Motion) önümüzdeki aylarda Akron Ohio'da kurulmak üzere seçti.

Goodyear Başkan Yardımcısı ve Teknolojiden Sorumlu Başkanı Chris Helsel, "Bu denli çok yönlü simülatörlerin kullanımı Goodyear'ın gelecekte lastik tasarımında yeni çığırlar açmasına imkân tanıyacak, bu da müşteri ve sürücü deneyiminin daha da gelişmesini sağlayacak" diye konuştu. Helsel, "Goodyear'ın VI-grade marka ve kendi ürettiğimiz simülasyon çözümleriyle bu alanda sektöre liderlik ettiğini söylemekten gurur duyuyor ve simülatörlerin faydalarını müşterilerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Otomotiv sektörünün sanal geliştirme döngülerine yönelik eğilimi, lastik geliştirme süreçleri bakımından bir fırsat sağlarken ve bu yeni simülatör uygulaması, Goodyear'ın otomobil üreti-cileriyle orijinal ekipmanlar konusunda daha yakın iş birlikleri kurmasına olanak sağlayacak.

Sürüş simülatörleri, lastiklerin sanal ortamda geliştirilmesi ve dinamik performanslarının dengelenmesi için kullanılacak. Aynı zamanda simülatörlerde farklı sürüş koşullarının canlandırılabilmesi de sürece katkı sunacak.

VI-grade Uluslararası Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Guido Bairati, "Sürüş simülatörlerimizin Goodyear'da kullanılmaya başladığını ilan etmekten gurur duyuyorum" diye konuştu. Bairati, "Goodyear'ın simülatör satın alma ve simülatörlerin verimli çalışmasını temin etmek için bizimle özel bir eğitim programı dahilinde çalışma vizyonuna sahip olması, Goodyear'a ciddi bir rekabet avantajı sağlayacak" ifadelerini kullandı.

Simülatörler hakkında daha fazla bilgi almak ve nasıl çalıştıklarını görmek için lütfen https://www.vi-grade.com/en/products/dim-dynamic-simulator adresini ziyaret edin.

Goodyear hakkında:

Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden The Goodyear Tire & Rubber Company'nin, 21 ülkede 47 fabrikası, ABD ve Lüksemburg’da iki inovasyon merkezi ve bünyesinde yaklaşık 63.000 çalışanı bulunmaktadır. The Goodyear Tire & Rubber Company'nin Türkiye'deki iştiraki olarak 1961 yılında kurulan Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.; 2.000’e yaklaşan çalışanı ile Adapazarı ve İzmit fabrikalarında Goodyear, Fulda, Sava, Debica ve Kelly markaları çatısı altında, tüketici lastikleri ve ticari lastikler üretmektedir. İstanbul Sanayi Odası’nın sıralamasında Türkiye’nin en büyük ilk 100 şirketi arasında yer alan Goodyear Lastikleri T.A.Ş. aynı zamanda Türkiye’nin en büyük ihracatçıları arasındadır. Hisseleri Borsa İstanbul’da “GOODY” sembolüyle işlem gören Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.’nin ürünleri ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.goodyear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Koçsistem Ve Samsung’Tan Bölgesel Stratejik İş Ortaklığı İmzası!

Türkiye’de ilk kez uygulanacak iş modeli ile KoçSistem, Samsung mobil cihazları


Çocuğunuz Yüzme Bilmediği İçin Hastalanıyor Olabilir

Deniz ve havuzda geçen yaz günleri, kova ve küreklerle kumda geçirilen oyun saatleri, çocukları enfeksiyonlara karşı savunmasız bırakıyor. Özellikle yüzme bilmeyen çocuklarda daha sıklıkla görülen bağırsak enfeksiyonları ve dış kulak yolu iltihapları konusunda ailelerin dikkatli olması gerekiyor. Memorial Antalya Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Aşkın Güra, ailelere çocuklarını yaz aylarında görülen enfeksiyonlardan korumak için uyarılarda bulundu.


Derbiyi, Galatasaray’In İbb’Ye Tahsis Ettiği Locadan İzlediler

DERBİYİ, GALATASARAY’IN İBB’YE TAHSİS ETTİĞİ LOCADAN İZLEDİLER


Hitachi Vantara Teknoloji Harikası Genel Merkezini Açtı

Hitachi, Ltd.’nin (TSE: 6501) yüzde yüz iştiraki olan Hitachi Vantara teknoloji harikası yeni global genel merkezinin kapılarını açtı. Hitachi Vantara’nın yaptığı bu yeni yatırım şirketin; operasyonel verimi artıran, uzun vadeli ticari büyüme sağlayan ve müşterilerin verilerindeki gücü ortaya çıkarmasına yardımcı olan dijital dönüşüm çalışmaları için önemli bir dönüm noktası teşkil ediyor. Hitachi Santa Clara Square’de yer alan yeni genel merkezde Hitachi America Ltd. ofisleri, Hitachi Group Kuzey Amerika bölgesel genel merkezi ve Hitachi Global Sosyal İnovasyon Merkezi de bulunacak.


Görüntülü Haber İstanbul Havalimanı, Tarihe Geçen Büyük Göç’Ün Belgesel Filmini Yayınladı

İGA, Cumhuriyet tarihinin en büyük alt yapı projesi olan İstanbul Havalimanı’nın “Büyük Göç” olarak adlandırılan rekor taşınma sürecini filme aldı. Mini belgesel olan film, sosyal medya platformları üzerinden yayınlandı. Atatürk Havalimanı’nın İstanbul Havalimanı’na taşınmasını konu alan belgesel film, aynı zamanda Türkiye’nin lojistik sektöründeki başarısına da ışık tutuyor.


Etiketler: Goodyear, için, lastik, daha, VI-gradeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img