14 Şubat 2019 Perşembe 15:19

GÜNDEM

Goodyear Lastikleri, 2019’U İş Ortakları İle Planladı

Goodyear Lastikleri, 2019’U İş Ortakları İle Planladı

34volt » 34Volt

14 Şubat 2019

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Goodyear Türkiye “Harekete Geç” teması ile gerçekleşen iş ortakları toplantısında, şirketin 2018 yılı performansını değerlendirerek 2019 hedeflerini paylaştı.

Goodyear Türkiye’nin 2019 yılı iş ortakları toplantısı 8-10 Şubat 2019 tarihinde Kıbrıs’ta Elexus Otel’de gerçekleşti. Goodyear Türkiye’nin 2019 yılı stratejileri ve önceliklerinin paylaşıldığı toplantıya şirketin çalışanları ve iş ortakları katıldı. İlginin yoğun olduğu etkinlik kapsamında 9 Şubat’ta gerçekleşen toplantı programı, Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Genel Müdürü Mahmut Sarıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Toplantıda hem binek hem de ticari lastik grubu strateji ve ürün portfoyündeki yenilikler ilgili fonksiyon liderleri tarafından paylaşıldı.

Goodyear Türkiye ailesine yeni katılan Akif Ece Oto Lastik, Barış Ebinç İnşaat Otomotiv, Gözde Lastikçilik Yedek Parçacılık, Otomotiv İnş. Gıd. Petrol, Nural Oto Lastik Otomotiv Taşıma, Platinyum Filo Hizmetleri ve Uspa Otomotiv Lastik’in aileye katılım rozetlerinin de takdim edildiği toplantı soru cevap bölümüyle tamamlanırken, etkinlik aynı günün akşamında Mustafa Keser’in yer aldığı gala konseriyle son buldu.

Goodyear Lastikleri Türk A.Ş. hakkında:

Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden olan Goodyear Tire and Rubber Company'nin Türkiye'deki iştiraki olarak 1 Eylül 1961'de kurulan Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.; 1700’e yaklaşan çalışanı ile İstanbul’daki merkez ofisi dışında İzmit ve Adapazarı’ndaki iki üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. Şirket, Goodyear, Fulda, Sava, Debica ve Kelly markaları altında tüketici lastikleri ve ticari lastikler üretmekte ve pazara sunmaktadır. Türkiye’deki en büyük 100 ihracatçı arasında yer alan Goodyear Lastikleri Türk A.Ş., 2017 yılında otomotiv sektörünün 9. büyük ihracatçısıdır. Şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da “GOODY” sembolüyle işlem görmektedir. Türkiye’de geniş bayi ağına sahip Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.’nin ürünleri ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, www.goodyear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Koç Topluluğu Şirketlerinden Bilkom’Un Genel Müdürlüğü’Nü Fikret Ballıkaya Devraldı

Koç Topluluğu şirketlerinden Bilkom’un Genel Müdürlüğü’nü Fikret Ballıkaya devraldı. 1997 yılından bu yana Bilkom’da çeşitli pozisyonlarda çalışan Ballıkaya, son olarak Satış Direktörü olarak görev yapıyordu.


Hazer Amani İle Sokak Lezzetlerini Deneyimlemek İsteyenler Usla’Da Buluşuyor

HAZER AMANİ İLE SOKAK LEZZETLERİNİ DENEYİMLEMEK İSTEYENLER


Türkler Direksiyonu Otonom Araçlara Bırakacak

Türkler direksiyonu otonom araçlara bırakacak


Minik Mühendisler Metrogarden Avm’De!

Metrogarden AVM, 21 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri arasında Robot Kodlama Atölyesi’yle çocukları hem eğlenmeye hem öğrenmeye davet ediyor. İleri robot teknolojisi ve kodlama mantığı ile tanışan çocuklar geleceğin mühendisleri olma yolunda ilk adımı atıyor.


Ahmet Ünal Yerli Üretimi Teşvik Etmeliyiz

İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal, Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ünal mesajında, ekonomide milli kaynakların bilinçli kullanılması ve Türk malı kullanımının teşvik edilmesi gerektiğini belirtti.


Etiketler: Goodyear, Türkiye, Lastikleri, 2019, OtomotivYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img