16 Haziran 2019 Pazar 13:11

KÜLTÜR SANAT

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

 Göçebe Tuvaller projesinin buluşturduğu Türk ressamları 28 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında Gümüşlük'te Mavi Göç Çalıştayı'nı gerçekleştirecek. Sanat danışmanlığını Muhip Süeltürk, Sanat Koordinatörlüğünü Nergis Orhon Soydaner'in üstlendiği Mavi Göç çalıştayı,  Lvzz Hotel'de 29 Haziran 2019 günü Saat: 18.00'de gerçekleşecek sergi açılışı ile başlayacak.

Serginin Sanat danışmanı Ressam, Şair ve Yazar Muhip Süeltürk, "Göçebe Tuvaller projesi zamanın ruhunu yansıtan önemli bir proje. Göçebelik kavramının yansıtan ressam arkadaşlarımın eserleri ile proje çerçevesinde yurdun pek çok yerinde sergi ve çalıştaylar gerçekleştirdik. Gümüşlük Çalıştayı ve Sergimize Ege ve Akdeniz'deki tüm sanatseverleri davet ediyoruz" dedi. 

Sergide eserleri yer alacak ressamlar; Ani Pekküçük, Arzu Taşan, Aydın Özay, Aysun Yılmaz Şahin, Ayşe Saray, Ayşın Özen, Berrin Kurt, Beyhan Süeltürk, Bilgi Çolak, Bülent Kılıç, Cengiz Çeliker, Çetin Işıkyıldız, Emine Yavuzyılmaz, Emre Dağ, Eser Buğur, Ferda Meltem Uludağ, Feza Madenli Aktan, Figen Kayaoğlu, Gülnur Efendioğlu, Hayrettin Sönmez, Hüseyin Ünlü, Irmak özcan Birlik, İlker Kayalı, Mine Araşan, Monad Balkan, Mualla Arkan, Muhip Süeltürk, Mümin Candaş, Namık Birlik, Nergis Orhon Soydaner, Orhan Ataç, Nigar Deniz Damlı, Nilüfer Adam, Nuran Hazan, Nurdan Uğur Aydın, Nurgül Ulu, Rezan Ergün Sezgin, Sabiha Çeri, Şebnem Hacıalihafız, Şeyma Moliaoglu, Tayfun Önel, Tülay Yaman Ekiner, Vuray Kılınç ve Zehra Tin, olacak.

Sergi Yokuşbaşı mah. Akdeniz cad. No: 4 Bodrum adresindeki Lvzz Hotel'de gezilebilir. Sergi süresince süren atölye çalışmalarında ressamlarla da sohbet edilebilecek.İlginizi Çekebilir

Düzeltme!!!!Altın Rekora Gözü Dikti!

Altın rekora göz koşuyor!


Eğitim Sektöründe Yaşanan Veri Kayıpları Dersleri Aksatıyor

EĞİTİM SEKTÖRÜ OLASI VERİ KAYIPLARINA HAZIRLIKLI MI?


Akıllı Şehirler Kongresi’Nde Konuşan Enerjisa Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü Murat Pınar “Dönüşümün Parçası Olmalıyız”

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’nda Enerjisa Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü Murat Pınar, “Akıllı Şebeke Dönüşüm Stratejileri” Panelinde konuşmacı olarak yer aldı.


Mutfağın En Özel Sırları Gastronometro Haziran Atölyelerinde!

Kahve demleme yöntemlerinden artizan ekmek yapımına… Gastronometro’dan Haziran ayına özel atölyeler!


Okullar Açılmadan Önce Çocuğunuzun Eğitimini Güvence Altına Alın

NN Hayat ve Emeklilik’ten Eğitim Güvende Sigortası


Etiketler: Göçebe Tuvaller, Bodrum, Sergi, resim, ressam, çalıştay, mavi göç,Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img