23 Aralık 2015 Çarşamba 15:33

İNOVASYON

Girişim Fabrikasından donanımcılara hızlandırma programı


34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeni girişimlerin hayat bulmasında öncülük yapan Türkiye'nin önde gelen hızlandırma programlarından Girişim Fabrikası yine önemli bir projeye imza attı. Girişim Fabrikası, Kalkınma Bakanlığı, Özyeğin Üniversitesi ve İstanbul Kalkınma Ajansı işbirliğinde, “geleceğin işi” olarak tanımlanan “maker hareketi” kapsamında, donanım geliştiren ve tasarlayan girişimcilere yönelik hızlandırma programı başlatıyor. "Girişim Fabrikası Maker Studio" adı altında 5 haftalık programa başvuru için son tarih 1 Ocak 2016. Başvurular www.girisimfabrikasi.com/maker-studio adresinden kabul ediliyor.

Öncelikli konuların, Nesnelerin İnterneti (IOT), Giyilebilir Teknolojiler, 3 Boyutlu Yazıcılar, 3 Boyutlu Yazıcı Malzemeleri ile Otonom Sistem ve Araçlar olarak sıralandığı programa, donanım geliştirmeye yönelik her fikir başvurabilecek.İlginizi Çekebilir

Köy Muhtarı Ve İmamı Fetö'den Adliyede

Düzce'nin Hacıaliller Köyü muhtarı ve azaları ile köy imamı ve eşinin bulunduğu 9 kişi, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.


Yelken Federasyonu Başkanı Belli Projelerini Tamamlamak İçin Aday

Türkiye Yelken Federasyonu'nun 5 Kasım'da yapılacak olağan genel kurulunda Özlem Akdurak'la yarışmaya hazırlanan mevcut Başkan Serhat Belli, başlattıkları projeleri bitirmek için yeniden göreve talip olduklarını söyledi.


Dha Ankara - Kuşadası Açıklarında Lastik Bot İçerisindeki 47 Göçmen Yakalandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı, Aydın Kuşadası Pamucak Beldesi açıklarında lastik bot içerisindeki Afganistan uyruklu 47 göçmenin yakalandığını açıkladı.


Chp Samsun Teşkilatı Fener Alayı Düzenledi

– CUMHURİYET Halk Partisi Samsun İl Başkanlığı tarafından Cumhuriyet’in 93’üncü kuruluş yıldönümü dolayısıyla yağan yağmura rağmen Türk bayrağı ile fener alayı düzenledi.


Agü Gelişim-Arge Basketbol: 70-60

–Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi C Grubunda yer alan AGÜ Gelişim sezonun ilk maçında Eskişehir takımı Arge Basketbol’u mağlup etti.


Etiketler: girişim fabrikası, makerYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img