20 Mayıs 2019 Pazartesi 16:05

GÜNDEM

Gençlik Gece Koşusunda Buluştu

Gençlik Gece Koşusunda Buluştu
Gençlik Gece Koşusunda Buluştu
Gençlik Gece Koşusunda Buluştu
Gençlik Gece Koşusunda Buluştu

34volt » 34Volt

Sports International Vadi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençliğin 100. yılına dikkat çekmek için gece koşusunda Ankaralılar ile bir araya geldi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dikmen Vadisi'nin eşsiz doğasında buluşan sporseverler, Türk bayrağı t-shirtleri ile giyerek gece karanlığını aydınlattı. Esneme hareketleri ile koşuya hazırlandıktan sonra Dikmen Vadisi’nin tamamında koşan katılımcılar, gençliğin 100. Yaşını kutladı.İlginizi Çekebilir

Üç Boyutlu Big Mac

Müşterilerine her zaman en iyi lezzet deneyimini yaşatmayı amaç edinen McDonald's Türkiye, ikonik ürünü Big Mac'in 2 yeni boyunu müşterilerinin beğenisine sundu


Tom Hardy’Nin Başrolünde Oynadığı “Savaşçı” Filmbox Hd’De

Tom Hardy’nin başrolünde oynadığı “Savaşçı” FilmBox HD’de


19 Mayıs Gençlik Kupası Yelken Yarışları

Türkiye Yelken Federasyonu kapsamında, İTÜ Denizcilik Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren Yelken Kulübü; 19 Mayıs Gençlik Kupası’na ev sahipliği yapacak.


Ey Türkiye'de Üst Düzey Atama

EY (Ernst & Young) Türkiye Kurumsal Finansman Bölüm Başkanlığı görevine Özge Gürsoy Büyükavşar getirildi.


Yolda Ani Kalp Krizi Riskine Dikkat!

Gündelik hayatın en büyük stres etkenlerinden biri de trafik. İster direksiyon başında olunsun, ister toplu taşıma araçlarında yolculuk edilsin ağır ve gitmeyen trafik ruhsal sıkıntıyla birlikte fiziksel sorunlara da sebep olabiliyor. Bu sorunlardan biri de kalp krizi. Genellikle haberlerde sıkça duyduğumuz “Direksiyon başında kalp krizi geçirerek kaza yaptı” haberlerinin de kaynağı olan bu sorun pek çok kişiyi yakından ilgilendiriyor. Memorial Şişli Hastanesi Kardiyoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Sabri Demircan, trafik ve yolculuğun kalp üzerine etkileri hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Dikmen, Vadisi, eşsiz, doğasında, buluşanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img