31 Ekim 2019 Perşembe 09:28

GÜNDEM

Gençlere Yönelik “Umut Dolu Bir Zirve” İçin Geri Sayım Başladı!

Gençlere Yönelik “Umut Dolu Bir Zirve” İçin Geri Sayım Başladı!

34volt » 34Volt

Marketing Türkiye, Deloitte Türkiye ve IOX içerik işbirliğiyle düzenlenen “Youth Talks Türkiye” Zirvesi, 7 Kasım’da Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İş hayatına yeni başlayan gençlere, yeni mezunlara ve üniversitelerin son sınıflarında okuyan gençlere fırsatları göstermek ve onları geleceğe hazırlamak amacıyla yola çıkan Youth Talks Türkiye, “Umut Dolu Bir Gelecek” vaat ediyor.

Zirve’de gençler beş ayrı salonda paralel sunumlarla iş dünyasının liderleriyle bir araya gelerek vizyoner girişimcilerin ilham verici konuşmalarını dinleme fırsatı bulacak. Farklı salonlarda gün boyu konuşulacak ana başlıklar şöyle sıralanıyor: “Birlikte umut dolu bir gelecek”, “Trendlerle geleceği görmek”, “Girişken değil girişimci olmak”, “Kaygıları yıkıp kariyeri tasarlamak”, “Fırsatlar dünyası: espor ve gaming”.

Finanstan eğlenceye, teknolojiden sanata, espor ve gaming’e kadar pek çok ufuk açan sunum yapılacağı Zirvenin içeriği, trendlerin kendini gösterdiği alan ve sektörleri radarlayan 300 ayrı kaynaktan Marketing Türkiye ve IOX tarafından derlendi. Trendleri etkileyen ve trendler­den etkilenen 9 ana sektörün ele alınacağı etkinlikte sadece iş dünyasındaki trend­ler değil İK, sosyoloji, yaşam sitilleri gibi majör trendlerin yanı sıra günlük yaşamı etkileyen trendler de ele alınacak.

Zirve’ye girişim alanına damgasını vurmuş isimler katılacak

Youth Talks Türkiye’de konuşmacı olarak yer alan isimler arasında Eczacıbaşı Holding & Tükiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, Tosyalı Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, FutureBright Kurucusu Akan Abdula, Reklamcılar Vakfı Başkanı Ömür Kula Çapan, Pegasus Genel Müdürü Mehmet Nane, Kale Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Ticimax Kurucusu Cenk Çiğdemli, Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek, Deloitte İnsan Kaynakları Lideri ve Partner’ı Cem Sezgin, Saffron Managing Director’ı Turgay Adıyaman, Hepsiburada.com CMO'su Yüce Zerey, Won İstanbul Kurucusu Levent Soygür, Deloitte İnsan Kaynakları Direktörlerinden Sinem Tüzer, Piyanist Anjelika Akbar, Ressam Burcu Perçin, BigChefs Restaurant Group’un CEO’su Cenk Akın, Digital Advice Lab Kurucusu Bek Kuşaksız ve Radyo Sunucusu ve Müzisyen Geveze yer alıyor.

Zirve’de gençlerin katılım sağlayabileceği, farklı bakış açıları kazandıracak paneller, sürdürülebilir çözümler sunan workshoplar da yer alıyor.

Zirve'ye katılan gençler ayrıca, “Great Place to Work” unvanı alan Türkiye'nin önde gelen markalarının İK yöneticileriyle tanışma fırsatı bulacak ve kariyer hedeflerinde başarıya götürecek stratejileri dinleme olanağı yakalayacak.

Günümüzün en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan gaming ve espor da Youth Talks Türkiye’de tam günlük bir programla enine boyuna tartışılacak. Lenovo’nun sponsorluğunda Marketing Türkiye ve Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğiyle oluşturulan sunumlarla espor ve gaming alanındaki fırsatlar Youth Talks Türkiye katılımcılarıyla paylaşılacak.

“Yılın Cool Markaları” ödüllerine kavuşacak

Zirve'nin sonunda Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle “Cool Markalar Ödül Töreni” gerçekleştirilecek ve “Yılın Cool Markaları” ödüllerine kavuşacak.

Askıda “Umut dolu bir gelecek” var

Gençlerin geleceğe hazırlanmasına destek olmak isteyen birey ve markalar, Youth Talks Türkiye biletlerini alarak katılmak isteyen gençlere etkinliğe katılım imkanı sağlıyor. Askıda bilet hizmetiyle daha fazla gencin bu fırsatlardan faydalanabilmesi hedefleniyor.

Zirve için başvurular başladı

Gençlerin geleceklerine ve kariyer gelişimlerine önemli katkılar sağlayacak Youth Talks Türkiye'ye katılmak için marketingturkiye.com.tr adresindeki formu doldurarak başvuru yapmak mümkün. Formu doldurarak başvuran katılımcılar etkinliğe beklemeden giriş yapabilecek.İlginizi Çekebilir

Faber Castell, Manga Sanatçısı Olmak İsteyenlere Yardımcı Olacak 5 Önemli İpucu Paylaşıyor

Manga Çizmeye Başlamak İçin 5 İpucu


Protein Efsanesinin Gerçek Yüzü

Vücudumuzun yapı taşlarından olan protein özellikle son yıllarda protein ağırlıklı diyetlerin gündeme gelmesiyle daha çok merak edilir hale geldi. Bu tür diyetlerin bazı hastalıkların tedavisinde ihtiyaç üzerine ortaya çıktığını söyleyen Beslenme ve Diyet Uzmanı Bihter Nurten Pala, “Sanılanın aksine protein, vücutta karbonhidrat ve yağlar gibi depolanmaz ve fazla tüketildiğinde yağa çevrilir, yağ olarak depolanır” diyor. Günlük protein tüketiminin ne kadar olması gerektiği, sağlıklı protein kavramı gibi birçok konuda önemli bilgiler veriyor.


Mahmut Tuncer, İlk Kez Rock Bir Şarkı Seslendirecek!

MAHMUT TUNCER, İLK KEZ ROCK BİR ŞARKI SESLENDİRECEK!


Buharda Pişmiş Yemekleri Tercih Edin

Batıgöz Sağlık Grubu


Taç Kendini Temizleyen Stor Perde İle Storlar İlk Günkü Gibi Temiz...

TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile storlar ilk günkü gibi temiz


Etiketler: Türkiye, Youth, Talks, Zirve, BaşkanıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img