22 Ağustos 2019 Perşembe 11:33

GÜNDEM

Gemlik Şahintepe'de Nostaljik Tırmanma

Gemlik Şahintepe'de Nostaljik Tırmanma

34volt » 34Volt

90’lı yıllarda bir çok kez otomobil yarışlarına ev sahipliği yapan Bursa Gemlik Şahintepe parkuru, 16 yıl aradan sonra 24-25 Ağustos 2019 tarihlerinde Türkiye Tırmanma Şampiyonası 5. yarışına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

25 Ağustos Pazar günü saat 11:30'da Kumla Jandarma Karakolu önünden başlayacak olan yarış saat 16:15’te Kumla İskelesi‘nde düzenlenecek ödül töreni ile sona erecek.İlginizi Çekebilir

Pürüzsüz Bir Görünüm İçin Teoxane'dan Pata Krem Bb

Teosyal Işık Dolgusu’nun formülünde yer alan Patentli “Resilient” hyaluronik asit içeriğine sahip, yeniden yapılandırıcı güneş koruyuculu renkli pata krem Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50 ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak elinizde... Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50, koruma ve pigment düzeltici özelliklerinin yanı sıra renkli dokusuyla da kusurları kapatıyor.


İmamoğlu’Ndan “İsmek’Ler Kapatılıyor” İddiasına Son Nokta “Daha Fazla İnsana Hizmet Eden Bir Kuruma Dönüşecek Ve Verimliliği Artacak”

İMAMOĞLU’NDAN “İSMEK’LER KAPATILIYOR” İDDİASINA SON NOKTA: “DAHA FAZLA İNSANA HİZMET EDEN BİR KURUMA DÖNÜŞECEK VE VERİMLİLİĞİ ARTACAK”


Firmalar Neredeyse, Düğün.Com Orada!

Türkiye’nin dijital dönüşüme katkı sağlayan firmalarından Düğün.com, artık iş ortaklarına çok daha da yakın! Düğün.com İş Ortağım uygulamasını indiren iş ortakları, artık hiçbir çifti kaçırmayacak ve çiftlere anında dönüş yapabilecek! Böylece anlaşma oranlarını artırarak, karlarını katlayabilecekler.


Basın Bu¨lteni Uludağ’In İlham Verdiği Yelken Yarışı “Tayk Eker Olympos Regatta 2019” 23 25 Ağustos Tarihleri Arasında Düzenlenecek

İstanbul Moda’dan, Bursa Tirilye’ye uzanan keyifli ve zorlu zirve mücadelesi yedinci yılında…


Tarım Ve Hayvancılık Sektörlerinin Kıtalararası Buluşması Başlıyor

Tarım ve Hayvancılık Sektörlerinin Kıtalararası Buluşması Başlıyor


Etiketler: saat, Kumla, Ağustos, Pazar, günüYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img