6 Şubat 2017 Pazartesi 03:49

SANAT

Geleceğin Ustaları’na ‘Mim’ Kondu

Geleceğin Ustaları’na ‘Mim’ Kondu

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Zeytinburnu Belediyesi tarafından Albayrak Holding’in sponsorluğunda gerçekleştirilen “Geleceğin Ustaları 4. Geleneksel Sanatlar Tasarım Yarışması”nda ödüller düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Albayrak Holding sponsorluğunda Zeytinburnu Belediyesi tarafından düzenlenen “Geleceğin Ustaları 4. Geleneksel Sanatlar Tasarım Yarışması”nda derece giren eser sahiplerine ödülleri verildi. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Albayrak Medya Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Medya Digital Genel Müdürü Ömer Karaca, Hikmet Barutçugil ve Ali Toy gibi isimlerin de katılımıyla Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreni öncesi yarışmaya katılan eserlerden oluşan bir sergi açıldı. Dereceye giren eserlerin de yer aldığı sergi, 11 Şubat’a kadar ziyaret edilebilecek.

İlginizi Çekebilir

Kaspersky, Bağımsız Soc 2 Denetiminden Başarıyla Geçti

Kaspersky, “Hizmet Organizasyonları için Hizmet Organizasyonu Denetimi (SOC 2) Tür 1” değerlendirmesini başarıyla tamamladı. En büyük dört muhasebe şirketinden biri tarafından hazırlanan son raporda, Kaspersky’nin tehdit tespit kuralı veri tabanlarının (AV veri tabanları) geliştirme ve dağıtım süreçlerinin güçlü güvenlik kontrolleri sayesinde yetkisiz erişimden korunduğu belirlendi. Şirket buna ek olarak Global Şeffaflık Girişimi’ndeki yeni gelişmeleri de duyurdu.


Ramazanda Kurumsal İftarlarınız İçin İstanbul Lütfi Kırdar Borsa Restaurant.

KURUMSAL İFTAR DAVETLERİNİZ İÇİN İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR- BORSA RESTAURANT SİZLERİ BEKLİYOR


L’Oréal, 3 Yıl Üst Üste Cdp’Den Aaa Puanı Alan Tek Şirket Oldu!

L’Oréal, kar amacı gütmeyen ve dünyanın en önemli çevre platformlarından biri olan CDP tarafından bu yıl da kurumsal sürdürülebilirlik alanında dünyanın lider şirketlerinden biri seçildi. L’Oréal, CDP’nin “İklim Değişikliği, Su Güvenliği ve Orman” olmak üzere çevreyle ilgili üç farklı program çatısı altında yayınladığı Küresel A Listesi’nde yer alan her üç programda da A puanı aldı.


İzlenme Rekorları Kıran Dünyanın En Özel Wwe Şovlarından ‘Money In The Bank’’ S Sport Ekranlarında Ve S Sport Plus’Ta!

Profesyonel güreşçilerin boy gösterdiği ‘‘WWE - Money in the Bank’’ özel şovu Pazartesi günü saat 21.30’da S Sport ekranlarında ve S Sport Plus’ta izleyiciyle buluşuyor.


Bmw X3 M Ve X4 M Modelleri İçin Mıchelın Pılot Sport 4S’İ Tercih Etti

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin’in Pilot Sport 4S modeli, BMW’nin yeni yüksek performanslı X3 M ve X4 M modelleri için 21 inç yaz lastiği ve bu araçların global lansmanı için tek lastik olarak seçildi. 21 inç hafif alaşım jantlarla donatılmış yeni BMW X3 M ve X4 M yarış modelleri, Pilot Sport 4S ile performans tazeleyecek.


Etiketler: Albayrak, Zeytinburnu, Geleceğin, Ustaları, BelediyesiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img