6 Şubat 2017 Pazartesi 03:49

SANAT

Geleceğin Ustaları’na ‘Mim’ Kondu

Geleceğin Ustaları’na ‘Mim’ Kondu

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Zeytinburnu Belediyesi tarafından Albayrak Holding’in sponsorluğunda gerçekleştirilen “Geleceğin Ustaları 4. Geleneksel Sanatlar Tasarım Yarışması”nda ödüller düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Albayrak Holding sponsorluğunda Zeytinburnu Belediyesi tarafından düzenlenen “Geleceğin Ustaları 4. Geleneksel Sanatlar Tasarım Yarışması”nda derece giren eser sahiplerine ödülleri verildi. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Albayrak Medya Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Medya Digital Genel Müdürü Ömer Karaca, Hikmet Barutçugil ve Ali Toy gibi isimlerin de katılımıyla Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreni öncesi yarışmaya katılan eserlerden oluşan bir sergi açıldı. Dereceye giren eserlerin de yer aldığı sergi, 11 Şubat’a kadar ziyaret edilebilecek.

İlginizi Çekebilir

Büyükşehirlerin Trafiğine Çözüm

Yerel seçimlere bir hafta kala adaylar projelerini anlatarak kendilerini seçmelerini istiyor. Özellikle İstanbul'da en büyük sorun olarak trafik öne çıkıyor. Trafik sorunu, yeni büyükşehirlerin bile en çok gündeme gelen sorunları arasında hızla yükseliyor. Şehirlerin trafik başta olmak üzere bir çok yapısal sorunu, belediyeler başta olmak üzere ERP ile entegre olan şirketlerin artmasıyla çözüme kavuşabilir. Yerli ERP çözümlerinin hem maliyeti, hem de yerli yazılım üreticilerinin daha esnek çözümler sunması büyük fırsatlar sunuyor.


Senegal Hızlı Tren Projesinde Volvo Ve Yapıray İmzası

Türkiye’nin lider inşaat firması Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş. (YM) ile Fransa’nın köklü inşaat firması Eiffage’ın kurduğu Adi Ortaklığın birlikte yürüttüğü, “Train Express Regional (TER) Linking Dakar-AIBD” projesi devam ediyor. Senegal’in başkenti Dakar’da, Blaise – Diagne bölgelerini birbirine bağlayacak olan hızlı tren hattının inşa süreci ise tüm hızıyla sürüyor. YM grup şirketi olan YAPIRAY Demiryolu İnşaat Sistemleri A.Ş. hat üst yapı çalışmalarında, Volvo ABG7820C asfalt finişerlerini tercih etti.


Exxonmobil’İn Bir Milyonu Aşkın Kullanılmış Yağ Analizinden Öğrendikleri

Başarılı bir ekipman bakım stratejisinin temelinde, kullanılmış yağ analizi yatar. Yağ analizini doğru yapmak için de, analiz sonuçlarında neye bakılacağını bilmek gerekir. Bu anlayışın temelinde, geniş kapsamlı deneyim ile elde edilen bilgi birikimi vardır ve bu seviyede bir hizmet ancak ExxonMobil gibi global bir yağ tedarikçisi tarafından sağlanabilir.


Tarihe Yön Veren Şehir Sivas Artık Geleceğin De Öncü Şehirleri Arasında Ve Görselleri

Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard’ın akıllı şehirlere yönelik geliştirdiği çözümlerden “Temassız Mastercard Toplu Taşıma” uygulaması, Türkiye’de hızla yaygınlaşıyor. Yolcular toplu taşımayı kullanırken kartlarında bakiye olup olmadığını düşünmeden, artık gönül rahatlığıyla otobüse binebilecek.


Lenovo, Dünya Çapında Çalışan Anneler İçin “En İyi 100 Şirket” Arasında Yer Alıyor

Lenovo, dünya çapında çalışan anneler için “En İyi 100 Şirket” arasında yer alıyor


Etiketler: Albayrak, Zeytinburnu, Geleceğin, Ustaları, BelediyesiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Sanat Haberler
Sanat İstanbul  -  - Sanat Ceramic Artist Ceren İnaler:

Ceramic Artist Ceren İnaler: "A Rembrandt is a Rembrandt. A Xerox is a Xerox.”

img