27 Eylül 2019 Cuma 10:37

GÜNDEM

Geleceğin Fabrikalarını Bugünden Kuran Sanayiciler Kazanıyor

Geleceğin Fabrikalarını Bugünden Kuran Sanayiciler Kazanıyor
Geleceğin Fabrikalarını Bugünden Kuran Sanayiciler Kazanıyor
Geleceğin Fabrikalarını Bugünden Kuran Sanayiciler Kazanıyor
Geleceğin Fabrikalarını Bugünden Kuran Sanayiciler Kazanıyor
Geleceğin Fabrikalarını Bugünden Kuran Sanayiciler Kazanıyor
Geleceğin Fabrikalarını Bugünden Kuran Sanayiciler Kazanıyor
Geleceğin Fabrikalarını Bugünden Kuran Sanayiciler Kazanıyor

34volt » 34Volt

Eylül 2019

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Endüstriyel otomasyon sistemleri alanındaki inovatif teknolojileri ile öne çıkan Mitsubishi Electric, Elmas Sponsor olarak yer aldığı 2. Geleceğin Fabrikaları Sempozyumu ve Sergisi’nde iş dünyasıyla bir araya geldi. Türk imalat sanayisinden üst düzey yöneticilerin dijital stratejilerini geliştirmeyi amaçlayan etkinlik kapsamında, Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri OEM İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Tolga Bizel “Fabrikalarda Dijital Dönüşüm Zamanı” konulu bir konuşma yaptı. Mitsubishi Electric’in Sanayi 4.0’a yanıtı olan e-F@ctory konsepti ile geleceğin dijital fabrikalarını bugünden kurmanın mümkün olduğunu anlatan Bizel, sanayicilerin yeni endüstri evresine hazırlıklı olmaları için tavsiyelerde bulundu.

Türk sanayisinin fabrikaların dijital dönüşüm sürecine entegrasyonu için çalışan teknoloji devi Mitsubishi Electric, 25-26 Eylül tarihleri arasında Gebze Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilen 2. Geleceğin Fabrikaları Sempozyumu ve Sergisi’nde fabrikaların dijital dönüşüm süreçlerine dikkat çekti. Otomasyon, robotik, yazılım, sensörler, sanal gerçeklik, 3D baskı, büyük veri, kestirimci bakım, insan makine ara yüzleri gibi pek çok alanda en son gelişmelerin masaya yatırıldığı etkinliğe Elmas Sponsor olarak katılan Mitsubishi Electric, markanın Sanayi 4.0’a yanıtı olan dijital ve akıllı fabrika konsepti e-F@ctory hakkında bilgi verdi. Etkinlik kapsamında “Fabrikalarda Dijital Dönüşüm Zamanı” konulu bir konuşma gerçekleştiren Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri OEM İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Tolga Bizel, e-F@ctory, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve ileri robot teknolojileri konularında önemli bilgiler verdi.

Üretimde kişiselleştirme, yüksek kalite ve verimliliğin yolu dijital fabrikalardan geçiyor

Türkiye’nin üretim kabiliyetinin sürdürülebilir olması için global düzeyde rekabet edebilmesinin önemini hatırlatan Tolga Bizel, “Sanayicilerin dünya kalitesinde üretim yaparak küresel pazarlarda rekabet edebilmeleri ve ihracatta güç kazanmaları için üretim kalitesini artırırken maliyetlerini optimize etmesi gerekiyor. Bu noktada, fabrika otomasyon sektörünü yakından takip edip yeni teknolojilere hızla uyum sağlayabilmek ve gerekli altyapı yatırımlarını yapmak önem kazanıyor” diye konuştu. Geleceğin haberleşme üzerine kurulmasının beklendiğini ifade eden Bizel, bu bağlamda firmaların yüksek hızlı ve kaliteli haberleşme sistemlerini kurmalarının daha da önemli hale geldiğini söyledi. Hammadde ve kaynakların çok daha etkin şekilde yönetilmesinin de bu süreçte firmalara avantaj sağlayacağını belirten Bizel, “Yeni dönemde en önemli konulardan biri de sanayicilere sunulan çözümlerin gerçekten Sanayi 4.0 ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmeleri diyebiliriz. Türk iş dünyası yöneticilerinin, Sanayi 4.0’ın gerçekten ne olduğu konusunda kapsamlı araştırmalar yaparak, ekiplerini de bu araştırmalar çerçevesinde eğitmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“Fabrikaları dijital çağa uygun şekilde dönüştürüyoruz”

Mitsubishi Electric Corporation Hakkında

* Tokyo Döviz Borsası’nın 31 Mart 2019’da ilan ettiği 1 USD = 111 yen kambiyo kurundan hesaplanmıştır.

Mitsubishi Electric’in Türkiye’deki Faaliyetleri Hakkında

Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Hakkında

Mitsubishi Electric Türkiye Sosyal Medya Hesapları

Sosyal Medya İçin Hashtag

#MitsubishiElectric

#MitsubishiElectricTurkey

Değerli basın mensubu,

Marka adının Mitsubishi değil Mitsubishi Electric olarak, logonun da orijinal şekliyle kullanılmasını rica eder, ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.İlginizi Çekebilir

Aksigortalı Ailelere Akbebek Müjdesi

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla sektöre değer katan Aksigorta, sağlık sigortası ürünü Aksağlık’ı geliştirdi. Bugüne kadar Ailem, Çocuğum, Yeni Hayat ve VIP paketleri olmak üzere 4 farklı plan sunan Aksağlık; 1 Nisan tarihi itibarıyla herhangi bir planda ürün sahibi olan annelerin yeni doğan bebeklerini, yapılacak sağlık değerlendirmesi neticesinde Akbebek olarak teminat altına alabiliyor. Böylelikle Akbebek’ler doğuştan gelen hastalıklara bekleme süresi uygulanmaksızın Aksigorta yenileme güvencesi kazanıyor.


Türkiye'nin 4 Bir Yanından Yeni Sanatçılar 14 17 Kasım'da Base'te Buluşuyor!

BASE 14-17 KASIM ARASINDA AKARETLER SIRAEVLER’DE


Elektronik Aksesuarda Teknolojiseverlerin Adresi Mediamarkt

MediaMarkt aksesuar kategorisinde yaptığı indirimlerle kaçırılmaz fırsatlar sunuyor


Son Düğün Trendlerini 'Kalamış Wedding Fest 4'Te Keşfedin

DÜĞÜN PROVASI GİBİ FESTİVAL!


Sompo Sigorta Ve Hopi’Den İş Ortaklığı

Sompo Sigorta, Türkiye’nin en büyük alışveriş ve sadakat platformu Hopi ile yaptığı iş birliği kapsamında; kasko, seyahat sağlık, konut ve dijital güvenlik sigortası yaptıran müşterilerine Hopi Paracık kazandırıyor.


Etiketler: Mitsubishi, Electric, dijital, Türkiye, BizelYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img