14 Şubat 2019 Perşembe 11:05

GÜNDEM

Geçen Yıl 73 Bin 861 Hırsızlık Olayı Yaşandık

Geçen Yıl 73 Bin 861 Hırsızlık Olayı Yaşandık

34volt » 34Volt

BASIN BİLDİRİSİ

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2018 yılında yaşanan hırsızlık sayısı belli olurken, bu tür olayların en çok İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaşandığı görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, ülkemizde yaşanan hırsızlık olaylarına karşı yapılan araştırmayı inceledi. Ajans Press’in İçişleri Bakanlığı verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, 2018 yılında 73 bin 861 hırsızlık olayı yaşandığı görüldü. Bu rakam 2017 yılı ile kıyasladığında düşüş yaşandığı gözlenirken, 2017 yılında yaşanan olay sayısının 102 bin 743 olduğu saptandı. Bununla birlikte hırsızlık olaylarının en çok yaşandığı şehir İstanbul olarak kayıtlara geçti. İstanbul’da 2017 yılında 28 bin 970 hırsızlık olayı yaşanırken, geçen yıl 19 bin 993 olay yaşandığı kaydedildi. Bu tür olayların en çok yaşandığı diğer şehirler ise Ankara ve İzmir olarak belirlendi. Türkiye’de yaşanan günlük ortalama hırsızlık sayısı ise 202 olarak görüldü.

PRNet ve Ajans Press’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, konu ile ilgili yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. Geçtiğimiz son 2 yılda hırsızlık başlığı altında 87 bin 110 haber yansıması tespit edilirken, sadece İstanbul’da yaşanan hırsızlık olayları ile ilgili 5 bin 178 haber çıkışı olduğu gözlendi.İlginizi Çekebilir

Hazzın Hediyesi İki Porsche Cayman Magnum Edıtıon Çekiliş Sonuçları Belli Oldu

Magnum’un heyecanla süren Porsche kampanyası, muhteşem bir finalle son buldu. İki Porsche Cayman Magnum Edition için herkesin katılımına açık olacak şekilde Noter huzurunda çekiliş düzenlendi.


Deıchmann İle Ayaklar Hafifliyor

DEICHMANN İLE AYAKLAR


Sıla Yeni İmajıyla Dikkat Çekti

TURNEYE YENİ İMAJIYLA DEVAM EDİYOR


Murat Özyeğin Yeni Kurdukları Avm Yönetim Şirketi Fiba Cpm’İ Duyurdu

Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Fiba Commercial Properties’in 2018 Perakende Günleri’nde düzenlediği etkinlikte konuştu. Murat Özyeğin, ticari gayrimenkul konusunda edindikleri bilgi birikimi ile alışveriş merkezi yönetimi konusunda yeni bir girişimde bulunduklarını, AVM kiralama ve yönetim şirketi Fiba Commercial Properties Management’ı kurduklarını açıkladı.


Bosch Çamaşır Makinelerinde Yüzde 20 İndirim!

Bosch Ev Aletleri 31 Ekim’e kadar sürecek olan “Ev ekonomisine destek” kampanyası dahilindeki çamaşır makinelerini yüzde 20 indirimle sunuyor.


Etiketler: hırsızlık, yaşandığı, yaşanan, yılında, İstanbulYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img