27 Mart 2020 Cuma 10:17

GÜNDEM

Gazdaş, Trakya Bölgesindeki Müşterilerine Online Hizmet Vermek İçin Çalışıyor Ve Görseli

Gazdaş, Trakya Bölgesindeki Müşterilerine Online Hizmet Vermek İçin Çalışıyor   Ve Görseli

34volt » 34Volt

GAZDAŞ, dünya ve Türkiye çapında alınan sağlık önlemleri çerçevesinde mümkün olan en az kişi ile temasın sağlanması ve yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılma riskini en aza indirmek için Trakya bölgesindeki müşterilerini alternatif abonelik kanalları hakkında SMS, e-posta, broşür ve poster ile bilgilendirerek işlemlerini online platformlardan yapmaları için yönlendiriyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

GAZDAŞ, küresel pandeminin yayılması doğrultusunda aldığı önlemler dahilinde çalışanlarını ve müşterilerini korumayı hedefliyor. Trakya bölgesindeki GAZDAŞ hizmet ofislerinde periyodik olarak dezenfeksiyon çalışmaları yapılırken personellerin sağlığı için ateş ölçümleri de gerçekleştiriliyor. Müşteri hizmetleri ofislerine giden abonelerine dezenfektan ve güvenli mesafe için bariyer kullanarak hizmet vermeye devam eden GAZDAŞ, web sitesi, e – devlet ve çağrı merkezi üzerinden de işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Abonelerine www.gazdas.com internet sitesi, e-devlet, 0850 222 9 429 numaralı çağrı merkezi ve sertifikalı iç tesisat firmaları aracılığıyla ofislerine gitmeden online olarak işlemlerini gerçekleştirebilme imkânı sunan GAZDAŞ, bu kanallar aracılığıyla bağlantı anlaşması, abonelik sözleşmesi ve abonelik iptal işlemlerinin yapılmasını sağlıyor. Bağlantı ve güvence bedeli ödeme işlemleri SMS olarak vatandaşa iletilen link aracılığı ile web sitesi üzerinden online ödeme olarak yapılabiliyor.

Yanı sıra GAZDAŞ web sayfasında belirtilen bankaların internet veya mobil bankacılık adresleri üzerinden banka şubelerine gitmeden faturaların ödenmesi ya da otomatik ödeme talimatı verilmesi de tedbir açısından önerilen önlemler arasında yer alıyor.İlginizi Çekebilir

İnsanın Doğa İle Savaşı Bu Sergide Vahşi Alegori

Ressam Soner Çakmak’ın ‘Vahşi Alegori/Başlangıç’ adını taşıyan sergisi 2 - 30 Ekim tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi(CKM) Sanat Galerisi'nde yer alacak.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Metro Seferlerine Düzenleme

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ NEDENİYLE


Kağıtla 3 Gün, Dijitalde 1 Saat

Profesyonel meslek sahiplerinin yüzde 40’ı her gün e-imza kullanıyor


Ekonomide Hassas Devre

KPMG Türkiye’nin hazırladığı Bakış’ta, 2019’un ilk üç ayında Türkiye ve dünya ekonomisinin performansı analiz edildi. Bakış’a göre, Türkiye’de enflasyondaki iyileşme ve küresel eğilimler önümüzdeki dönemde yurt içindeki finansal varlıkların seyri açısından önemli olacak. TCMB’nin para politikası duruşunu koruması kritik eşik olarak değerlendiriliyor.


Goodyear, 12.000 Km Test Sürüşü İle, Silverstone’A Döndü!

Goodyear’ın en yeni lastikleri, FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nda üstün özellikleri ile öne çıktı. Yarışmanın en iddialı ekiplerinden Jota Sport, Jackie Chan DC Racing ve High Class Racing, Goodyear’ı seçti.


Etiketler: GAZDAŞ, olarak, sitesi, üzerinden, ödemeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img