13 Kasım 2019 Çarşamba 14:26

GÜNDEM

Gastronometro Çok Özel Konuklar Ve Sunumlarla Yılın En Önemli Gastronomi Etkinliklerinden Sirha'da

Gastronometro Çok Özel Konuklar Ve Sunumlarla Yılın En Önemli Gastronomi Etkinliklerinden Sirha'da
Gastronometro Çok Özel Konuklar Ve Sunumlarla Yılın En Önemli Gastronomi Etkinliklerinden Sirha'da
Gastronometro Çok Özel Konuklar Ve Sunumlarla Yılın En Önemli Gastronomi Etkinliklerinden Sirha'da
Gastronometro Çok Özel Konuklar Ve Sunumlarla Yılın En Önemli Gastronomi Etkinliklerinden Sirha'da

34volt » 34Volt

Restoran, otel ve yiyecek -içecek profesyonellerine yönelik, uluslararası düzeyde seçkin ve kapsamlı bir organizasyon olan Sirha İstanbul’un 14 - 16 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliğine, Metro Türkiye’nin gastronomi keşif platformu Gastronometro da katılıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Kongre Merkezi’nde 14 – 16 Kasım tarihleri arasında, 7. kez düzenlenecek gastronomi sektörünün en büyük buluşmalarından Sirha İstanbul’da, Türk mutfağı ve değerlerinin daimiyetini sağlamayı hedefleyen Metro Türkiye’nin gastronomi keşif platformu Gastronometro 3 farklı temada gerçekleştireceği sunumlarla katılım gösterecek.

Gastronometro, üç gün sürecek Sirha İstanbul’da her bir günü kendi içinde; geçmiş, şimdi ve gelecek konseptleri olarak çeşitli temalardan oluşan özel bir sunum serisiyle etkinlikte yerini alacak. Bu temaların ana konuları ise “Köklerinden Öğren", "Sürdür ve Sahip Çık" ve "Geleceğe Yatırım Yap”. Etkinliklerde her bir konunun altında 20’şer dakikadan 15 ayrı seans da gerçekleşecek.

Türk mutfağı ve değerlerine sahip çıkmak ve hak ettiği noktaya taşımak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Gastronometro da buradaki standında şeflerden tedarikçilere, restoran ve otel işletmecilerinden lezzet tutkunlarına, araştırmacılardan öğrencilere sektörün tüm paydaşlarına yönelik faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmeler yapacak.

Bunun yanı sıra gastronomi dünyasının olimpiyatları Bocuse d’Or’un Türkiye seçmeleri de bu buluşmada gerçekleşecek. Gastronometro’nun ev sahipliğinde düzenlenen ön elemeleri geçen şefler Avrupa finallerinde ülkemizi temsil etmek için Türkiye seçmelerinde yarışacak.

Gastronometro’nun üç gün sürecek etkinlikteki bilgilendirici buluşmalarının takvimi ise şu şekilde:İlginizi Çekebilir

Huaweı, Türkiye – İzlanda Maçının Nabzını Watch Gt 2 İle Tuttu

14 Kasım 2019 tarihinde oynanan Türkiye – İzlanda futbol maçında HUAWEI, yeni nesil akıllı saati WATCH GT 2 ile seyircilerin nabız ve stres seviyelerini ölçtü. Karşılaşma öncesinde ve karşılaşma sırasında alınan veriler sonucunda seyircilerin heyecan seviyeleri belirlendi.


Heroes Of The Storm’Da Mecha Fırtınası Başlıyor!

13.06.2019 – Neo-Stormwind’i yerle bir etmeye kararlı olan Mecha Malthael bir kez daha Nexus’u tehdit ediyor. Artık Mecha Valla ve Mecha Yrel ile birlikte Mecha Malthael ve Xenotech’in korkunç planlarına dur deme vakti. Elbette böylesi ölümcül bir savaşa girmeden önce ekipmanlarınızı doğru seçmeniz gerek. MechaStorm II etkinliği ile birlikte gelen yepyeni skin’ler şu şekilde:


“Trezz” Mobilyadan Kışa Özel Seri

Kişiye özel mobilya tasarlayan TREZZ, kış ile birlikte dekorasyonunu yenilemek isteyenler için bir seri hazırladı.


Ey Türkiye Start Up’Ların Büyüme Yolculuğunu Eynovation İle Destekliyor

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY Türkiye’nin (Ernst & Young), işini büyütmek isteyen start-up’lara birebir görüşmelerle ihtiyaçlarına özel hizmetler ve mentorluk desteği verdiği, EYnovation Start-Up programı başladı. Türkiye’de en az bir yıldır faaliyet gösteren 500 bin TL’nin üzerinde cirolu start-up’lar, programa başvuruda bulunabilecek.


Satsuma Mandalinanın İhracat Yolculuğu 18 Ekim’De Başlıyor

Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden, Sonbahar aylarının vazgeçilmezi, C vitamini deposu, grip ve soğuk algınlığına karşı doğal ilaç satsuma mandalina da, 2019/20 ihracat sezonu 18 Ekim 2019 Cuma günü başlıyor.


Etiketler: Gastronometro, İstanbul, gastronomi, Türkiye, SirhaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img