27 Haziran 2019 Perşembe 11:49

GÜNDEM

Garanti Bbva Partners Meetup Serisi’Ndebu Ayın Konusu ‘Veri Koruma Ve Gizlilik’

Garanti Bbva Partners Meetup Serisi’Ndebu Ayın Konusu ‘Veri Koruma Ve Gizlilik’

34volt » 34Volt

Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partners Meetup serisi tüm hızıyla devam ediyor. IE Business School iş birliği ile Türkiye’deki girişimcilik ekosistemine katkıda bulunacak eğitim seminerlerinin dördüncüsü 26 Haziran’da ‘Veri Koruma ve Gizlilik’ başlığıyla gerçekleşti.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uzun yıllardır yürüttüğü ve stratejik olarak önceliklendirdiği girişimcilik çalışmaları ile girişimcileri destekleyen Garanti BBVA’nın girişim hızlandırma platformu Garanti BBVA Partners, girişimcilik eko sistemine olan katkısını gerçekleştirdiği Meetup etkinlikleri ile pekiştiriyor. Girişimcilerle farklı konu başlıkları altında buluşan bu master class etkinliklerinin, girişimcilerin bakış açısını geliştirmesi ve güncel gelişmeler konusunda bilgi sahibi olması hedefleniyor.

Meetup serisi, bu kapsamda 26 Haziran’da ‘Veri Koruma ve Gizlilik’ oturumu ile Garanti BBVA Partners Girişim Üssü’nde katılımcılarını ağırladı. Bu ayki buluşmanın konuğu ise Oxford Üniversitesi'nden Hukuk alanında DPhil ve UCLA Hukuk Fakültesi'nden LLM derecelerine sahip olan Kouroutakis, IE Business School’da Anayasa Hukuku ve Yeni Teknolojiler ve Startuplara Yönelik Regülasyonlar ile ilgili dersler veren aynı zamanda Yardımcı Doçent unvanına sahip olan Dr. Antonios Kouroutakis oldu.

Teknolojinin hızlı gelişimi ve veri toplama kabiliyetinin, bireylerin mahremiyetinin korunmasını sorun haline dönüştürdüğü dünyada kişilerin özel hayatlarını korumak için yeni bir çerçeve olan Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) hakkındaki sunumunda Kouroutakis, bu yönetmeliğin dünyadaki şirketler üzerindeki etkilerini ele aldı.İlginizi Çekebilir

2019’Da Kvkk’Ya 35 Veri İhlali Bildirimi Yapıldı 1 Milyondan Fazla Kişi Etkilendi

VERİ İHLALLERİNE KARŞI TEKNİK VE HUKUKİ


Dünyaya Teknoloji Üreten Standard Profil’E Ar Ge Ödülü

Standard Profil Grubu, Ar-Ge merkezlerinde geliştirdiği iş birlikleri, inovasyon projeleri ve sektörün gelişimine sağladığı katkı ile ödüle layık görüldü. Standard Profil, Ankara’da gerçekleştirilen 7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni’nde, “İş birliği ve Etkileşim” özel kategorisinde ikincilik ödülü aldı.


Wolfteam’E Ramazan’A Özel Göbeklitepe Gece Haritası Eklendi

Wolfteam’e Ramazan’a özel Göbeklitepe Gece Haritası eklendi


Ramazanda Kurumsal İftarlarınız İçin İstanbul Lütfi Kırdar Borsa Restaurant.

KURUMSAL İFTAR DAVETLERİNİZ İÇİN İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR- BORSA RESTAURANT SİZLERİ BEKLİYOR


Darüşşafaka İle Tekfen 2019 2020 Sezonuna Birlikte Devam Edecek

Tekfen Holding, Türk basketbolunu Avrupa liglerinde temsil eden Daçka ile gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşmasını yeniledi. Kara Panterler bu yıl da Basketbol Süper Ligi’nde ve EuroCup’ta “Darüşşafaka Tekfen” adıyla mücadele etmeye devam edecek.


Etiketler: olan, Garanti, BBVA, Kouroutakis, girişimcilikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img