4 Temmuz 2019 Perşembe 11:08

GÜNDEM

Garanti Bbva Partners’In 2019 2020 İlk Dönem Başvuruları Başlıyor

Garanti Bbva Partners’In 2019 2020 İlk Dönem Başvuruları Başlıyor

34volt » 34Volt

Uzun yıllardır yürüttüğü ve stratejik olarak önceliklendirdiği girişimcilik çalışmaları ile girişimcileri destekleyen Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem başvuruları başlıyor. Girişimcilik eko sistemine olan katkısı ile fark yaratan Garanti BBVA Partners’a başvurular 3 – 17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilebilecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İşini yeni kuran, bu kapsamda cesarete ihtiyaç duyan ve yenilikçi fikirlerini anlatmak için gerekli yolları ve kaynakları arayan girişimcilere destek veren Garanti BBVA Partners, yeni dönemde de girişimcilerin sürdürülebilir büyüme ve strateji geliştirmesine olanak sağlamaya devam ediyor.

Girişimlere ihtiyaç duyduğu ofis, mentorluk, ihtiyaçlarına yönelik eğitim desteğinin de verildiği Garanti BBVA Partners Hızlandırma Programı’nın 2019 yılı başvuruları ise 3 – 17 Temmuz tarihleri arasında https://www.garantibbvapartners.com/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Başvurular sonrasında seçim sürecinden başarıyla geçen tüm girişimciler, projelerini hayata geçirmek ve sürdürülebilir kılmak amacıyla programın sunduğu tüm desteklerden yararlanabilecekler. Programa, asgari uygulanabilir ürün ve hizmete sahip, üç yıldan kısa süredir faaliyet gösteren, ölçeklenebilir iş modeline sahip tüm girişimler başvuruda bulunabilecek.

Her ölçekten ve sektörden erken aşama girişimin, KOBİ’lerin ve büyüyen girişimlerin desteklenmesi, projelere ivme kazandırılması amacıyla 2015 yılında hayata geçen Garanti BBVA Partners çatısı altında bugüne kadar 50’ye yakın girişimciye destek verildi.İlginizi Çekebilir

Bülten Levi's® X Stranger Things Sonbaharkış 2019

LEVI’S® x STRANGER THINGS SONBAHAR/KIŞ 2019


Lg, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ İle Akıllı Ev Cihazlarına Bağlantıyı Daha Da Kolaylaştırıyor

Yeni ThinQ™ Uygulamasındaki Ses Tanıma Özelliği, Kullanıcılara


Enerji Çalışanları Haftası Başladı!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in 7 Ekim’de Antalya’da müjdesini verdiği ve bundan sonra her yıl kasım ayının ikinci haftası kutlanacak olan ‘Enerji Çalışanları Haftası’ başladı. Riskli ve uzmanlık isteyen bir alan olan enerjide, akaryakıt sektöründe 250 bin, elektrik üretim, dağıtım ve perakendede 80 bin, doğalgazda 10 bin, LPG’de 50 bin ve kamuda 80 bin olmak üzere 470 binin üzerinde çalışan bulunuyor. Böylesine büyük bir kitleyi kapsayan ‘Enerji Çalışanları Haftası’ ile çalışanların emeklerinin ve başarılarının yanı sıra sanayiden turizme, hizmet sektöründen hane halkına kadar tüm alanlarda vazgeçilmez olan enerji sektörünün önemine dikkat çekilmesi amaçlanıyor.


'Türkiye'nin Verisini Koruyarak Ulusal Güvenliğimizi Sağlıyoruz'

Türk Telekom Üst Yöneticisi Dr. Paul Doany, “Türkiye’deki dijital dönüşümün en önemli aktörüyüz” dedi.


Avrupa 819 Milyon Ton Karbondioksitten Rüzgar Enerjisi Sayesinde Kurtuldu

EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR


Etiketler: Garanti, BBVA, Partners, yeni, ihtiyaçYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img