10 Nisan 2019 Çarşamba 11:02

GÜNDEM

G Lingerie 52. Mağazasını Konya Kent Plaza Avm’De Açtı

G Lingerie 52. Mağazasını Konya Kent Plaza Avm’De Açtı
G Lingerie 52. Mağazasını Konya Kent Plaza Avm’De Açtı
G Lingerie 52. Mağazasını Konya Kent Plaza Avm’De Açtı
G Lingerie 52. Mağazasını Konya Kent Plaza Avm’De Açtı

34volt » 34Volt

Dünyaca ünlü iç giyim markalarını bir arada sunan G Lingerie, 52. mağazasını Konya Kent Plaza AVM’de açtı. Türkiye’de iç giyim mağaza kültürünü yeni konsepti ile baştan aşağı değiştiren G Lingerie, 100 metrekare alana sahip mağazasında, bünyesindeki iç giyim markaları ile kadınlara pratik ve şık çözümler sunmaya devam edecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa ve dünyanın en büyük 20’den fazla iç giyim ve çorap markasını Türkiye’de tek bir çatı altında toplayan G Lingerie, şu anda 52 mağaza ile 24 farklı ilde hizmet veriyor. Markalı, yüksek kalitede, farklı fonksiyonel özelliklere sahip iç giyim ve çorap ürünleri piyasasında Türkiye’de rakipsiz olan G Lingerie, tüm Türkiye'de yıl sonuna kadar 65 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.İlginizi Çekebilir

Küçük Alanlarda Büyük Konfor Armis Daybed Bb

Son teknolojik makine parkurunda ürettiği yatak, baza, başlık ve beyaz grubu tekstil ürünleriyle dikkat çeken Armis, ürün yelpazesine yepyeni bir ürün daha ekledi: Daybed. Hem yatak, hem sandık, hem kanepe olarak üç farklı beklentiye tek bir üründe ile karşılık veren Daybed, konforunu ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.


Deprem Sonrasında İstanbul’Da Taşınma Hareketliliği Arttı.

Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut.com, İstanbul’da meydana gelen deprem sonrası, taşınma verilerini inceledi. Armut verilerine göre depremden önceki hafta ile deprem haftası karşılaştırıldığında İstanbul içi taşınma taleplerinde %11’lik bir artış meydana geldi.


Bahcesehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ Cinsiyet Eşitliği İçin Elçi Oldu

İş yerinde cinsiyet es¸itligˆi kavramını kurumsal ku¨ltu¨ru¨nu¨n bir parc¸ası haline getirmeyi hedefleyen Bahçeşehir Koleji, kadınların ve erkeklerin is¸ hayatında birlikte büyümelerini, kadınların is¸ hayatına girmelerini, yine kadınların is¸ hayatında kalmalarını ve etkili liderler olarak yükselmelerini hedefleyen PWN I·stanbul ile ortak hareket ederek kadın es¸itligˆi konusuna dikkat çekiyor. Toplumsal cinsiyet eşitliğini kurum kültürünün önemli bir yapı taşı olarak gören Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, PWN I·stanbul’un cinsiyet eşitliği konusunda ses getiren projesi Es¸itlik Elc¸isi CEO’lar Hareketi’nin destekçileri arasındaki yerini aldı.


Yenidoğan Bebeklerde En Sık Görülen Cilt Döküntüleri

Yenidoğan döneminden itibaren çocuklarda ortaya çıkan çeşitli cilt döküntüleri, anneleri zaman zaman endişeye düşürüyor. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Perihan Çobanoğlu Saf, en sık görülen 6 cilt hastalığı hakkında bilgi verdi.


Gain Global Gaziantep Teknopark İle İş Birliği Protokolü İmzaladı

Gain Global Gaziantep girişimcilik alanında etkinlikleri başlatmak ve yaygınlaştırmak üzere döneme Teknopark Gaziantep ile iş birliği protokolü imzalayarak başladı.


Etiketler: Türkiye, giyim, çorap, Lingerie, farklıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img