14 Kasım 2019 Perşembe 09:02

GÜNDEM

Frudia My Orchard Soothing Gel İle Tazelenme Zamanı

Frudia My Orchard Soothing Gel İle Tazelenme Zamanı
Frudia My Orchard Soothing Gel İle Tazelenme Zamanı
Frudia My Orchard Soothing Gel İle Tazelenme Zamanı

34volt » 34Volt

Türkiye’nin en sevilen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden Watsons öncülüğünde geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına giriş yapan Frudia, cilt bakım serisini yeni My Orchard Soothing Gel çeşitleri ile genişletiyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

K-Beauty akımının en sevilen ve tercih edilen markaları arasında yer alan Frudia, özellikle sonbahar ve kış mevsiminde daha fazla neme ve bakıma ihtiyaç duyan cildiniz için My Orchard Soothing Gel çeşitlerini Watsons müşterileriyle buluşturuyor.

My Orchard Soothing Gel yüz, vücut ve el bakım ürünleri My Orchard Aloe Vera Soothing Gel, Peach Soothing Gel ve Cactus Soothing Gel cildine özen gösterenleri bekliyor!

Frudia ile cildini ferahlat, yatıştır ve nemlendir

Frudia My Orchard Soothing Gelrengarenk tasarımlarıyla cilt bakım rutininize haz katıyor.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

Frudia My Orchard Aloe Soothing Gel: 34,95 TL

Frudia My Orchard Peach Soothing Gel: 34,95 TL

Frudia My Orchard Cactus Soothing Gel: 34,95 TL

**Belirtilen fiyatlar Kasım güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Hakkımızda

A.S. Watson Group

Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.200 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşteri ve üye, 12 perakende markasından mağazalar ve online aracılığıyla alışveriş yapmaktadır.

A.S. Watson, 178 yıllık uzun bir mirasa sahiptir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, hissedarlarımız ve daha geniş bir topluluğa fayda sağlamak için geniş konjonktürde yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarıyla dünyada bir fark yaratmayı ve dokunduğumuz herkesin hayatına daha fazlasını getirmeyi taahhüt ediyoruz. Sosyal Sorumluluk sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

12,900’ü Hong Kong’da olmak üzere dünya çapında 140.000'den fazla çalışana sahip A.S. Watson Group ayrıca 50'den fazla ülkede liman ve ilgili hizmetler, perakende satış, altyapı, enerji ve telekomünikasyon olmak üzere beş temel iş koluna sahip dünyaca ünlü çok uluslu bir holding olan CK Hutchison Holdings Limited'in de bir üyesidir.

Watsons

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 13 pazarda 7.200'den fazla mağaza ve 1.500'den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009'dan bu yana, Watsons Asya'da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur *. Avrupa'da, Watsons ayrıca Ukrayna'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye, 100’e yakın şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır.

Web sitelerimizi ziyaret edin:

* Campaign Asia-Pacific, 8.000'den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası”İlginizi Çekebilir

En İnovatif Home Iot Projeleri Anadolu Sigorta Hackathon’Da Yarıştı

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Anadolu Sigorta Hackathon’da, “Home IoT” ile ilgili en yenilikçi projeler yarıştı. Grup İndirimi, yapay zeka ile konutlardaki elektrik kaynaklı risklerin hesaplanmasına dayanan projesiyle birinci olurken, LPC 4088 grubu, konutlardaki su baskınlarını tahmin etmeye odaklanan projesiyle ikinci ve KD Sigorta grubu ev içi nesnelerin interneti uygulaması ile müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik İmece adlı projesiyle üçüncü oldu.


Shell & Turcas Enerjisini Güneşten Alan İstasyon Sayısını 3’E Çıkardı

Gerçekleştirdiği yenilikçi yatırımlarıyla Türkiye’de akaryakıt sektörüne öncülük eden Shell & Turcas, ülke çapında elektriğini güneş enerjisinden sağlayan istasyon sayısını artırıyor. Shell & Turcas, Ankara Küçükesat Shell istasyonundan sonra Ankara OSB ve Güzelyalı İzmir Shell istasyonlarını da elektriğini güneş enerjisinden sağlayan istasyonlara dönüştürdü. Shell & Turcas böylece ülke çapında elektriğini güneş enerjisinden sağlayan istasyon sayısını 3’e çıkardı.


Kobilerde Dijitalleşme Ve E İhracat Forumu Gerçekleşti

Tüm Sanayici İşadamları Derneği’nin (TÜMSİAD), “Büyük Türkiye için Üretmeye Devam” mottosuyla dördüncü defa gerçekleştirdiği “Kobilerde Dijitalleşme ve E-ihracat” forumu İstanbul Ticaret Odası işbirliği ve Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır’ın katılımıyla İstanbul’da gerçekleşti. Forumdan, dijital yatırımlar ve e-ihracata yönelik yerli ve milli üretimin önemine dair çarpıcı mesajlar verildi


Teknosa’Dan Anneleri Teknoloji İle Donatacak Kampanya

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü markası Teknosa, Anneler Günü’ne özel “Harcadıkça Kazan” kampanyası ile 3-13 Mayıs tarihleri arasında annelerin yüzünü güldürecek hediye alışverişinin adresi oluyor.


Türktraktör 2019’Un İlk Yarısında Yurt Dışı Satış Cirosunu %45 Artırdı

31 Temmuz 2019 – Kuruluşunun 65. yılını kutlayan TürkTraktör, 2019 yılının ilk yarısına ait finansal sonuçlarını açıkladı.


Etiketler: Watsons, fazla, Soothing, Orchard, güzellikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img