8 Nisan 2019 Pazartesi 09:32

GÜNDEM

Frig Vadisi’Nde Bisikletle Büyülü Bir Yolculuk…

Frig Vadisi’Nde Bisikletle Büyülü Bir Yolculuk…
Frig Vadisi’Nde Bisikletle Büyülü Bir Yolculuk…
Frig Vadisi’Nde Bisikletle Büyülü Bir Yolculuk…
Frig Vadisi’Nde Bisikletle Büyülü Bir Yolculuk…
Frig Vadisi’Nde Bisikletle Büyülü Bir Yolculuk…
Frig Vadisi’Nde Bisikletle Büyülü Bir Yolculuk…
Frig Vadisi’Nde Bisikletle Büyülü Bir Yolculuk…

34volt » 34Volt

Afyonkarahisar’ın kültürel mirasını tanıtmayı misyon edinen NG Afyon'un desteğiyle, bu yıl7. kez düzenlenen ‘Frig Vadisi Bisiklet Turu’ 25-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Frig Vadisi’nin binlerce yıllık tarihinin keşfedileceği turda, amatör ve profesyonel bisikletçiler ter dökecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bisikletleri üzerinde 3 gün boyunca 180 km'lik bir parkuru tamamlayacak olan bisiklet severler, bölgenin binlerce yıllık tarih ve kültür mirasını keşfedecek. Binlerce yıldır farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan, ekstrem sporların son yıllardaki yeni rotası Afyonkarahisar’da, Frigya’nın izlerinin ve muhteşem kültürünün keşfedileceği bisiklet turu 3 gün sürecek.

3 gün boyunca Afyonkarahisar tarihinin keşfedileceği tur, Frig Vadisi’nin kalbi olan İhsaniye’den başlayacak. 65km’lik ilk günün parkuru Ayazini köyünde son bulacak. Bisiklet tutkunları turun ikinci gününde bölgenin Urumkuş ve Sarıcaova rotasına doğru hareket edecek. Üçüncü gün yine İhsaniye’den başlayacak olan bisikletliler, Arog filminin çekildiği Memeç Kayalıkları ve doğal güzelliğiyle bilinen Emre Gölü’nü ziyaret ettikten sonra başladıkları nokta olan İhsaniye’de turu sonlandıracaklar.

Frig Vadisi Bisiklet Turu’na özel konaklama paketi

NG Afyon’un 25-28 Nisan tarihleri arasında ‘Frig Vadisi Bisiklet Turu’ için özel olarak sunduğu konaklama fırsatı, misafirlerini cezbediyor. NG Afyon’un iki kişilik odada, yarım pansiyon, 3 gece 2 kişi 2.220TL’den başlayan fiyatlarıyla konuklar unutulmaz bir deneyime imza atacak.

*Bisiklet turuna kayıt ücreti pakete dahildir.

*Frig Vadisi Bisiklet Turu paketinden faydalanan misafirler, konaklama tarihleri içerisinde geçerli olan %20 masaj indirimin de sahibi oluyor.

FRİG VADİSİ BİSİKLET TURU PROGRAMI;

25 NİSAN PERŞEMBE (Afyonkarahisar / İhsaniye Kamp alanı giriş)

14:00-24:00 KAYIT, ÖZEL TASARIM FORMA VE YEMEK FİŞLERİNİN DAĞITIMI

*Erken Giriş Yapanlara Bölgesel (20Km) Tur.

20:00 Afyonkarahisar Otogar-İhsaniye arası transfer aracı hareket eder. ( Afyon-İhsaniye 30Km - 1 Kamyonet - 1 Minibüs )

*İhsaniye Kamp Alanımız Sabittir.

*Tüm Yollar CİTY BİKE ve MTB İçin Uygundur.

26 NİSAN CUMA

08:00 – Kahvaltı.

09:00 – 17:00 – İhsaniye – Ayazini 65 Km Bir Parkur Toprak Yol ( city bike ve mtb ).

19:00 – Akşam Yemeği.

20:30 – Tadı Damağında Sohbetler.

21:00 – Afyonkarahisar Otogar – İhsaniye Transfer ( 2 Günlük Katılımcılar İçin ).

27 NİSAN CUMARTESİ

08:00 – Kahvaltı.

09:00 – 17:00 – İhsaniye – Urumkuş – Sarıcaova – İhsaniye (50Km - 60Km Goy Goy Bol).

19:00 Akşam Yemeği.

20:30 Canlı Müzik Eğlence

28 NİSAN PAZAR

08:00 – Kahvaltı.

09:00 – 16:00 – İhsaniye – Memec Kayalıkları – Emre Gölü – Bayramaliler – İhsaniye (50Km).

*İsteyenler Afyonkarahisar Merkeze Dönüşü Bisikletle Yapabilir

NG Hotels grubunun ilk 5 yıldızlı oteli olarak açılan NG SAPANCA Wellness & Convention 2008 yılında, zincirinin ikinci halkası olan NG AFYON Wellness & Convention ise 2012 yılında hizmete açılmıştır.

Otellerimiz NG SAPANCA Wellness & Convention ve NG AFYON Wellness & Convention isimleri altında faaliyet göstermektedir. Otel isimleri, Güral Afyon ya da Güral Sapanca olarak basında yer aldığında karışıklığa neden olmaktadır.

Effect Halkla İlişkiler

Damla Açıkalın

Bilgi ve rezervasyon için:

Telefon: 0272 220 22 22

NG Sapanca:(0264) 242 5600

NG Afyon: (0272) 220 2222

NG Hotels Hakkında

Her konuğumuzu, tek konuğumuz gibi ağırlarız!" hizmet felsefesiyle çalışan NG otelleri dinlenmek, yenilenmek, keyifli bir tatil geçirmek ya da iş toplantılarından maksimum verim almak isteyenlere bu felsefeyle hizmet sunmakta. Otellerinin hizmet kalitesi misafir tercihlerinin yanı sıra bağımsız kuruluşlar tarafından belgelenmiştir.

Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels markasıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan grubun ilk 5 yıldızlı oteli 2008 yılında Sapanca’da açılan NG Sapanca Wellness & Convention’dır. Otel, 287 odası ile niş bir sektör olan wellness/spa alanında hizmet vermektedir. NG Sapanca ulusal ve uluslararası düzeyde pek çok ödüle sahiptir. Ödüllerinden bazıları;

Zincirin ikinci halkası olan NG Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi. Kısa zamanda başarıya ulaşan NG Afyon, misafirlerine yaşattığı lüks termal deneyimi ile rakiplerindan sıyrılmaktadır. Otel, 428 odaya sahiptir. NG Afyon da kuruluşundan bugüne farklı kurum ve kuruluşlar tarafından pek çok ödüle layık görülmektedir.

NG Hotels sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla NG Sapanca Türkiye’de 8 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı ilk otel, NG Afyon ise yine 8 farklı kalite belgesine sahip ilk termal oteldir.

Kongre turizmine yönelik olarak inşaatı süren İstanbul Marriott West projesi ve Sapanca’daki NG Sapanca Club grubun açılması planlanan yeni otelleridir.İlginizi Çekebilir

Abdi İbrahim, Afrika'da Yatırım Fırsatlarını Değerlendirdi

Abdi İbrahim, Johannesburg’da düzenlenen Afrika Yatırım Forumu’na Türkiye’den davet edilen tek Türk ilaç firması olarak katıldı. Bölgedeki yatırım fırsatlarını değerlendiren Abdi İbrahim, Afrika kıtasında daha da büyümeyi planlıyor. Afrika Kalkınma Bankası tarafından düzenlenen toplantılarda Afrikalı iş örgütleri ve iş insanlarıyla bir araya gelen Abdi İbrahim, yatırım ve yerelleşme konularındaki deneyimini paylaşarak, kıtadaki projeler hakkında bilgi aldı.


Tragger'e Atık Toplama Üst Yapısı Eklendi

İnsan ve çevre odaklı sürdürülebilir gelecek doğrultusunda çalışmalarını sürdüren CDMMobil, yeni nesil hizmet araçları TRAGGER ürün ailesini geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcı deneyimi esas alınarak tasarlanan ve üretilen yüzde 100 elektrikli TRAGGER ürün ailesi, fosil yakıtların giderek terk edildiği günümüzde sürdürülebilir bir gelecek için en iyi alternatif hizmet aracı olarak öne çıkıyor.


Ng Hotels’De Çocuklar Çok Mutlu

Daima misafir memnuniyetini ön planda tutan NG Hotels, “1. Yarıyıl Fırsatı” ile çocuklarınızla birlikte keyifli bir ara tatil fırsatı sunuyor.


Mckinsey & Company İnsan Kaynağının Doğru Yönetilmesi Şirketleri 2 Kat Güçlendiriyor

McKinsey & Company insan kaynaklarında yaşanan dönüşüm ve trendleri açıkladı. McKinsey araştırmalarına göre, İnsan Kaynakları yeni, dijital çağa uygun yeteneklerin geliştirilmesi ve değere dönüştürülmesinde stratejik bir rol üstlenmeye hazırlanıyor. Bu kapsamda McKinsey Kıdemli Ortağı Amadeo Di Lodovico, İK’da gerçekleştirilecek kökten bir dönüşümle şirketlerin rakiplerini geride bırakan, sürdürülebilir bir başarı yakalayabileceklerini dile getirdi.


Kazandıran Taktikler

YKS’YE GERİ SAYIMDA SINAV KAZANDIRAN TAKTİKLER


Etiketler: İhsaniye, olan, Afyon, Sapanca, AfyonkarahisarYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img