16 Temmuz 2019 Salı 12:00

GÜNDEM

Fibabanka, Multinet Up İle İş Ortaklığına İmza Attı

Fibabanka, Multinet Up İle İş Ortaklığına İmza Attı
Fibabanka, Multinet Up İle İş Ortaklığına İmza Attı
Fibabanka, Multinet Up İle İş Ortaklığına İmza Attı

34volt » 34Volt

Müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarını hızla karşılayabilmek için dijitalleşmeyi odağına alarak tabana yayılan Fibabanka, Multinet Up ile iş ortaklığına imza attı. Fibabanka maaş müşterileri, %0 faiz oranı ile 600 TL – 2.000 TL arasında değişen kredi fırsatından faydalanabiliyorlar. Ayrıca, sigorta bedeli ve kredi tahsis ücreti ödemeden, 4 taksitte geri ödeme yapabiliyorlar. Kredi tutarının Multinet Up kartına aktarılmasının ardından Multinet Up anlaşmalı marketlerde, kredi bakiyesi tek seferde ya da farklı alışverişlerde kullanılabiliyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Multinet Up kartı olan Fibabanka maaş müşterileri, 444 88 88 Telefon Bankacılığı veya şubeler üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Fibabanka Hakkında:

Fiba Grup bünyesine 27 Ekim 2010 tarihinde katılan Fibabanka, “Anlarız hızla, çözeriz hızla” yaklaşımı ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla hizmet vermektedir. Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’de toplam 66 şubesi ve yaklaşık 1.600 çalışanı ile Kurumsal, Ticari, KOBİ, Bireysel, Tarım ve Özel Bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

Multinet Up Hakkında:

1999 yılında kurulmuş Multinet Up, Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketidir. 21.000 kurumsal müşterisi, 2 milyon kart kullanıcısı ve 40.000 üyeden oluşan üye iş yeri ağı ile Multinet Up, 2010 yılından bu yana Fransız Up Group’un bir parçasıdır. Multinet Up, şirketlere faydalar yönetimi, tedarik çözümleri ve finansal servisler platformu olmak üzere 3 ana kolda faaliyetlerini sürdürmektedir.İlginizi Çekebilir

Tsubasa Sahalara Geri Döndü

Yılın transfer bombasını Cartoon Network patlattı. Cristiano Ronaldo ve Messi’yle birlikte dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Tsubasa Oozora, artık itibaren gollerini Cartoon Network ekranlarında atacak.


Yazın Vazgeçilmezi Sandaletler N11.Com’Da!

Yaz aylarında, kıyafetlerini hafif ve rahat parçalarla tamamlarken şıklığından da ödün vermek istemeyen kadınlar, sadece yazlık alanlarda değil şehirde de sandaletleri tercih ediyor. n11.com; ister şehirde, isterse yazlık alanlarda hafif tasarımlardan vazgeçemeyen moda tutkunları için, birbirinden farklı sandalet, terlik ve ayakkabı modellerini bir arada sunuyor.


Endüstriyel Kaplama Sektörünün Robotlaşma Hamlesi

‘PaintExpo Eurasia 2019’ ve ‘Surtech Eurasia 2019’ sektörün liderlerini ağırladı


Aso 1. Osb’Yi Geleceğe Taşıyacak 10 Parametre

Ortak Akıl Toplantıları’nın19’uncu durağı Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi oldu. Turkishtime ve Halkbank ortaklığıyla düzenlenen toplantının moderatörlüğünü Emre Alkin üstlendi. Bölge, başkent Ankara'nın ülke ekonomisine artı değerler katan bir sanayi merkezine dönüştürülmesinde çok önemli bir rol oynadı.


Röportaj Önerisi Ekim Sergisi 40.Sanat Yılını Kutlayan; Ahmet Yeşil’İn ‘ Sesler Ve İzler’ Sergisi Galeri Diani’De

RÖPORTAJ ÖNERİSİ


Etiketler: Multinet, Fibabanka, Hakkında,, 2010, hızlaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img