23 Ekim 2019 Çarşamba 10:28

MODA

Feride’Den İlk Kareler Geldi

Feride’Den İlk Kareler Geldi
Feride’Den İlk Kareler Geldi
Feride’Den İlk Kareler Geldi

34volt » 34Volt

FERİDE’DEN İLK KARELER GELDİ

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İŞTE O FOTOĞRAFLAR

Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan yılın en renkli komedi filmi Feride’nin setinden ilk fotoğraflar geldi. Senaryosunu Zeynep Çamcı’nın kaleme aldığı filmin çekimleri İstanbul’un eski semtlerinden biri olan Yedikule’de başladı. Filmde her karakter için özel tasarlanan kostümler ve aksesuarlar çok konuşulacak.

Yer altında kahraman kostümleri dikilen bir atölye de terzilik yapan Feride’nin, emek ve sevgi hırsızı patronuna baş kaldırıp iddialaşması ve daha sonra moda devlerine kafa tutan yolculuğunu anlatan film, gücünü sevgiden alan kahramanların hikayesini seyirciyle buluşturacak.

Yapımcılığını UNG Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ali Yorgancıoğlu ve Zeynep Çamcı’nın birlikte oturduğu filmde; Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız, Anıl Tetik, Osman Akça, Ceren Taşçı, Ali Barkın, Aycan Koptur, Fırat Sobutay gibi başarılı birçok isim rol alıyor.İlginizi Çekebilir

Alışverişe Nevruz Tatili Dopingi

Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi alışverişe can suyu olan özel günlere bir yenisi daha eklendi… 21 Mart’ta kutlanan Nevruz Bayramı, tatillerini Türkiye’de geçiren baştaİran olmak üzere Ortadoğulu turistler için biralışveriş şenliğine dönüştü. 21 Mart ile başlayıp bir aydan fazla devam eden Nevruz Bayramı döneminde yapılan perakende alışverişinde önemli bir ticaret hacmi yaratarak perakendeye doping etkisi yarattı.


Stevie Awards’Dan Inveon’A İş Ortakları Aracılığıyla İki Ödül Birden…

Güçlü ürünleri ve kaliteli hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst düzeye taşıyan Inveon, iş dünyasının en saygın ödülleri arasında gösterilen Uluslararası Stevie Ödülleri’nden hizmet verdiği markalar aracılığıyla iki ödül birden aldı.


Sap Türkiye’De Önemli Atama Sap Türkiye’De Kamu İlişkileri Direktörlüğü Görevine Dr. Onur Yıldırım Getirildi

SAP Türkiye’nin Kamu İlişkileri Direktörlüğü görevine Dr. Onur Yıldırım getirildi. SAP EMEA’nın Dijital Kamu yapılanması içerisinde göreve başlayan Yıldırım yeni görevinde, SAP’nin Türkiye’de kamu politikası ve regülasyonlar ile ilgili çalışmalarından; kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile ilişkilerinden sorumlu olacak. SAP’ye katılmadan önce son olarak McKinsey & Company’nin Türkiye Kamu ve Sosyal Sektör İş Geliştirme Lideri olarak görev yapan Yıldırım, kamuda kariyerine 2005 yılında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nda (TCMB) başladı. Daha sonra Philip Morris Sabancı’da Kurumsal İlişkiler Müdürü ve Intel Corporation’da Kurumsal ve Kamu İlişkileri Direktörü olarak görev yaptı.


And Pastel’De Taşın Düşün Dönemi Kiralar Eve Dönüşüyor

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’daki konut projesi AND Pastel’de Taşın Düşün dönemini başlattı. Şirket, ‘’Kiralarınız Eve Dönüşsün’’ diyerek, AND Pastel’de kira öderken ev sahibi yapıyor.


Dünyanın Geleneksel Lezzetleri Etnospor Kültür Festivali’Nde Buluşuyor

DÜNYANIN GELENEKSEL LEZZETLERİ


Etiketler: Zeynep, Çamcı, Feride, İŞTE, FOTOĞRAFLARYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img