23 Ekim 2019 Çarşamba 10:28

MODA

Feride’Den İlk Kareler Geldi

Feride’Den İlk Kareler Geldi

34volt » 34Volt

FERİDE’DEN İLK KARELER GELDİ

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İŞTE O FOTOĞRAFLAR

Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan yılın en renkli komedi filmi Feride’nin setinden ilk fotoğraflar geldi. Senaryosunu Zeynep Çamcı’nın kaleme aldığı filmin çekimleri İstanbul’un eski semtlerinden biri olan Yedikule’de başladı. Filmde her karakter için özel tasarlanan kostümler ve aksesuarlar çok konuşulacak.

Yer altında kahraman kostümleri dikilen bir atölye de terzilik yapan Feride’nin, emek ve sevgi hırsızı patronuna baş kaldırıp iddialaşması ve daha sonra moda devlerine kafa tutan yolculuğunu anlatan film, gücünü sevgiden alan kahramanların hikayesini seyirciyle buluşturacak.

Yapımcılığını UNG Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ali Yorgancıoğlu ve Zeynep Çamcı’nın birlikte oturduğu filmde; Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız, Anıl Tetik, Osman Akça, Ceren Taşçı, Ali Barkın, Aycan Koptur, Fırat Sobutay gibi başarılı birçok isim rol alıyor.İlginizi Çekebilir

İstanbul’Un Otopark Sorunu Her Açıdan Tartışıldı

İSTANBUL’UN OTOPARK SORUNU HER AÇIDAN TARTIŞILDI


Homely Yours Kombinin İçin, Koton’Dan İlham Al

Koton Skirtly Yours Styled by Melis Ağazat İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’yla Homely Yours kombinleri yaratarak, evdeyken bile şıklığını koruyabilirsin!


Nisan Ayında Konut Satışları Azaldı

İstanbul’da, Nisan ayında 6 bin 113 konut satıldı. Konut satışları Mart ayına göre yüzde 69,2, bir önceki yılın Nisan ayına göre ise yüzde 64,4 azaldı. Bir önceki yıla göre, sıfır konut satışlarında yüzde 71,3, ikinci el konut satışlarında yüzde 59,5 azalış kaydedildi. Toplam konut satışları içerisinde ipotekli konutların payı, yüzde 40,1 oldu. Konut satışı en fazla düşen ilçe Sarıyer olurken, hiçbir ilçede artış görülmedi. Hem İstanbul’da hem de Türkiye’de konut fiyatları yükselirken, yabancılara satılan toplam konutların yüzde 47’si İstanbul’da gerçekleşti.


Tıbbi Cihaz Platformundan “Darboğazdayız” Mesajı

Tıbbi cihaz teknolojileri; sağlıklı bireylerin sağlığının korunması ve hasta bireylerin sağlığına yeniden kavuşturulması için gerekli tanı, tedavi, izleme ve bakım aşamalarında yeni teknolojilerin ülkeye girişine öncülük etmektedir. Sektörün önde gelen firmaları, kamu sağlığının iyileştirilmesinde ve aynı zamanda cihazların güvenli ve etkili kullanımının sağlanmasında veya sağlık meslek mensuplarının yeni teknolojiler/prosedürler üzerinde eğitilmesinde rol alarak sağlık ekosistemi için çok büyük bir katma değer yaratmaktadır.


Çimsa’Nın İnovatif Ürünü Duro’Ya Arkitera’Dan Ödül

Sabancı Holding iştiraki Çimsa, yapı ve mimarlık sektörünün prestijli ödülleri olan Arkitera Ödülleri’nde DURO ürünüyle, “Taşıyıcı Sistemler, Altyapı Bileşenleri, Kaba Yapı Bileşenleri” kategorisinde Arkitera Yapı Malzemesi Ödülü’ne layık görüldü.


Etiketler: Zeynep, Çamcı, Feride, İŞTE, FOTOĞRAFLARYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img