26 Temmuz 2019 Cuma 15:33

GÜNDEM

Fdr “Oyun Cumhuriyeti” Yaz Turnuvaları Başlıyor!

Fdr “Oyun Cumhuriyeti” Yaz Turnuvaları Başlıyor!
Fdr “Oyun Cumhuriyeti” Yaz Turnuvaları Başlıyor!
Fdr “Oyun Cumhuriyeti” Yaz Turnuvaları Başlıyor!
Fdr “Oyun Cumhuriyeti” Yaz Turnuvaları Başlıyor!

34volt » 34Volt

İstiklal Caddesi Fitaş Pasajı’ndaki ilk şubesinin kapılarını Haziran’da açan Türkiye’nin yüksek performanslı oyun ve espor merkezi FDR “Oyun Cumhuriyeti” yaz turnuvalarını duyurdu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Oyuncular FDR’nin espora hazır, profesyonel ekipmanlı sistemlerinde ASUS ROG sponsorluğunda düzenlenen PUBG Turnuvası’na katılarak ödüller için yarışacak. FDR “Oyun Cumhuriyeti” turnuvalarını sosyal medyalarından paylaşan oyuncuları da hediyeler bekliyor.

FDR “Oyun Cumhuriyeti” oyunseverlerin yüksek performanslı oyun keyfini denemeleri için merkeze gelen ve ücretsiz üye olanlara iki oyun saati hediye ve üyelere özel sürprizler sunuyor.

“FDR olarak yola ‘Evinde böyle oynayamazsın!’ sloganıyla çıktık’” diyen FDR Pazarlama Direktörü İnanç Gülfidan “ve oyuncular için yalnızca FDR’de bulabilecekleri bir oyun dünyası yarattık” diye devam ediyor: “Burası oyuncuların yüksek teknolojiyi, espora hazır güçlü sistemleri, binlerce oyunu ve farklı oyun deneyimlerini bir arada bulabileceği, kendileri gibi oyuncularla birlikte zaman geçirebileceği bir oyun cumhuriyeti.”

Tüm turnuva katılımcılarını özel ödüller bekliyor

Yüksek performanslı oyun sistemlerini ışık hızında internetle destekleyen, oyuncular ve esporcular için özel dizayn edilen FDR’nin yaz turnuvaları hakkında, Etkinlik ve Sponsorluk Sorumlusu Tunahan Ertaş “PUBG sevenleri bu hafta sonu FDR’ye bekliyoruz. Turnuvalara katılanları ASUS ROG ödülleri bekliyor, sosyal medyalarında duyuranlara da ödüllerimiz var” diyor.

Hedef kısa zamanda 22 ilde oyun merkezleri açmak

Türkiye’yi espor seviyesinde yüksek performanslı oyun merkezi kavramıyla tanıştıran FDR “Oyun Cumhuriyeti” ikinci şubesini yakında Ataşehir Metropol’de açacak ve beş yıl içinde Türkiye’nin 22 noktasında oyunseverlere bekledikleri yüksek performanslı, espora hazır, profesyonel ekipmanlı oyun keyfini sunacak.

Hafta sonu oyunla dolu geçecek

FDR Yaz Turnuvaları 27 Temmuz Cumartesi 11:00’de ASUS ROG sponsorluğunda solo PUBG turnuvası ile başlayacak. Katılımcılar ödül dolu turnuvada hem eğlenecek hem de rekabete doyacak.

Kazananlara Büyük Ödüller

FDR Yaz Turnuvaları’na katılan iddialı oyuncular, aşağıdaki ödülleri kazanmak için oynayacaklar:

ASUS ROG SPONSORLUĞUNDA PUBG TURNUVASI ÖDÜLLERİ

1. oyuncuya: ASUS ROG Strix Flare RGB Cherry MX Red Mekanik Gaming Klavye 2. oyuncuya: ASUS ROG Delta Core Gaming Kulaklık 3. oyuncuya: ASUS ROG Gladius II Origin Aura Sync RGB Gaming Mouse 4. oyuncuya: FDR Oyun Cumhuriyeti’nde kullanabileceği 20 saat hediye 5. oyuncuya: FDR Oyun Cumhuriyeti’nde kullanabileceği 15 saat hediye 6. oyuncuya: FDR Oyun Cumhuriyeti’nde kullanabileceği 10 saat hediye 7. oyuncuya: FDR Oyun Cumhuriyeti’nde kullanabileceği 8 saat hediye 8. oyuncuya: FDR Oyun Cumhuriyeti’nde kullanabileceği 6 saat hediye 9. oyuncuya: FDR Oyun Cumhuriyeti’nde kullanabileceği 4 saat hediye 10. oyuncuya: FDR Oyun Cumhuriyeti’nde kullanabileceği 2 saat hediye

Başvurular internetten!

FDR - ASUS ROG PUBG Turnuvası (27 Temmuz 2019 Cumartesi, saat 11:00)

#

FDR hakkında:Fitaş Digital Republic, 1965 yılında Fitaş Sineması’nın Orta Doğu’daki en büyük sinema kompleksi olarak kurulmasıyla Akdemir ailesinin birinci jenerasyonu eğlence sektörüne adım attı. 1980 yılında AFM Film Stüdyoları ile Türkiye’nin ilk film stüdyolarını ailenin ikinci jenerasyonu kurdu. 1990 yılında AFM Sinemaları adıyla kaliteli sinemacılığı Türkiye’ye tekrar kazandıran, ailenin üçüncü jenerasyonu 2004 senesinde AFM’yi Türkiye’nin halka açılan ilk eğlence şirketi ve en büyük sinema zinciri haline getirdi. 2008 yılında sinema sektöründen çıkan grup dijital yatırımlara ağırlık verdi ve ILS Vision bu yatırımlardan biri olarak günlük 36 milyon izlenme alan bugün Türkiye’nin en büyük YouTuber ajansı haline geldi. FDR, kurduğu yeni ortaklıklar sayesinde Türkiye’nin dijital oyun pazarında şubeleşerek büyümeyi ve sinema sektöründe yaptığı gibi pozitif değişimin öncüsü olmayı planlıyor.

###

Özen Gedik Elgin / The Campaign Ideaİlginizi Çekebilir

Süper Lig’İn Yıldızları Etnospor Kültür Festivali’Nde Yarışacak!

BİLGİ NOTU


"Mezunları En Hızlı İş Bulan Üniversiteler" Açıklandı

Türkiye genelinde 179 farklı üniversiteden 47 bin 794 öğrenci ve mezun ile gerçekleştirilen Yükseköğretim İstihdam Endeksi 2019 araştırmasının sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre Özyeğin Üniversitesi, “Mezunları En Hızlı İş Bulan Üniversiteler” sıralamasında 2018’in ardından 2019’da da “Birinci” olarak bu başarıyı üst üste ikinci kez elde etti. Herhangi bir kurum veya kuruluştan finansal destek alınmadan yapılan araştırmaya göre, Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinin yüzde 39.93’ü mezun olduktan sonra ilk 6 ay içinde, yüzde 39.19’u ise mezun olmadan önce çalışmaya başlıyor.


Borusan Otomotiv Motorsport’Un Yeni Şampiyon Pilotu Yağız Gedik Video

Hazırlayacağınız haber metinlerinde bu bilgileri de kullanmak isteyeceğiniz düşüncesi ile sizlerle paylaşıyoruz.


Dans Trio Esmeye Başladı!

İstanbul Devlet Opera ve Balesi, sonbahar esintisi üçlü bale DANS TRİO’ yu sanat severlerle buluşturdu. BAHAR, NOX ve BOLERO eserlerini kapsayan DANS TRİO; 1 Kasım akşamı ilk kez izleyicilerin karşısına çıktı.


Kuveyt Türk Cebimpos’A Çoklu Kullanıcı Özelliği Geldi

Kuveyt Türk geçen yıl bankacılık sektöründe bir ilke imza atarak banka fark etmeksizin tüm kredi kartı ve ATM kartlarından akıllı telefonla ödeme alabilen CebimPOS’u işletmelerin kullanımına sunmuştu. Özellikle esnaf ve KOBİ’lere büyük kolaylık sağlayan CebimPOS’a şimdi de bankacılık sektöründe yine ilk ve tek olan çoklu kullanıcı özelliği eklendi.


Etiketler: Oyun, Cumhuriyeti, oyun, oyuncuya,, ASUSYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img