10 Ağustos 2018 Cuma 17:07

GÜNDEM

Fakir Hausgeräte Cevahir Avm Mağazası Açıldı

Fakir Hausgeräte Cevahir Avm Mağazası Açıldı
Fakir Hausgeräte Cevahir Avm Mağazası Açıldı

34volt » 34Volt

FAKİR HAUSGERÄTE

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CEVAHİR AVM MAĞAZASI AÇILDI

Elektrikli ev aletlerinin nesillerdir öncü markası Fakir Hausgeräte, mağaza ağını genişletmeye devam ediyor.

Üstün Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, yeni açılan mağazalarıyla ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırırken milyonlarca evde hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu yıl 85. Yılını kutlayan markanın tüm Türkiye’de 7000’den fazla mağazası bulunuyor.

Fakir Hausgeräte’nin Cevahir AVM’de açılan yeni mağazasında elektrikli süpürgelerden mutfak grubu küçük ev aletlerine, ısıtıcılardan ütülere, hava temizleyicilerden nem alma cihazlarına ve sıcak içecek gurubundan kişisel bakım ürünlerine kadar ürün gamında yer alan tüm ürünler tüketicilerle buluşuyor.

85 yıldır nesillerin hayatını kolaylaştıran Fakir Hausgeräte, genişleyen mağaza ağıyla güvenilir teknolojisini tüm Türkiye’ye ulaştırıyor.İlginizi Çekebilir

Vezirköprü'de Şölen Tadında Yarış

30 Haziran-01 Temmuz tarihlerinde Samsun’un Vezirköprü ilçesinde düzenlenen Türkiye Offroad Şampiyonası 3. Yarışı, kısa adı VEZİROFF olan Vezirköprü Offroad Kulübü’nün başarılı organizasyonu ile geride kaldı.


Teknotex İle Yapılar Kir Ve Suya Karşı Yüksek Direnç Kazanıyor

DYO’nun dış cephe boyası Teknotex mükemmel örtücülüğü ile yapıları neme ve suya karşı koruyor. Teknotex, lotus efekti sayesinde yüksek kir ve su itme direncine de sahip.


Düzeltme Ford Motorsport Türkiye Yeşil Bursa Rallisi’Nde Liderliği Devam Ettirdi!

İyi haftalar dilerim


İstanbul’Un En Cool Havuzu Ukiyo, Sezonu Açtı!

Muhteşem İstanbul manzarasına uzanan sonsuzluk havuzu ve Marcel Wanders imzalı sıra dışı tasarımı ile şehir havuzlarında çıtayı yükselten Fairmont Quasar İstanbul’un beşinci katındaki Ukiyo, bu yıl da kentte tatilin vazgeçilmez adresi…


Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri Luxus, Cihan Talay, Yerli Yersiz Doğaçlama Ve Cem İşçiler İle Devam Ediyor

Zorlu Center’ın açık havaya özel hazırladığı program tüm hızı ile devam ediyor. Ekim sonuna kadar devam edecek Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek konserler ve komedi performansları ile açık havanın keyfi Zorlu’da yaşanacak.


Etiketler: Fakir, Hausgeräte, Türkiye, mağaza, devamYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img