9 Nisan 2019 Salı 09:03

GÜNDEM

'Fahri Baba’Nın Yemek Keyfi

'Fahri Baba’Nın Yemek Keyfi

34volt » 34Volt

Kurtlar Vadisi’nin Abdülhey’i olarak tanınan ve son dönemin sevilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Fahri Baba’sı olarak hayatımızda yer edinen Kenan Çoban, eşi ve bebeği ile birlikte önceki gün Emaar Mall’da görüntülendi. Objektiflerimize gülümseyerek poz veren Çoban ailesi, Tickerzade’de keyifli bir akşam yemeği yiyerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com


İlginizi Çekebilir

Ayd Avm’Lerin Açılış Zamanı Ve Kısa Vadede Öngörülen Uygulamalar Hakkında Tavsiye Kararı

AYD olarak, Covid-19 salgınının Türkiye’de tespit edilmesi ile eş zamanlı olarak kamu sağlığının korunmasına destek olmak amacıyla hızlı adımlar atılmış, sektöre ışık tutmak maksadıyla bazı tavsiye kararları alınmıştır.


Korona Virüs Bir Rekora Daha İmza Attı

BASIN BİLDİRİSİ


Bilira Geleneksel Ama Etkinliğinde Bugün “Defi” Kavramı Ele Alınacak

BiLira, geçtiğimiz ay başladığı BiLira AMA (Ask Me Anything) etkinliklerinin ikincisini 9 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirecek. Bu etkinlikte BiLira, geleceğin finansında Decentralised Finance – DeFi kavramı ile ilgili merak edilenleri masaya yatıracak.


Saran S Sport Plus İle Film Keyfinin Tadını Çıkarın!

S Sport Plus Varsa Evde Sıkılmak Yok


Alzheımer Ve Parkinson Hastaları İçin 2 Yeni Mobil Uygulama

Abdi İbrahim, COVID-19 nedeniyle çoğunlukla evde kaldığımız bu dönemde bir ilke imza atarak Parkinson hastaları için akıllı takip özelliğinin, Alzheimer hastaları için ise hastalıkla ilgili merak edilen tüm bilgilerin yer aldığı iki yeni mobil uygulamayı hayata geçirdi


Etiketler: Fahri, Baba, Yemek, KeyfiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img