5 Kasım 2019 Salı 13:33

MODA

Evlenecek Her 3 Çiftten 2’Si Düğün.Com’Da

  Evlenecek Her 3 Çiftten 2’Si Düğün.Com’Da

34volt » 34Volt

Düğün.com evlenecek çiftlerle firmaları buluşturan ve evlenecek her 3 çiftten 2’sinin kullandığı bir internet sitesidir. Ayrıca ayda 1,5 milyon kişinin kullandığı MENA ve Avrupa’da 12 ülkedeki operasyonuyla Türkiye’de lider, dünyada ise ikinci en büyük dijital platformdur.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Düğün.com evlilik hazırlığı yapan çiftlerin düğüne ilişkin her konuda bilgi alabildiği, düğün modasını takip edebildiği ve düğün sektöründeki 40 binin üzerindeki firma ile buluşabildiği bir platformdur.

Çiftler böylece, 40’ın üzerinde şehirde, 36 farklı kategoride bütçesine uygun firmaya kolayca ulaşabiliyor. Beğendiği firmalardan hızlı fiyat teklifleri alarak, düğünlerini ekonomik bir şekilde planlayabiliyor.

Firmalar ise kendileri için önemli bir pazarlama kanalından destek alarak ve IT alt yapısını kullanarak Google aramalarında üst sıralarda çıkabiliyor. Sürekli gelişen algoritma ve ürünler sayesinde, her geçen gün daha çok firma, evlenme hazırlığı yapan çiftle buluşarak, kazancını artırabiliyor. Firmalar ekstra herhangi bir pazarlama ve reklam çalışması yapmalarına gerek kalmadan, hedef kitleleri ile buluşabiliyor.

Bunun yanı sıra firmalara iletilen tekliflerle onlar için önemli bir değer yaratılarak, büyümelerine katkı sağlanıyor. Ayrıca düğün sektörü için de yaklaşık 20 milyar liradan fazla ekonomik hacim yaratılıyor.

Kurucu ortak ve CEO Emek Kırbıyık, Amerika’da düğün planlama alanında uzun yıllaredindiği deneyimleri Türkiye’ye taşımaya karar verdi ve 2007 yılında Düğün.com’u kurdu. İki üniversite öğrencisi ile kurulan dijital platform, bugün 150 kişilik ekibi ile çiftlere ve firmalara hizmet veriyor.

Türkiye’nin yurt dışına da açılan en büyük dijital firmaları arasında

Düğün.com, geliştirdiği ürünler, evlenecek çiftlere ve iş ortaklarına yarattığı değer ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen dijital firmaları arasında yer alıyor. Kurulduğu günden bu yana ise yatırımcıların ilgi odağında ve her yıl ortalama yüzde 60 oranında büyüyor. Bir diğer deyişle, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yeni pazarlara açılan bir şirket.

Bunun yanı sıra Suudi Arabistan, Mısır, Katar, Kuveyt, Dubai, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri dahil 10 Orta Doğu ülkesinde yayın yapan Zafaf.net ile de 2015 yılında MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) pazarına da girdi. Yurt içinde gösterdiği başarıyı, çok kısa bir sürede bu bölgede de yakalayarak lider konuma geldi. Bugün Suudi Arabistan’daki düğünlerin 3’te 1’i Zafaf.net üzerinden gerçekleşiyor.

2016 yılında da anne adayları ve annelere özel bir platform olan Anneysen.com satın alındı ve sitenin trafiği yaklaşık 5 kat artırıldı. Bugün hamile her 2 kadından birine ulaşan Anneysen.com, ayda ortalama 4 milyon kadının hayatına dokunuyor.

Mikro anlamda ise Düğün.com, insan kaynağının mutlu ve verimli şekilde çalışabilmesini önemsiyor ve mutlu şirket kültürü yaratmak için sürekli çalışıyor. Çiftlere ve firmalara en iyi şekilde hizmet verebilmek ve onları en uygun şekilde eşleştirebilmek için, ekibini her geçen gün hızla büyütüyor.İlginizi Çekebilir

Steakhouse Konsepti Şevk Et’ Le Yeniden Yorumlanıyor

Regnum Carya dünya mutfaklarının en seçkin örneklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.Bu yıl açılışı gerçekleşen Şevk-Et Steakhouse, kısa sürede bölgenin en çok konuşulan restoranı olarak dikkat çekiyor. Sadece kendi üretimi olan spesiyal lezzetleriyle de adından söz ettirmeye başlayan Şevk-Et, son yılların yükselen trendi steakhouse konseptine farklı bir yorum getiriyor. Bölgenin en iyi et restoranı olma iddiasını sürdürmeyi hedefleyen Şevk-Et, şık ve ince detayların öne çıktığı dekorasyonu ve güçlü menüsüyle et severlerin favorisi oluyor.


İstanbullular Dakikalık Araç Kiralamayı Sevdi Garenta Bülten Ve Görseller

İstanbullular dakikalık araç kiralamayı sevdi


Abd Hava Kuvvetleri Abd Uydularını Ele Geçirebilecek Hacker Arıyor

SİBER KORSANLAR YÖRÜNGEDEKİ UYDULARI HACKLEYEBİLİR Mİ?


Hip Up Dance Work Out İle Sahne Senin

Ayda yaklaşık 300 saat grup dersinin yapıldığı MAC ve MACFit'lerde sezona damgasını vuracak yeni grup dersi: Hip-Up… Müzik listelerinden düşmeyen Hip-Hop'a uygun koreografilerle yapılan grup dersi, yağ yakımını en üst seviyelere çıkarıyor.


Ramazan Sofraları Arzum'la Lezzetleniyor

Tecrübesiyle kadınların hayatlarını kolaylaştırdığı kadar tasarımı ve kullanım kolaylığı ile keyifli anlar armağan eden Arzum, Ramazan boyunca iftar ve sahur sofralarının en büyük yardımcısı olacak.


Etiketler: için, Düğüncom, düğün, şekilde, yapanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img