10 Haziran 2019 Pazartesi 11:32

GÜNDEM

Esprit İle Babanıza Bir Şıklık Yapın

Esprit İle Babanıza Bir Şıklık Yapın

34volt » 34Volt

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Babalar Günü için yıllarca hatırlanacak bir hediye arayanlara Esprit’i öneriyor. Esprit, hasır çelik bileziği, siyah kadranı ve yalın tasarımıyla her stile uyum sağlıyor. Güçlü duruşundan ödün vermeyen Esprit, tasarımıyla adeta çabasız şıklığın da bir göstergesi oluyor. 3 ATM su geçirmezlik özelliğine de sahip olan Esprit, babaların eskimeyecek aksesuarı olmaya şimdiden aday.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Fiyat bilgisi:

ES1G034M0065 710 TLİlginizi Çekebilir

Kitap Okumuyor Mu Bu Kitaplarla Okumayı Çok Seveceğinden Eminiz!

Tatilin ilk birkaç gününü geride bıraktığımız şu günlerde, tatili evde geçiren genç dostlarımıza hem eğlenceli hem faydalı birkaç kitap önermek istedik. Hem de hepsi Kitap Koala incelemelerinden tam not alan, pedagojik olarak güvenebileceğiniz, 5 yıldızlı çocuk kitapları listesinden…


Dünyaca Ünlü Grup Pink Martini Türkiye’De

DÜNYACA ÜNLÜ GRUP PİNK MARTİNİ TÜRKİYE’DE


Ayedaş 2018’İn Son Çeyreğinde Bakım, Onarım Ve Yatırım Hedeflerini Başarıyla Gerçekleştirdi

Sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen AYEDAŞ, kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2018 yılının son çeyreğinde bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.


Endüstri 4.0 Devrimi 5G Teknolojisi İle Hızlanacak

Endüstri 4.0 devrimi 5G teknolojisi ile hızlanacak


G Lingerie 52. Mağazasını Konya Kent Plaza Avm’De Açtı

Dünyaca ünlü iç giyim markalarını bir arada sunan G Lingerie, 52. mağazasını Konya Kent Plaza AVM’de açtı. Türkiye’de iç giyim mağaza kültürünü yeni konsepti ile baştan aşağı değiştiren G Lingerie, 100 metrekare alana sahip mağazasında, bünyesindeki iç giyim markaları ile kadınlara pratik ve şık çözümler sunmaya devam edecek.


Etiketler: Fiyat, bilgisi,, ES1G034M0065Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img