10 Haziran 2019 Pazartesi 11:32

GÜNDEM

Esprit İle Babanıza Bir Şıklık Yapın

Esprit İle Babanıza Bir Şıklık Yapın

34volt » 34Volt

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Babalar Günü için yıllarca hatırlanacak bir hediye arayanlara Esprit’i öneriyor. Esprit, hasır çelik bileziği, siyah kadranı ve yalın tasarımıyla her stile uyum sağlıyor. Güçlü duruşundan ödün vermeyen Esprit, tasarımıyla adeta çabasız şıklığın da bir göstergesi oluyor. 3 ATM su geçirmezlik özelliğine de sahip olan Esprit, babaların eskimeyecek aksesuarı olmaya şimdiden aday.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Fiyat bilgisi:

ES1G034M0065 710 TLİlginizi Çekebilir

Paşabahçe İle Annenizin Sofrasına Baharı Taşıyın

Bahar havasından ilham alan Paşabahçe, Anneler Günü’nü ilkbahar-yaz koleksiyonundaki ürünleriyle karşılıyor. Koleksiyonda; yükselen trend mermer görünümlü yemek takımları, sağlıklı yaşamın önemine vurgu yapan bardaklar, eğlenceli renk ve desenleriyle Glamour serisi ve baharın tazeliğini yansıtan Sketch serisi annelerin kalbini fethediyor.


Okul Yolundaki En Rahat Adımlar İçin Zengin Ayakkabı Seçenekleri Boyner’De

OKUL YOLUNDAKİ EN RAHAT ADIMLAR İÇİN


Yatırımlarının Odağına "Çevreye Saygı"Yı Aldı Fevzi Gandur Logistics

Fevzi Gandur Logistics, yeni yatırımlarının en önemli kriterini “çevreye saygı” olarak belirledi. Filosunun tamamını Euro6 araçlara çeviren ve İzmir’deki soğuk hava deposunu güneş enerjisiyle soğutan şirket, şimdi de atık toplama ve geri dönüşüm projesi başlatıyor.


Folkart Gallery Atatürk Sergisi Son Bülten

ATATÜRK SERGİSİ’NE REKOR ZİYARETÇİ


Bodrum Müzik Festivali 15. Yılını 15 Farklı Etkinlikle Karşılıyor

Doğuş Grubu’nun ‘Doğuş’tan İyi Bir Gelecek Doğuş ile Gelecek’ sosyal sorumluluk çatısı altında yer alan Bodrum Müzik Festivali, 15. yılında da Türkiye ve dünyadan önemli müzisyenleri ağırlıyor. 22 Ağustos Perşembe akşamı genç şef Nil Venditti yönetimindeki Bilkent Senfoni Orkestrası’nın Fazıl Say’a Beethoven’ın 3. Piyano Konçertosu’nda eşlik edeceği açılış konseriyle başlayacak festivalde dinleyiciler dört gün boyunca 15 farklı etkinlikle müzik dolu saatler yaşayacak. Ayrıca Bodrum Müzik Festivali’nin gelişiminde büyük payı olan Fazıl Say, bu yıl festivalin Onur Ödülü’nün sahibi olacak.


Etiketler: Fiyat, bilgisi,, ES1G034M0065Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img