17 Eylül 2019 Salı 12:00

GÜNDEM

Esnafın Bankası Şekerbank’Tan, ‘Ahilik Haftası’Na Özel Üç Ay Taksit Ertelemeli Kredi…

  Esnafın Bankası Şekerbank’Tan,  ‘Ahilik Haftası’Na Özel  Üç Ay Taksit Ertelemeli Kredi…

34volt » 34Volt

Esnafın bankası Şekerbank’tan,

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

‘Ahilik Haftası’na özel

üç ay taksit ertelemeli kredi…

Şekerbank, Anadolu’daki 1.000 yıllık köklü ticari geleneği yaşatmayı amaçlayan Ahilik Haftası’nı kutlamak amacıyla esnafa özel 3 ay taksit ertelemeli ve 24 aya varan vadelerle finansman sunuyor.

66 yıldır üretimi ve üretenleri destekleyen Şekerbank, Ahilik Haftası kapsamında, ülkemizin kalkınmasında önemli bir yere sahip olan esnaf, sanatkâr ve işletme sahibi müşterilerine özel gelenekselleşen kampanyasını başlattı.

Şekerbank, tüm ülkede 16-22 Eylül tarihleri arasında bu yıl 32’ncisi kutlanacak Ahilik Haftası kapsamında, ahilik değerlerini günümüze taşıyarak ticaret hayatının gelişmesine katkı sağlayan esnaf ve sanatkârların nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarla karşılıyor. Ahilik Haftası’na özel sunduğu kampanya ile Şekerbank, esnaf müşterilerinin 200 bin TL'ye kadar nakit ihtiyaçlarını, 24 aya varan vadelerle ve üç ay taksit erteleme imkânıyla karşılıyor. Banka ayrıca 23 Eylül’e kadar devam edecek kampanya kapsamında esnafa özel sunduğu “Üreten Kart” ürününü de ücretsiz veriyor.İlginizi Çekebilir

İstanbul’Un En Geniş Katılımlı Yelken Yarışı Anadolu Sigorta Sponsorluğunda Gerçekleşti

Anadolu Sigorta’nın sponsorları arasında yer aldığı Bosphorus Regatta Yelken Yarışı tamamlandı.2 Kasım’da gerçekleşen yarışta 200’ü aşkın yelkenli kıyasıya yarıştı.


İzmirli İçmimarlar, “Dünya İç Mekanlar Günü”Nü Coşkuyla Kutladı

İçmimarlık alanında dünyanın en saygın kuruluşu olan International Federation Of Interior Architects/Designers - Uluslararası İçmimarlık Federasyonu (IFI)’nun Türkiye’de belediye alanında ilk ve tek üyesi olan İzmir Büyükşehir Belediyesi ve TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi’nin işbirliğiyle düzenlenen “Dünya İç Mekanlar Günü” İzmir Kültürpark Mogambo Gazinosu’nda coşkulu bir etkinlikle kutlandı.


Ramsey’Den Erkekleri Daha Uzun Ve Fıt Gösterecek İnovasyon!

RAMSEY sahip olduğu inovasyon gücünü “Thin&Taller”, “Shirt Shoulder”, “Zero Weight “ gibi erkekleri DAHA UZUN, DAHA FIT gösterecek,%50 DAHA HAFİF takım elbiselere taşıdı. RAMSEY’in Türkiye’deki AR-GE ekibi tarafından bir yılda geliştiren yenilikçi kalıplarıyla erkekler dijital filtrelere ihtiyaç duymadan nasıl görünmek istiyorsa öyle görünecek!


Lezzette Markalaşmanın Yolu Büyükyalı Bulvar’Dan Geçecek

İstanbul’un yeni buluşma noktası Büyükyalı Bulvar, gastronomi sektörünün önde gelen oyuncularını ağırladı. TURYİD’in Büyükyalı Bulvar’da düzenlediği ‘Ekonomi ve Gastronomide Yeni Dönem, Yeni Denklem’ toplantısıyla, gastronomi sektörünün geleceğine ışık tutuldu.


F 35’Lere Parça Üreten Fabrika Siber Saldırıya Uğradı, Üretim Durdu

SİBER SALDIRI ÜRETİMİ DURDURDU, ÇALIŞANLAR EVE GÖNDERİLDİ


Etiketler: Haftası, özel, Şekerbank, Ahilik, taksitYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img