3 Kasım 2016 Perşembe 13:55

EĞİTİM

Eskişehir'de Su Kesintisi Nedeniyle Eğitime Yarım Gün Ara

Eskişehir'de Su Kesintisi Nedeniyle Eğitime Yarım Gün Ara

DHA » Kemal ATLAN

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Cuma ve Cumartesi günü yapacağı çalışmalar nedeniyle uygulanacak su kesintisi nedeniyle yarın eğitim yarım gün yapılacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Cuma ve Cumartesi günü yapacağı çalışmalar nedeniyle uygulanacak su kesintisi nedeniyle yarın eğitim yarım gün yapılacak.

Eskişehir Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 4 Kasım 2016 günü saat 07.00’de başlayacak  su kesintisinin şehrin yüksek yerlerinde saat 14.00’den itibaren hissedileceği ve 5 Kasım 2016 Cumartesi günü saat 20.00’a kadar süreceği belirtildi. Açıklamada şöyle denildi:

"İl merkezinde şehir şebekesinden beslenen ve ikili öğretim yapan eğitim kurumlarında yoğun öğrenci bulunması ve sıhhi hijyenin de olumsuz etkileneceği düşünülmüş olup ve bu nedenle; 4 Kasım 2016 tarihinde, Merkez Tepebaşı ve Odunpazarı İlçelerine bağlı eğitim kurumlarında (Şehir şebekesinden suyu karşılanan eğitim kurumları) yarım gün eğitim öğretim uygulaması yapılması kararlaştırılmıştır. 5 Kasım 2016 tarihinde eğitim kurumlarımızdaki her türlü destekleme- yetiştirme kursu vb. faaliyetlerin daha sonra telafi edilmek üzere ertelenmesine, 4-5 Kasım 2016 tarihlerinde öğrencilerin izinli, öğretmenlerin de idari izinli sayılmasına karar verilmiştir.İlginizi Çekebilir

Ambulansla Minibüs Çarpıştı: 6 Yaralı

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde hasta almaya giden ambulansın yolcu minibüsünün çarpışıp devrildiği kazada, 6 kişi yaralandı.


And Frekans İle Kolektif Bir Yaşam Başlıyor

AND Gayrimenkul’ün yeni projesi AND Frekans, İstanbul’un gözdesi Kartal’da…


Fetö Yalanıyla Dolandırmak İsteyen 2 Şüpheliye Suçüstü

Kayseri’De telefonla aradıkları 61 yaşındaki B.A.'yı, banka hesaplarının FETÖ tarafından ele geçirildiğini söyleyeyerek dolandırmak isteyen 2 kişi, polis tarafından suçüstü yakalandı.


Alev Alan Otomobildeki 2 Kişi Yaralandı

Adana'da hareket halindeyken alev alan otomobili kullanan 62 yaşındaki Murat Ağar ile aynı araçta bulunan 21 yaşındaki Murat Elmasten yaralı olarak kurtuldu. Murat Ağar, "Araca LPG aldık, hareket ettikten 200 metre sonra bu hale geldik" dedi.


Antalya'daki 4.5 Milyonluk Turist Kaybı Kuyumcuları Da Vurdu

Antalya'nın 10 ayda yaşadığı 4.5 milyonluk turist kaybı kuyumcuları da etkiledi. Antalya Kuyumcular Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ferda Erdem, yüzde 70'lik kayıpları olduğunu söyledi.


Etiketler: eğitim, Kasım, 2016, Eskişehir, BüyükşehirYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img