4 Nisan 2017 Salı 13:13

GÜNDEM

Esenyurt Uyuşturucu Bataklığına Döndü

Esenyurt Uyuşturucu Bataklığına Döndü

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul polisinin başarılı uyuşturucu operasyonleri sürse de çarpık kentleşme, işsizlik, terör gibi diğer sosyolojik nedenlerle İstanbul'un uzak ilçeleri Esenyurt ve Beylikdüzü uyuşturucu bataklığı haline geldi. Aileler tedirgin. Özellikle Esenyurt'ta uyuşturucu madde kullanımı yaygın. Suç örgütleri marifetiyle pazarlanan uyuşturucu maddelere karşı polis savaş açmış durumda. İstanbul Esenyurt'ta sokaklarda yürek burkan görüntüler yaşanıyor. İstanbul Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde uyuşturucu madde bağımlısı gençlerin kendinden geçmiş halleri sık sık medyaya yansıyor.  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polislerin uyuşturucu ile mücadelesi devam etse de anlaşılan bu polisiye önlemler uyuşturucuyla mücadelede yeterli değil. Bu bataklığın kurutulması için terörizme finansman sağlayan ve gençleri zehirleyen suç baronlarına karşı çok daha sert önlemlerin alınacağı düşünülüyor.


İlginizi Çekebilir

Huaweı, Online Mağazası’Nı 23 Mart Tarihinde Sürpriz İndirimler Ve Fırsatlar İle Açıyor

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, internet üzerinden tüm Huawei ürünlerinin satın alımına olanak tanıyan yeni online mağazasını 23 Mart 2020 Pazartesi günü alışverişe açıyor. Tüm Huawei ürünleri ve çevre birimlerinin yer alacağı online mağazada, açılışa özel indirim fırsatları ve kampanyalar da yer alıyor.


Sigorta Cini’Nin İstanbul – Aksaray Mağazası Yeni Yerinde Kapılarını Açtı

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunan Sigorta Cini, İstanbul Aksaray’da bulunan mağazasını yine aynı lokasyonda daha büyük bir mağazaya taşıdı.


Anneler Günü’Nde En Özel Hediye Alternatifleri So Chıc’Te

ANNELER GÜNÜ’NDE EN ÖZEL HEDİYE ALTERNATİFLERİ


Ey Türkiye Geleceğin Vergi Profesyonellerini Seçti

Uluslararası denetim ve danışmanlık şirketi EY Türkiye’nin (Ernst & Young) vergi alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve başvuru koşullarına uyan öğrenci ve yeni mezunlar arasında düzenlediği Vergi Maratonu Yarışması’nın sonuçları sektörün önde gelen isimlerinin bir araya geldiği gala gecesinde açıklandı. Yarışmanın birincisi 7 bin TL’lik para ödülünün yanı sıra Amsterdam’da düzenlenecek “Yılın Genç Vergi Profesyoneli" yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek.


New Holland Son Teknolojilerini Bursa Tarım Fuarı’Nda Çiftçilerin Beğenisine Sunuyor

TARIMIN ÖNCÜSÜ NEW HOLLAND SON TEKNOLOJİLERİNİ


Etiketler: uyuşturucu, Esenyurt, İstanbul, Beylikdüzü, maddeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img