9 Ekim 2019 Çarşamba 17:15

GÜNDEM

Erkek Bakımının Siyah Elması Graphite Bakım Serisi

Erkek Bakımının Siyah Elması  Graphite Bakım Serisi

34volt » 34Volt

Kişisel bakımın lider markası Remington, yeni Graphite Bakım Serisi ile erkek bakımını üst seviyelere çıkarıyor. Pürüzsüz ve kaygan bıçaklarıyla konforlu bir tıraş deneyimi sunan Graphite serisi şık tasarımıyla da hayranlık uyandırıyor. Erkek bakımının siyah elması Graphite Bakım Serisi’nde Graphite G3, Graphite G4 ve Graphite G5 olmak üzere farklı ihtiyaçlara yönelik tıraş makinaları yer alıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesi üreticisi Remington, kişisel bakım için gerekli tüm çözümleri Graphite Bakım Serisi ile bir arada sunuyor. Tepeden tırnağa bir stil için ihtiyaç duyulabilecek tüm gereksinimleri bir arada sunan Graphite Serisi G3, G4 ve G5 ürünleriyle kişisel bakımı farklı bir seviyeye çıkarıyor. Her türlü bakım gereksinimini fonksiyonel yapısıyla kolayca karşılayan Graphite Serisi ürünleri, 2-20 mm arasında saç ve sakal için ayarlanabilir tarakları, en yeni teknolojiye sahip burun, kaş ve kulak kılı düzelticileri ve uzun ömürlü kullanımıyla kişisel bakım deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor.

Graphite G3 Kişisel Bakım Kiti: İster Kısalt İster Düzelt!

Hepsi bir arada stil için kusursuz bir çözüm olan Graphite G3 Kişisel Bakım Kiti ile kişiselleştirilmiş görünümü kolayca elde edin. 6 çok yönlü parçaya sahip G3 Kişisel Bakım Kiti ile vücut tüylerinizi ister düzeltin ister kısaltın. Nerede olursanız olun tarzınızı kolayca yansıtmanızı sağlayacak Graphite G3, 40 dakikalık etkileyici çalışma süresi ve kablosuz özelliğiyle de bakım rutininizin favorisi olacak.

Graphite Serisi G4 Kişisel Bakım Kiti: Şık Tasarım ve Fonksiyonel Yapı!

Sayısız bakım ürününü ortadan kaldıran yeni Graphite G4 Kişisel Bakım Kiti ile tarzınızı kolayca yansıt. Kişiselleştirilmiş bakım hissini ev konforunda yaşatan Graphite G4 ile vücut kıllarını kesebilir, sakallarınıza şekil verebilir ya da tarz katan sakal çizgilerini kolayca verebilirsiniz. Zahmetsiz ve hassas kişisel bakım deneyimini sahip olduğu çok yönlü 7 başlık ve 60 dakikalık çalışma süresiyle kolayca karşılayan Graphite G4, tepeden tırnağa bakımın vazgeçilmez ürünü oluyor.

Graphite Serisi G5 Kişisel Bakım Kiti: Tarzını Yaratma Özgürlüğü!

Kişisel bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz tek ürün Graphite Serisi’nden geliyor. Serinin en özel ürünü Graphite G5 ile üst düzey kesim performansının tadını en özel tarzları yaratırken çıkarın. Tüm vücudun bakımını sahip olduğu 9 çok yönlü parçayla üstlenen Graphite 5, 90 dakikalık kablosuz kullanım ve pilin ne zaman azaldığını gösteren 2 aşamalı led ışık göstergesiyle de kontrolü size bırakıyor.

PG3000 Graphite Serisi G3 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 289,90 TL

PG4000 Graphite Serisi G4 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 379,90 TL

PG5000 Graphite Serisi G5 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 469,90 TL

Tuğçe Oral

Adnan Adilİlginizi Çekebilir

Bülten Mysizeıd™ Ve Penti Güçlerini Birleştiriyor

Penti ve MySize iş birliği, dünyada iç giyim kategorisinde dijital ölçüm teknolojisini kullanan ilk ortaklık olma özelliğini taşıyor.


Küresel Şirketlerin Yüzde 85’İ Hibrit Bulutu Seçiyor

Hibrit bulut sistemleri, şirketlere güvenli ve avantajlı bulut hizmetleri sunuyor ve bu yöntemi kullanan şirketlerin sayısı giderek artıyor. Her yıl Nutanix tarafından hazırlanan Kurumsal Bulut Endeksi’nin 2019 verilerine göre şirketlerin yüzde 85’i ideal kullanım için hibrit bulutu seçiyor. Microsoft Azure & Hibrit Bulut Platformları Direktörü Cüneyt Batmaz, maliyet avantajı, esneklik ve güvenlik gibi faydaları nedeniyle bulut bilişimin hızla yaygınlaştığını ve Orta Doğu bölgesindeki şirketlerin yüzde 43’ünün gelecek iki yıl içinde hibrit bulut kullanmaya başlayacağını belirti.


Bégum Bridal Design House’Dan Modern Bir Peri Masalı

Modern formların zamansız detaylarla buluştuğu BÉGUM Bridal Design House Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu, peri masallarına yepyeni bir yaklaşım getiriyor.


Nude’Un Yeni Koleksiyonları Dünyanın En Önemli Fuarlarından Ambıente’Ye Renk Kattı

NUDE’UN YENİ KOLEKSİYONLARI


Teknoloji Girişimlerine 200 Milyon Tl Yatırım Yapmayı Hedefleyen Techone Fonu Kuruldu

Teknoloji girişimlerine yatırım yapacak TechOne fonu için Actus ve Tarvenn güçlerini birleştirdi


Etiketler: Graphite, Bakım, Kişisel, Serisi, bakımYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img