14 Şubat 2019 Perşembe 15:07

GÜNDEM

Erci E.’Den Yeni Tekli “Zamansız”

Erci E.’Den Yeni Tekli  “Zamansız”

34volt » 34Volt

Erci E.’nin yeni teklisi “Zamansız”, Gloss Müzik etiketiyle tüm dijital satış platformlarında.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1995 yılında dünyayı Türkçe rap ile tanıştıran Cartel grubunun kurucuları arasında yer alan, sonraki süreçte solo çalışmalarıyla da tanınan Erci E., “Zamansız” adlı yeni şarkısı ile Gloss’ta.

Tüm dijital platformlardan erişime açılan şarkının sözleri Erci E.’ye ait. Şarkının bestesinde ise Erci E. ile birlikte, sanatçının 1998 yılında “Cartel & Peter Maffay – Maffay’la Cartel” projesinde birlikte çalıştığı Hakan Kırkpınar’ın da imzası bulunuyor.

Prodüksiyonu da Erci E. ve Hakan Kırkpınar tarafından Berlin’de gerçekleştirilen şarkıda Berlin ve İstanbul’un atmosferi de müzikal etkileri de hissediliyor. Şarkının oluşması esnasında kendini belirleyen bu tarzı, Berlin’in RnB, Hip Hop havası ile İstanbul’un canlılığından ve müzikal birikiminden beslenen yeni bir sentez” olarak tanımlamak mümkün.

Hemen dinlemek için:İlginizi Çekebilir

Lenzing, Çevreye Duyarlı Malzemelerle Modayı Yeniden Tasarlamayı Anlattı!

11 Nisan 2019, İstanbul - Tüketiciler ve toplum için iyi yaşamı yeniden tasarlamaya odaklanan SB'19 İstanbul Konferansı, markaların, iş liderlerinin ve farklı sektörlerden çok sayıda davetlinin katılımıyla 3-4 Nisan 2019’da Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirildi.


Türkiye Organ Bağışına En İstekli İkinci Ülke

BASIN BİLDİRİSİ


İş Dünyasında Psikolojik Sermaye

Türkiye’nin en önemli işveren markası konferansı


Kıa’Nıza En İyi Yine Kıa Bakar Ve Görseller

Türkiye’de Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren KIA, KIA Kasko hizmetiyle araçlarına gözü gibi bakanlara avantajlar sunmaya devam ediyor. KIA Kasko; hasar durumlarında orijinal KIA yedek parça kullanımı, ekspres onarım gibi birçok hizmeti KIA yetkili servislerinde poliçe kapsamında müşterilerine özel olarak sunuyor.


Häfele “Her Köşesi Hayata Hizmet Eden Evlerle” Yabancı Yatırımcı İçin Fark Yaratıyor

Yaşadığımız çağ müşteri çağı. Kişiye özel ürün ve hizmet sunma çağı. Konut sektörü de bu değişimden payını alıyor. Rekabet sürecinde; farklı, yenilikçi, işlevsel çözümler sunabilenler ön plana çıkıyor. İnsanlar evlerine girdikleri andan itibaren kendilerine keyif ve huzur verecek mekanlarda olmayı ve bu mekanların mümkün olduğunca kullanışlı, esnek, ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanımda olmasını tercih ediyorlar.


Etiketler: Erci, Cartel, Berlin, yılında, yeniYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img