14 Şubat 2019 Perşembe 15:07

GÜNDEM

Erci E.’Den Yeni Tekli “Zamansız”

Erci E.’Den Yeni Tekli  “Zamansız”

34volt » 34Volt

Erci E.’nin yeni teklisi “Zamansız”, Gloss Müzik etiketiyle tüm dijital satış platformlarında.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1995 yılında dünyayı Türkçe rap ile tanıştıran Cartel grubunun kurucuları arasında yer alan, sonraki süreçte solo çalışmalarıyla da tanınan Erci E., “Zamansız” adlı yeni şarkısı ile Gloss’ta.

Tüm dijital platformlardan erişime açılan şarkının sözleri Erci E.’ye ait. Şarkının bestesinde ise Erci E. ile birlikte, sanatçının 1998 yılında “Cartel & Peter Maffay – Maffay’la Cartel” projesinde birlikte çalıştığı Hakan Kırkpınar’ın da imzası bulunuyor.

Prodüksiyonu da Erci E. ve Hakan Kırkpınar tarafından Berlin’de gerçekleştirilen şarkıda Berlin ve İstanbul’un atmosferi de müzikal etkileri de hissediliyor. Şarkının oluşması esnasında kendini belirleyen bu tarzı, Berlin’in RnB, Hip Hop havası ile İstanbul’un canlılığından ve müzikal birikiminden beslenen yeni bir sentez” olarak tanımlamak mümkün.

Hemen dinlemek için:İlginizi Çekebilir

Dünyanın En Popüler İçerik Üreticisi Contagious Kristal Elma İle Yaratıcılığı Kutluyor

30. yılını kutlayan Kristal Elma Festivali’nin içerik küratörü Contagious, etkinliğin ilk günü gerçekleştirilecek Contagious.Live/İstanbul oturumu ile pazarlamanın geleceğine ışık tutacak. Dünyanın en popüler içerik üreticisi Contagious’ın Genel Yayın Yönetmeni Alex Jenkins, Trendler Müdürü Katrina Dodd ve Editör Patrick Jeffrey pazarlamaya yön veren altı başlığı derinlemesine ele alacak.


Usta Karikatürcüler, Karikatür Dünyasının Duayen İsmi Oğuz Aral’I Andı

Karikatürcüler Derneği tarafından 38’inci kez düzenlenen ‘Uluslararası Nasreddin Hoca Karikatür Yarışması’ Jüri Üyeleri, usta karikatürist Oğuz Aral’ın 14’üncü ölüm yıldönümünde Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’ni ziyaret etti.


İngiliz Edebiyatının Eşsiz Soneleri Vbky’De

İngiliz edebiyatının Shakespeare ve Marlowe ile beraber üç büyük kurucusundan biri kabul edilen Sir Philip Sidney’in “Astrophil ile Stella Soneler” isimli eseri Türkiye’de ilk kez yayımlanıyor. VakıfBank Kültür Yayınları’nın okura sunduğu kitapta, soylu bir gencin büyük bir tutkuyla bağlandığı kadına karşı tükenmek bilmeyen aşkı anlatılıyor.


British American Tobacco’Da Babalara Da Doğum İzni Geliyor

British American Tobacco (BAT), çalışanlarını ebeveynlik sürecinin ilk yılında desteklemek, iş ve özel hayatları arasında denge kurmalarını sağlamak ve işyerindeki potansiyellerini gerçekleştirmeleri amacıyla Parents@BAT (BAT’li Ebeveynler) programını hayata geçiriyor. Program, annelik izninden esnek çalışmaya, online ebeveynlik eğitiminden annelik sonrası işe dönüş garantisine kadar pek çok kolaylık getiriyor. 1 Ocak 2019 itibarıyla uygulanmaya başlanacak program tüm BAT grup ülkeleriyle birlikte, BAT Türkiye ve Kuzey Afrika Bölgesi’nde eş zamanlı uygulamaya geçecek.


Kadın Erkek Plaj Ragbi Lig'i Ve Plaj Voleybolu Şampiyonları Belli Oldu Bülten Ve Görseller

Vadistanbul 4-5 Ağustos’ta mücadele dolu maçlara ev sahipliği yaptı. Kimi zaman kıran kıran çekişmelere, kimi zaman kolay sayılara sahne olan İstanbul Beach Cup 2018 All Stars Ragbi Lig’i Şampiyonası’nın ve 2018 Türkiye Voleybol Federasyonu Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour Vadistanbul Etabı’nın Şampiyonları iki gün süren ve neredeyse 50 maçın sonunda belli oldu!


Etiketler: Erci, Cartel, Berlin, yılında, yeniYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img