14 Şubat 2019 Perşembe 15:07

GÜNDEM

Erci E.’Den Yeni Tekli “Zamansız”

Erci E.’Den Yeni Tekli  “Zamansız”

34volt » 34Volt

Erci E.’nin yeni teklisi “Zamansız”, Gloss Müzik etiketiyle tüm dijital satış platformlarında.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1995 yılında dünyayı Türkçe rap ile tanıştıran Cartel grubunun kurucuları arasında yer alan, sonraki süreçte solo çalışmalarıyla da tanınan Erci E., “Zamansız” adlı yeni şarkısı ile Gloss’ta.

Tüm dijital platformlardan erişime açılan şarkının sözleri Erci E.’ye ait. Şarkının bestesinde ise Erci E. ile birlikte, sanatçının 1998 yılında “Cartel & Peter Maffay – Maffay’la Cartel” projesinde birlikte çalıştığı Hakan Kırkpınar’ın da imzası bulunuyor.

Prodüksiyonu da Erci E. ve Hakan Kırkpınar tarafından Berlin’de gerçekleştirilen şarkıda Berlin ve İstanbul’un atmosferi de müzikal etkileri de hissediliyor. Şarkının oluşması esnasında kendini belirleyen bu tarzı, Berlin’in RnB, Hip Hop havası ile İstanbul’un canlılığından ve müzikal birikiminden beslenen yeni bir sentez” olarak tanımlamak mümkün.

Hemen dinlemek için:İlginizi Çekebilir

Teb, İtü Ve Marmara Üniversitesi’Nde “Dijital Finansal Okuryazarlık” Eğitimi Verdi

TEB Aile Akademisi ile ülke genelinde yaklaşık 19 milyon kişiye finansal okuryazarlık eğitimleriyle ulaşan Türk Ekonomi Bankası (TEB), üniversite öğrencilerine fintech dünyasının dinamikleri, kodlamanın temel mantığı ve Blockchain teknolojisi başlıkları altında “Dijital Finansal Okuryazarlık Eğitimleri” veriyor. Bu kapsamda TEB, 13 Aralık Perşembe günü Marmara Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu.


Guess Jeans 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu

GUESS JEANS 2018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU


Atasay'dan Cumhuriyet Bayramı’Na Özel Tasarımlar...

Atasay Jou, sevdiklerine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşatmak ve ömür boyu saklayabilecekleri çok özel bir hediye vermek isteyenlere birbirinden şık ve anlamlı kolye tasarımları sunuyor.


Yatırım Kararlarında Çevresel, Sosyal Ve Yönetişim Bilgilerinin Önemi Artıyor

EY’nin çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) bilgilerinin raporlanması konusunda 200’den fazla kurumsal yatırımcının görüşünü alarak gerçekleştirdiği İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Hizmetleri (CCaSS) Araştırması’na göre; yatırımcıların %97’si yatırım yapmayı düşündükleri şirketlerin finansal olmayan açıklamalarını değerlendirmeye alıyor. %89’u ise ESG konularının piyasalarda dalgalanma yaşandığı dönemlerde daha da önem kazandığını düşünüyor.


Marka Konferansı’Nda Sosyal Medyadan Çıkış Ve Hack Konuşulacak

Lider konferans kuruluşu Yürekli'nin Yapı Kredi World ana sponsorluğunda düzenlediği MARKA 2018 Konferansı, 12-13 Aralık'ta Hilton İstanbul Bomonti'de, 2000'e yakın iş liderinin katılımıyla gerçekleştirilecek. 2000 yılından beri misyonu iş dünyasının ve Türkiye markalarının global rekabet gücünü artırmak olan konferansta bu yıl iki gün boyunca 70'i aşkın yerli ve yabancı konuşmacı, 40'ın üstünde seansta yer alacak.


Etiketler: Erci, Cartel, Berlin, yılında, yeniYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img