5 Kasım 2019 Salı 13:31

GÜNDEM

Eos R Alanlara Ücretsiz Profesyonel Video Eğitimi

Eos R Alanlara Ücretsiz Profesyonel Video Eğitimi

34volt » 34Volt

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, son dönemin yükselen trendi olan video içerik üreticiliğini destekleyen harika bir kampanyaya imza atıyor. Canon, full frame aynasız fotoğraf makinesi EOS R alan herkese profesyonel video eğitimi veriyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Canon, üstün performansıyla dikkat çeken ürünü EOS R için hayata geçirdiği yeni kampanyası ile video konusunda profesyonelleşmek isteyenleri “Videographer Uzmanlık Sertifikası” sahibi yapıyor.

4 gün boyunca kaçırılmayacak eğitim

1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Canon Eurasia garantili EOS R satın alan herkes kampanyaya katılma hakkı kazanıyor. Katılımcılar, İstanbul Sirkeci’deki Canon Deneyim Merkezi’ndeGörüntü Yönetmeni Burak Günaydın tarafından 3.000 TL değerindeki teorik ve uygulamalı video eğitimi alarak “Videographer Uzmanlık Sertifikası”na sahip olma hakkı kazanıyor.

4 gün sürecek eğitimde ışık tekniğinden çekim tekniklerine, pre-production’dan post-production’a kadar videoya dair tüm bilgiler detaylı olarak paylaşılıyor.

Kampanya katılım koşulları ve detayları:

*Kampanyaya katılım 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında satın alınan Canon Eurasia garantili EOS R ürünleri için geçerlidir.

*Katılım için satın alınan ürünün faturası ve garanti kartının ibraz edilmesi gerekmektedir.

*Eğitimler, 4 gün boyunca Görüntü Yönetmeni Burak Günaydın tarafından verilecektir.

*Eğitim yeri; Canon Deneyim Merkezi, İstanbul Sirkeci’dir. Şehir içi veya şehir dışı tüm katılımcıların ulaşım masrafları katılımcıların kendisi tarafından karşılanacaktır.

*İlk eğitim programı: 19-22 Kasım 2019 tarihleri ve 10:00-15:00 saatleri arası olarak belirlenmiştir.

Eğitimin kapsamı ve program başlıkları aşağıdaki gibidir:

*4 günlük eğitime eksiksiz katılım sonrası tüm katılımcılara “Videographer Uzmanlık Sertifikası” verilecektir.

Medya Danışmanlığı İçin;

Tuğçe Oral

Merve Didişen

Ece Avcı:

Canon Avrupa Hakkında

Canon Avrupa, görüntüleme teknolojileri ve hizmetlerinde küresel bir sağlayıcı olan Canon Inc.’nin EMEA stratejik merkezidir. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Avrupa, yaklaşık 17.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık dörtte birini sağlamaktadır.

1937 yılında temelleri atılan sürekli yenilik yapma arzusu Canon’u 80 yıllık tarihi boyunca görüntüleme mükemmelliğinde hep ön saflarda tutmuş ve doğru alanlara yatırım yapmaya ve büyüme fırsatlarını değerlendirmeye bağlılığını sürdürmesini sağlamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

Canon’un kurumsal felsefesi olan Kyosei ‘ortak fayda için yaşamak ve çalışmak’ anlamına gelmektedir. Canon Avrupa, EMEA ülkelerinde çevresel etkisini asgari düzeye indirmeye odaklanarak ve müşterilerinin Canon ürünleri, çözümleri ve hizmetlerinde çevre duyarlılığına sahip olmasını destekleyerek sürdürülebilir işletme büyümesi elde etmek üzere çalışmaktadır.İlginizi Çekebilir

Ford Trucks, Batı Avrupa’Da İtalya İle Büyüme Devam Ediyor

Ford Trucks, İtalya pazarına adım atıyor…


Babalar Baba Mesleğini Sevmiyor! Araştırma

Babaların bilinmeyen yönleri…


Kendisi Küçük Etkisi Büyük Meyve Kirazın 6 Yararı

Rengi, hoş kokusu ve tadı ile yaz mevsiminin en sevilen meyvelerinden olan kirazın sapından çekirdeğine kadar sağlık açısından birçok faydası bulunuyor. Yüzde 80 oranındaki su içeriğiyle yaz meyveleri arasında önemli bir yere sahip olan kiraz, sıcaklar nedeniyle artan sıvı ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Sıcak havalarda çokça tercih edilen bu meyvenin kilo aldırmaması ve sağlığa zarar vermemesi için uygun miktarlarda tüketilmesi gerekiyor. Memorial Ankara Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Ceyda Nur Çakın, kirazın sağlık üzerindeki etkileri hakkında bilgi verdi.


Açıkhava Tutkunları Columbıa Montraıl Koşu Grubu’Nda Buluşuyor!

Columbia Montrail Koşu Grubu her yaştan koşu severleri Columbia konforu ile koşmaya davet ederken aynı zamanda bu yaz koşularına çöp toplama aktivitesini de dahil ederek doğaya olan saygısını ortaya koyuyor!


Botoks Kırışıklıklar Derinleşmeden Yaptırılmalı

Mimik çizgileri ve kırışıklıklar günümüzde botoks ile tedavi ediliyor. Botoks, aşırı kullanılan kasların hareketini engelliyor ve kırışıklıkların derinleşmesini önlüyor. Tedavi, enjeksiyon yapılan bölgede bulunan kaslardaki sinir sinyallerini engelleyerek etkisini gösteriyor. Ayrıca yalnızca yüz bölgesinde değil diş sıkma, boyun sarkması ve aşırı terleme gibi sorunlarda da botoksa başvuruluyor. Medstar Antalya Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Serkan İlhan, botoks uygulamasının kullanım alanları hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Canon, için, Avrupa, Videographer, UzmanlıkYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img