27 Mart 2020 Cuma 12:05

GÜNDEM

Enuygun.Com’Dan Sosyal İzolasyon’A Destek Uygulaması


34volt » 34Volt

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını sebebiyle İçişleri Bakanlığı salgınla mücadele kapsamında şehir içi ve şehirlerarası çalışan toplu taşıma araçlarına yönelik bir genelge hazırladı. Artık Sosyal mesafeyi korumak için otobüsler, kapasitelerinin yarısı kadar yolcu taşımaya başlayacak. Yayımlanan bu genelgede ile birlikte Enuygun.com “Sosyal İzolasyon” etiketini otobüs bileti arama sayfasına ekledi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) için ülkemizde geniş kapsamlı tedbirler alınmaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı’nın salgınla mücadele kapsamında yayımladığı şehir içi ve şehirlerarası çalışan toplu taşıma araçlarına yönelik genelgeyle birlikte sosyal mesafeyi korumak için otobüsler, kapasitelerinin yarısı kadar yolcu taşımaya başlayacak. Bu genelgeyle birlikte Enuygun.com otobüs bileti hizmetine “sosyal izolasyon” etiketini ekledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Enuygun.com CEO’su Çağlar Erol “Enuygun.com olarak tüm dünya ve ülkemizi etkisi altına alan bu süreci yakından takip ediyoruz. Bu zorlu dönemde yetkili mercilerin kararları doğrultusunda her türlü tedbiri ve güvenliği almak zorundayız. Sosyal mesafe kurallarına dikkat çekmek amacıyla sosyal izolasyon etiketi uygulamasını başlattık. Bu sayede mecburi seyahat eden yolcular da tedbirlerini alabilecekler’’ dedi.

Kovid-19 salgını sebebiyle alınan geniş kapsamlı tedbirler kapsamında İçişler Bakanlığı’nın yayınladığı genelgede otobüsler %50 yolcu kapasitesiyle seferlerine devam edecek. Bu tedbirler kapsamında mecburi seyahat etmek zorunda kalanlar Enuygun.com’dan otobüs biletlerini alırken sosyal izolasyon etiketi seçeneğiyle sosyal mesafe kuralını uygulayabilecek.

2008 yılında karşılaştırma sitesi olarak kurulan teknoloji şirketi Enuygun.com, günümüzde Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitesi konumundadır. 200’ü aşkın çalışanıyla ayda 17 milyonun üzerinde ziyaretçisine hizmet veren Enuygun.com; uçak bileti, otel rezervasyonu, otobüs bileti satışının yanı sıra, kredi, mevduat, GSM ve internet paketi karşılaştırması yapmaya da olanak tanıyor. 2016 yılında global markası “Wingie” ile dünyaya açılan Enuygun.com, uçak bileti satışını Almanca, İngilizce, Arapça, İspanyolca ve Rusça dil seçenekleriyle farklı pazarlarda da sürdürüyor.İlginizi Çekebilir

‘Gece Gezenler’ Sergisi Ekim'de Trump Art Gallery’De...1 31 Ekim

Trump Art Gallery, 01 – 31 Ekim tarihleri arasında sanatçı Aslı Ekim’in ‘Gece Gezenler’ adlı kişisel resim sergisine ev sahipliği yapacak. Aslı Ekim’in Türk mitolojisinin canavarları üzerine yaptığı uzun soluklu araştırmalar üzerine kurulu olan sergide 35’e yakın eser sanatseverlerin beğenisine sunulacak.


Deıchmann İle Kırmızı Adımlar

Deichmann, 2020’yi kırmızı adımlarla karşılamak isteyenlere birbirinden şık modeller sunuyor. Çizmelerden stilettolara, botlardan loafer’lara kıpkırmızı tasarımlar, yeni yıl gecesine ve partilerine hazır. Dikkat çekici ruganlar, yumuşacık süetler ve mat derilerle stil sahiplerine kırmızının her halini sunan Deichmann, herkese mutlu yıllar diliyor!


Türkiye’Deki Yaşlı Nüfus Sosyal Medya Kullanım Rekoru Kırdı

BASIN BİLDİRİSİ


Sianji Well Being Resort Kaplıca Bodrum Hotel İletişim Ajandası Ajanda Pr İle Anlaştı.

TÜRKİYE’NİN EN LÜKS SAĞLIK VE KAPLICA OTELİ


Lr İle Baharda Çarpıcı Bakışlar

LR, uzun ve dolgun kirpiklerin sırrını Deluxe Activating Kirpik Serumu ve Deluxe Fantastic Maskara ile ortaya çıkarıyor.


Etiketler: Enuyguncom, sosyal, bileti, tedbirler, kapsamındaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img